کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: The Noble Six vs. Chris Metcalfe - Ocean Avenue [Subculture] 2014

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone

The Noble Six vs. Chris Metcalfe - Ocean Avenue [Subculture] 2014

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

Lable :
    Subculture
    Size: 17mb

1. Chris Metcalfe & The Noble Six – Ocean Avenue (Original Mix) 7:20 / ❦140BPM

The Noble Six and Chris Metcalfe return to Subculture in fine form with the stunning Ocean Avenue. Two producers that label boss O'Callaghan has championed in 2014 come together to provide a classy and emotive uplifter that will remain long in any self-respecting trance DJ's sets. With sublime production and a luscious and creative breakdown, it comes as no surprise that Ocean Avenue perfectly encapsulates the current Subculture sound. 10/10 trance.!
    چند جا خوندم که این ترک رو بهش 10/10 امتیاز دادن ! و همچنین این ترک در کامپیلیشن سولاراستون قرار گرفته (البته در میکس Bryan Kearney )

برای مشاهده این قسمت به روی دکمه تشکر کلیک کنید ( در صورت عدم مشاهده بعد از چند ثانیه، F5 بزنید )

ویرایش توسط w3x : 2014/10/23 در ساعت 02:42 AM

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    این اهنگایی که مهدی میزاره رو هرکی نگیره تا اخر عمرش پشیمون میشه .. بگیرین همتون .. شبیه منه تو بخش سای

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    نقل قول نوشته اصلی توسط N.U.K.E تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این اهنگایی که مهدی میزاره رو هرکی نگیره تا اخر عمرش پشیمون میشه .. بگیرین همتون .. شبیه منه تو بخش سای
    حمید یه کم خودتو تحویل بگیر

4 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdifarzaneh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط N.U.K.E تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دارم میگیرم یعنی کارایی که من معرفی میکنم خوب نیستن ؟ ها ؟ پوست از کلت وکنم

3 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #5

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdifarzaneh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دارم میگیرم یعنی کارایی که من معرفی میکنم خوب نیستن ؟ ها ؟ پوست از کلت وکنم
    نه دادا کی گفته خوبن؟؟؟
    خوب نیستن عالین

کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان