کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: موزیک جدید من لطفا همه گوش کنن مرسی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 263 بار در 67 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

موزیک جدید من لطفا همه گوش کنن مرسی

سلام آهنگ جدیدم لطفا همه گوش کنین یا دانلود کنین نظرتونو بگین به من خیلی مهمهههه

نرم افزار میزبان : اف ال 11

وی اس تی ها : sylenth 1 massive

سمپل: عموما ونجنس

مستر : izotope

سیستم کامپیوتری : واقعا داغون ...dual core E2200 2GB ram

link

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط korn : 2014/10/23 در ساعت 07:02 PM

5 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    از اون کارایی نیست که من زیاد گوش بدم ولی تو نوع خودش کار خوبی شده، فقط یه کم تو فرکانس های پایین ساند دیزاین و میکست مشکل داره، صداهایی که به فرکانس های پایینشون نیازی نداری (زیر 100-150 هرتز رو low cut کن، که معمولا شامل همه چیز غیر از کیک و بیس میشه) سعی کن فرکانس های زیر 150 رو مونو نگه داری، تو ساخت ساب بیس از دیتیون استفاده نکنی، موقع ساند دیزاین با هر وی اس تی ای که کار میکنی سعی کن فاز موج ها رو با هر شروع ثابت نگه داری، تو sylenth اون چراغ retrig زیر osc رو روشن کن یا تو مسیو از قسمت osc تیک restart with gate رو بزن، الان سابت هر دفعه که نت عوض میشه هم فازش عوض میشه هم لوکیشنش تو چپ و راست جابه جا میشه.
    راجع به آهنگت هم اگه توضیحات بیشتری بنویسی معمولا بیشتر استقبال میکنن و نظر میدن

4 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    از اون کارایی نیست که من زیاد گوش بدم ولی تو نوع خودش کار خوبی شده، فقط یه کم تو فرکانس های پایین ساند دیزاین و میکست مشکل داره، صداهایی که به فرکانس های پایینشون نیازی نداری (زیر 100-150 هرتز رو low cut کن، که معمولا شامل همه چیز غیر از کیک و بیس میشه) سعی کن فرکانس های زیر 150 رو مونو نگه داری، تو ساخت ساب بیس از دیتیون استفاده نکنی، موقع ساند دیزاین با هر وی اس تی ای که کار میکنی سعی کن فاز موج ها رو با هر شروع ثابت نگه داری، تو sylenth اون چراغ retrig زیر osc رو روشن کن یا تو مسیو از قسمت osc تیک restart with gate رو بزن، الان سابت هر دفعه که نت عوض میشه هم فازش عوض میشه هم لوکیشنش تو چپ و راست جابه جا میشه.
    راجع به آهنگت هم اگه توضیحات بیشتری بنویسی معمولا بیشتر استقبال میکنن و نظر میدن
    سلام امید خان ممنون از نظرت و پیشنهادای که دادی حتما انجام میدم...
    توضیحات و تکمیلتر کردممم
    ممنون

3 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    من دیگه تو این سایت هیچ دمو و موسیقی که ساخته شده نمیگذارم...
    حتی ارزش نمیزارید به وقتی که طرف گزاشته یک کامنت خوشکو خالی بدید !
    فقط جناب امید هست که زحمت میکشه نظر میده
    بقیه خواب تشریف دارن ...

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    امید از لحاظ فنی موارد لازم رو تا حدی بهت گفت منم از لحاظ کلی و ملودی و هارمونی و ... یه مختصری نظرمو میگم امیدوارم سازنده باشه .کارت خوب بود داداش فضا سازیت خیلی زیباست و تو دقیقه 2 حس ترس و وحشت و استرس عجیبی وارد میکنه واسه چند ثانیه بعدش هم که لید رو اضافه میکنی همچنان زیبایی و حس خاص کارت ادامه پیدا میکنه و قشنگه من که خیلی خوشم اومد مثل هاوس های امروزی زیاد خشک نبود چون بیشتر روی پد و ملودی مانور دادی که به نظر من باعث زیبایی کارت شده . یه مقدار صدا هارو تنظیم کن و روش بیشتر کار کن حتما رلیز میشه
    موفق باشی

2 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.