کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: [نظرسنجــی] 10 موزیک برتــر گروه فوق العاده " Hammock "

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone

[نظرسنجــی] 10 موزیک برتــر گروه فوق العاده " Hammock "

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

در آینده نه چندان دور قرار بر این شد که گلچینی از بهترین موزیـــک های این گروه رو در اختیارتون بگذاریم ، در این راستا یک نظر سنجی فراهم کردیم که از بین ترک های مورد علاقه خوده کاربران این گلچین رو درست

کنیم ، از این رو از شما درخواست میشه 10 ترک مورد علاقه خودتون رو به ترتیب رتبه بندی کنید ... لطفا اگه واستون مقدوره توضیحی در مورد ترک هایی که میزارید بدید . ممنون

کسانی که آهنگساز مورد علاقشون هاموک بود تگ شدند تا جایی که میشناختم

اگر برای اولین بار است که این این گروه آشنا میشوید :

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

از خودم شروع میکنم

1. Sinking Inside Yourself

2. I Can Almost See You

3. Tape Recorder

4. I Could Hear The Water At The Edge Of All Things

5. Dust Is The Devil's Snow

6. Words You Said... I'll Never Forget You Now

7. Cold Front

8. The Air Between Us

9. North

10. Parkers Chapel

خوب توضیحاتی که میتونم در باره ترک لیستم بگم ایناست :

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 1 : دوتا ترک رو بولد کردم سره اینکه خاطره خیلی باهاشون دارم .... حالا این ترک رو میگم واستون ... کلا دوران خدمتم با این ترک گذشت ... هر لحظه از این آهنگ که میگذره یاده و خاطره خدمت واسم تازه میشه ! حرف نداره ، گیتار فوق احساسی هاموک آدمو نابود میکنه ! از معنی تایتل معلومه که شاهد چه اثری زیبایی هستیم ! دقیقه 1:40 به بعد گیتارشو خیلی دوس دارم ! اصن انگار واسه این درس کردن که باهاش خاطره بسازی !! حیف که آرشیو چت باکس پاک شده مگرنه مکالماتم با مجی میستری اونجا بود که روزه قبل اینکه اولین روزه خدمتم رو شروع کنم باهاش چه گفتمانی کردم دستش هم درد نکنه خلاصه با شنیدن این آهنگ در اعماق وجودتان غرق خواهی شد ! ....

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 2 : باز هم گیتاره زیبا هاموک .... این کارش بین طرفداراشون خیلی بنظرم معروفه ، وکالش بنظرم خیلی تاثیر گذاشته رو موزیک..... تو لست اف ام هم تو رده اول هست ....

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 3 : "Tape Recorder" کلا هرچی خستگیه از تنه ادم میندازه ! و از اونور ذهن انسان بسیار مشغول میکنه ...کافیه وقتی موزیک رو پلی میکنی ، حتی اگه تمرکزت رو اهنگ نباشه فکرت جا دیگه ناخوداگاه به فکر فرو میری .... یه شروع خیلی سوزناکی رو داره خیلی خوبه .....

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 4 : یکی از بهترین ترک های آلبوم اخرشون بود بنظرم که هنر گیتار هاموک کاملا واضح به گوش میرسه ..... از گوش کردن این آهنگ به صورت پی دی پی اکیدا خودداری کنید.... - -'

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 5 : یه موزیک متفاوت نسبت به کارهای هاموک بنظرم ! این موضوع تا دقیقه 1 صدق میکنه ، بسی رویایی و زیبا ، من خودم بیشتر ثانیه 45 که یه آوایی نواخته میشه خیلی دارک آلود و رمزآلود ! اون گیتار بعدشم که معرکس با توجه به سادگیش ....

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 6 : Words You Said... I'll Never Forget You Now " حرف هایی که زدی ... هم اکنون هرگز فراموشت نخواهم کرد ...

یه موزیک حماسی و دارک ..... این هم یکی از ترک هایی که خیلی خاطره دارم باهاش ! به قولی یکی از ترک هایی که هرگز فراموشش نخواهم کرد ....

خیابانی رو تصور کنید که داخلش هستید ، ساعت 1 بامداد.... محیطی تاریک به همراه مهتاب زیبای ماه ..... نم باران به همراه یک ورزش آرام باد ....

همچین جایی تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. بعد از ثانیه 39 آهنگ، اون حسی که بهتون میده ، این لحظه خیلی شگفت و زیباست باید تو هیچین جایی قرار بگیرید ! واقعا لذت داره با این آهنگ , قرار گرفتن در چنین جایی ....

The Words You Said,I'll Never Forget Them Now
    You Wished Yourself dead,I'll Never Forget You Now
    You Shivered And You bled , You Never Figured Now
    I Just Want, To Hear You Again
    I so Long , To feel you again
    I Know Now, I'll Never See You Again
    I Know Now , I'll Never See You Again

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 7 : Cold Front ! مسیری با یاس و ناامیدی.... اولین ترک آلبوم Departure Songs که واقعا یه شروع خیلی عالی البته به همراه غم اندوه ..

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 8 : شاید این قطعه جاش تو این رتبه نباشه چون از اولین موزیک هاموک به حساب میاد و از احترام خاصی باید دارا باشه ولی واقعا انتخاب سخته .....

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 9 : یه اثر ناب ! رمز آلود ، شاید با گوش دادن این آهنگ به خوابی عمیق فرو روید ! اهنگی تاثیر گذار بر شنونده .... انگار بر روی زمین نیستی ..... دقیقه 6 به بعدش رو خیلی دوس دارم اقعا قشنگ کار کردن

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ترک شماره 10 : این از اون دسته موزیکاس که خیلی خوب و ساده با شنونده ارتباط برقرار میکنه اگر تازه با این گروه آشنا شدید این ترک شاید میل و علاقتون رو به این گروه بیشتر کنه ... وکالش حرفی واسه گفتن نمیذاره....

با نوشته هایتان به تاپیک رونق دهید ....

ممنون

+کاربران ویژه نیز تگ شدند
    ویرایش توسط w3x : 2014/09/26 در ساعت 09:53 PM

24 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,743 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra

* 1 - Sinking Inside Yourself برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/woc8pj3f8p59.html[/EXPRESS]
    * 2- Passing Away برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/bfz13vzqyeh3.html[/EXPRESS]
    * 3- Cold Front برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/jq368erwykq8.html[/EXPRESS]
    * 4 - Losing You To You برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/pqntv7hv2g1l.html[/EXPRESS]
    * 5- Sora برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/qbooqrmzf7hg.html[/EXPRESS]
    * 6 - Together Alone برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/vlczhb6h6yck.html[/EXPRESS]
    * 7 - Ten Thousand Years Wont Save Your Life برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/bn5mk1agundj.html[/EXPRESS]
    * 9 - Breathturn برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/1vyol1ohsdsg.html[/EXPRESS]
    * 10 - Like New Year's Day (Hammock Mix) برای باز شدن کلیک کنید
    [EXPRESS]http://expressleech.com/hgnrej7t04iv.html[/EXPRESS]

All links By تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تاپیک خیلی خوبیه ممنون . البته اگه به 10 موزیک پست راک یا امبینت مورد علاقه تغییر میکرد یا همچین تاپیکی هم زده میشد خیلی عالی میشد...
    ویرایش توسط shinigamice : 2014/09/25 در ساعت 04:18 PM

18 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    1-Tape Recorder
    2-Cold front
    3-East
    4-Longest Year
    5-I can almost see you
    6-Kenotic
    7-West
    8-I could hear the water at the edge of all things
    9-One another
    10-North

فکر میکنم با 6200 پلی از هاموک توی لسف اف ام از دوسال پیش تا الان بیشتر وقتم رو نسبت به بقیه تو انجمن هاموک گوش کردم.انتخاب از بین اونهمه کار زیبا و قشنگ خیلی کار سختی بود خیلی از آهنگای دیگه هم بود که نتونستم بنویسم اینجا مثلا همون آهنگ Dust is the Devil's Snow که مهدی عزیز گفت دقیقا تا دقیقه 1 خیلی قشنگ شروع میشه و رازآلود بودن رو به مخاطب منتقل میکنه ولی دیگه بیشتر از 10 تا نشد بنویسیم.

پس میریم سراغ توضیحی از 10 آهنگ ذکر شده
    1-من یه مدت شدیدا پ.ر.ی.و.د مغزی بودم داشتم از ناراحتی به مرز افسردگی میرسیدم.این موضوع برمیگرده به دوسال پیش که تازه دانشگاه قبول شده بودم و اولین آلبومی که از هاموک شنیدم همین آلبوم 2012 شون بود.معنی آهنگهای غمگین رو خوب میفهمم.اولین باری که اینو گوش کردم واقعا میگم موهای تنم سیخ شد بس که زیبا کار شده بود.هنوز بعد از گذشت دوسال روزی حداقل 2 ساعت این آهنگ ر گوش میکنم.قلب آدم رو میشکنه و بعضی وقتا کاری باهات میکنه که واقعا بهت تلقین میشه یه غم بزرگی به اندازه چندسال رو سینت سنگینی میکنه و هیچکس بهت توجهی نداره.

2-مطمئن باشین اگر ترک اول آلبوم 2012 این نبود من هیچوقت بقیه آلبوم رو گوش نمیکردم و شاید هیچوقت نمیرفتم سمت هاموک.سردی روح و انزوا از خصوصیات بارزی هست که با شنیدن این آهنگ بهتون دست میده.

3-با این آهنگ بیشتر تو ترم 3 و 4 خاطره دارم که هوا هم سرد بود تنهایی از دانشگاه برمیکشتم میرفتم پارک خورشید هوای ابری و خلوت بودن پارک رو به شهر وامیستادم و اینو گوش میکردم.وقتی گوش میکردم به شهر که زیر پام بود نگاه میکردم و حس میکردم گمشدم اینجا.به هر گوشه نگاه میکردم دنبال جای خودم بودم چون اون مدت عالم و آدم با ما سر لج افتاده بودن اعصاب نذاشته بودن برام.خیلی خیلی زیباست.

4-خیلی خوب وسلن سل وارد متن آهنگ میشه.وقتی قسمت اصلیش شروع میشه همینطور که گوش میدین و به فکر میرین یاد زندگیتون با تمام سختیاش میفتین.اسم آهنگ هم هست طولانی ترین سال.چون میگن هر چی ناراحت تر باشی زمان برات دیرتر میگذره ماجرا از این قراره که سال 2010 یه سیلی میاد و خونه یکی از اعضای گروه رو تقریبابه طور کامل از بین میبره و خب اتفاق خوشایندی نیست بنابراین میتونین خیلی راحت دردی که تحمل شده و به داخل آهنگ آورده شده رو حس کنین.و جالب تر اینکه هم حس سختی و مشقت های زندگی بهتون دست میده هم امید به آینده.

5-یکی از معروفترین آهنگهای گروه.در قشنگی آهنگ بحثی نیست منم نمیدونم چی بگم که در خور و شایسته کیفیت ساخت این آهنگ و ملودیش باشه.بسیار زیبا

6-با اینکه زیاد طرفدار تمپو نیستم تو آهنگ ولی این یکی واقعا قشنگه.یه مدت بود تو فیسبوک بیشتر دوستام گیر داده بودن به دی اکتیو کردن هی یکی یکی میرفتن منم خب قاعدتا ناراحت میشدم چون تنها راه ارتباطیم با بعضیاشوون همین فیسبوک بود ولی وقتی میخوندم که دلیل رفتنشون چیه خوشحال میشدم که به فکر آیندشون هستن و این آهنگ بهم خوشحالی رو تزریق میکرد.

7-یه غم بی انتها.نمایش یک زندگی سرد.حس یک عمر از دست رفته.حس رسوخ سرمای زمستون به گرمترین زندگی ها و یاد آور تلخی یک تنهایی ناگزیر بعد از یک تجربه ی شیرین و دست نیافتنی.فکر میکنم با همین بفهمین چقدر قشنگ و احساسیه این آهنگ

8-اینم تنها ترک مورد علاقه من از آلبوم آخرشون بود.دیگه بحث نمیکنم سرش که باز یوزرهای محترم بن نشن

9-اینم باز یه کار ملانکولیک دیگه از هاموک.حس ترک شدن بهتون دست میده و کار بسیار قشنگی هست.

10-یه کار تقریبا Drone که بسیار زیبا شما رو درگیر میکنه و ناچارا به اعماق ذهنتون فرو میبره.ممکن هم هست اگه خیلی غرقشبشین احساس سرما کنین.یک کار عالی

17 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    The Air Between Us
    I Can Almost See You
    The House Where We Grew Up
    Breathturn
    You Lost The Starlight In Your Eyes
    Sora
    Cold Front
    Ten Thousand Years Won't Save Your Life
    Tonight We Burn Like Stars That Never Die
    I Could Hear the Water at the Edge of All Things

ترتیب خاصی ندارن

16 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 649 بار در 124 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    دیگه نبینم از این جور تاپیکا بزنید که باعث بشه ادم کل دیسکورو دوباره بگوشه ,تا مرز دیوانگی ادم پیش میره ها .

کارت عالی بود مهدی.اما چه کنیم خدایی سخته 10 تا
    اینا به ترتیب سال هستن .به ترتیب علاقه دیگه اصلا نمیتونم مرتب کنم همه شون عالین.

1:Blankets Of Night
    2:Always Wishing You Were Somewhere Else
    3:Floating Away In Every Direction
    4:Breathturn
    5:Verse For Forgiveness (Instrumental(
    6:Sinking Inside Yourself این پاره میکنه منو .
    7:My Mind Was a Fog... My Heart Became a Bomb
    8: Like a Valley With No Echo اوف سلولای بدنتو به سلولای سرطانی بد خیم تبدیل میکنه.
    9: I Could Hear the Water at the Edge of All Things
    10:Hammock_-_Departure_Songs_-_16_We_Could_Die_Chasing_This_Feeling
    11: Holding Your Absence اینم فاکتور بگیرید
    اصلا البوم 2013 خداس ,الان تصمیم گرفتم برم دیسکوشو با کیفیت فلک بدانلودم

15 کاربر زیر از p1shgoo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    I Can Almost See You 01
    Tape Recorder 02
    Longest Year 03
    North 04
    Mute Angels 05
    Cold front 06
    07 The Air Between Us
    Ten Thousand Years Won't Save Your Life 08
    09 Then the Quiet Explosion
    Leaving) The House Where We Grew Up
    10)

عاشق آهنگ های هاموکم. این 10 تارو به عنوان نمونه انتخاب کردم
    بدون شک همه ی آلبوم 2012 فوق شاهکاره

14 کاربر زیر از CivilBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,962 بار در 550 ارسال
    Classical
    York
    1. Then The Quiet Explosion بی شک. این بی پدر روحتو میمکه
    2. The Air Between Us
    3. Wish
    4. Always Wishing You Were Somewhere Else
    5.
    I Could Hear the Water at the Edge of All Things
    6. My Mind Was A Fog... My Heart Became A Bomb
    7. Winter Light
    8.
    Raising Your Voice...Trying To Stop An Echo
    9. What Heaven Allows
    10. Sinking Inside Yourself

13 کاربر زیر از parham199 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    20 ترک از لیست دوستان تهیه و امتیاز بندی شد ، در آینده نه چندان دور تاپیکش خورده میشه ، با تشــکر فراوان از همه ی دوستان....

5 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,279 بار در 263 ارسال
    Others
    BT
    بچه ها من تازه با این گروه آشنا شدم واقعا روح آدمو به پرواز میده از دو آهنگ Pathos و Breathturn خیلی خوشم اومد

4 کاربر زیر از aminfc عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.