کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: دموی RmaN - As Memories Fade Away (RmaN Electro Trouse Mix)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,054 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

دموی RmaN - As Memories Fade Away (RmaN Electro Trouse Mix)

سلام یادتونه 200 سال پیش یه دمو تو سایت گذاشته بودم

می تونم بگم حدود 1 ماه پیش نشستم 2-3 ساعت پاش دوباره و یه تغییراتی توش دادم فقط در حد ایده نه صداهای درست حسابی توش گذاشتم نه حتی quantize ش کردم نه میکس درست حسابی کردم لایه های جدیدش (البته یه خورده میکسشون کردم این دفعه)

بعد هی می گفتم فلان هفته می شینم درستش می کنم میذارم سایت دموش رو و گفتن همانا و نکردن همانا و هنوز بعد 1 ماهه لامصب وقت نشده بهش دست بزنم اصلا خدایی وقت نکردم به قول معروف لای Ableton Live رو باز کنم سر این دانشگاه مزخرف(و سر همچنین اینترنت وت تلف کن مزخرف مخصوصا فیسبوک مزخرف)

خلاصه این نسخه جدیدتری از دموم هست خوشحال میشم نظراتتون رو بگین!

از اسمشم معلمومه که هم دمو هست وهم معلومه که Electro Trouse Mix میکس یعنی یه جورایی ترکیب Trance و Electro House هست.پس آماده گوش خراشی باشین تو آهنگ

قول ریلیزشم از Musical Freedom گرفتم(شوخی کردم ولی یهویی دیدی کار کردم ریلیز شد بعیدم نیست:122

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

18 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,407 بار در 648 ارسال
    House
    Tiesto
    دمت گرم داش ارمان کاره خوبی بود یکم رویه همین کارت بیشتر تمرکز کنی من خودم قول میدم تیستو باهات قرارداد موزیکال فریدامو میبنده باریکلا .
    اوله اهنگ فضای اهنگهای atb رو گرفته داش ارمان من اون سطحی نیستم که به شما اینو بگم ولی اگر افت و اوج خوبی بزاری به همراه ملودی پر انرژی تر میشه. در کل کاره خوبی بود معلومه که زحمت کشیدی برای این کار باز هم دستت درد نکنه:119:

3 کاربر زیر از saeedimilad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    ممنون :108: این آهنگ خیلی خیلی خیلی خیلی جای کار داره که لامصب وقتش نیست ولی هر وقت بشه باهاش ور میرم اگه همین طوری House ای پیش بره واقعا فقط تنها لیبل خوبی که میتونم بهش فکر کنم Mau5trap Records,Musical Freedoms هست که چون تو Musical Freedom این جوجه موجه های مثل من رو هم تحویل میگیرن و آهنگ های خارج از چارچوب سبکای مختلف رو توش راه میدن فقط باید به اون فکر کنم :117:

اون اوج ها رو هم باید با یه pad و بیس سنگین پرش کنم!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,758 بار در 429 ارسال
    House
    Swedish House Mafia
    ایول داش آرمان

کاربر زیر از Hamoon Trance عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    تانیه 56 به بعد خرابش کردی وگرنه قبلشو خیلی دوست داشتم خوب بود.تبریک میگم
    ما که از این اقبالا نداریم .بعد از صد سال آهنگ ساختیم حالا ضبط نمیشهما هم اوضایی داریم
    ویرایش توسط Polarstern : 2011/12/03 در ساعت 08:26 PM

کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,663 بار در 18,026 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

آرمان بهتر شده فقط خیلی از این شاخه به اون شاخه میپری! و به نظرم حدفاصل دقایق 1:30 تا 2:20 و اینا هیچ هدفی نداری و فقط داری VSTهای مختلف رو تست میکنی! جوری که انگار اصلا این تیکه میکس شده رو آهنگ اصلی!

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,749 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk
    داداش با اجازه ما دانلود کردیم و خیلی رک دوست دارم بهت بگم کارت چجوری بود چون دوست دارم پیشرفت کنی

1- kick و snare بسیار زیبایی داشت هم به جا هم متناسب هم میزون هم قدرت kick هات خوب بود

2- ملودی واقعا بد بود مال قرون وسطا بود و فکر کنم با کیبورد کامپیوتر زده بودی چون اصلا خوب از آب در نیومده بود

3- ببین ترنس و هاوس اصلا نباید تکرار بشه یعنی تو سناریو(به قول استادمون) ننوشتی براش بخاطر همین هی آدم فکر میکنه loop شده کار باید یه break داشته باشه یه high داشته باشه تا گوش شنونده رو به صورت یکنواخت نگیره و بعد از 1دقیقه آهنگ رو نبنده بروه یارو پی کارش بگه بقیش هم مثل همینه دیگه..یه ذره بیشتر منظورم دقیقتر از نظر کاری به هر ترک نگاه کنی مثلا همون تیستو که خیلی دوسش داری...ببین اصلا loop شدن ملودی رو احساس نمیکنی و ملودی هی تکرار نمیشه

4- پدی که اول آوردی رو اگه یه ذره روش کار میکردی خیلی بهتر بود چون همچین پدی رو دیگه هیچ بنی بشری استفاده نمیکنه مال زمان ناصر الدین شاهه

5- پیشنهاد بنده اینه که مثلا هی ترک رو وقتی پلی میکنی نرو تو حس به جاش بگو مثلا الان کیک داده الان بیس اومد خوب یه پاساژ اینجا داره یه بریک اینجا داده و ... اینجوری گوشت خود به خود میدونه کجا چی باید بیاد

6- ملودی رو از رو پیانو رول ریز کردی و به دو قسمت هر کدوم رو تقسیم کرده که ملودیت یه ذره از حالت یه نواخت بود در اومد که اونم حرکت خوبی بود اما ادامه دادنش باعث loop در گوش شد

7- elecro house کلا یه سبکیه که یه بیس خیلی خاص توش به کار میره این بیسی که شما دادی اصلا electro نیست کلا نفهمیدم سبکش پی بود یعنی سبک نداشت

8- اون صداهایی که یهو میومد کاملا کارت رو خراب کرد همون که یهو میومده و یهو میرفت

9- یه نصیحت بسیار بزرگ دارم برات اگه دوست داری همه ی کارات رو رلیز کنن و تو لیبل های معروف کار بدی و معروف بشی تا وفتی که کارات در حد W&W یا
    Afrojack نشده اصلا به فکر رلیز نباش چرا که اگه کارات ضعیف باشه و حتی اونا هم رلیز کنن آبروت میره پیش بقیه...نمیان بگن کارت قوی بوده که لیبل شده میگن لیبل رو ببین چه خز شده...یعنی پس فردا که معروف شدی میگن آره تو همونی هستی که هیچی نمیفهمیدی بعد کارات لیبل شد...یعنی همیشه جوری وارد زمین شو که حریف رو در حد بچه ی 5ساله ببینی که هیچ قدرتی نسبت به تو نداره...قوی وارد شو و قوی هم از زمین خارج شو

راستی آخر تو ترنسی هستی یا هاوسی؟تیسیتویی بودن رو ول کن به جایی نمیرسه یا هاوس رو برو جلو یا ترنس رو و یا یه سبک نوین بیار اما تیستویی نرو جلو

ببخش اگه رک حرف زدم همش به خدا برای پیشرفت تو بود

چاکریم -
    :120:FAWW

8 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 39,319 بار در 6,155 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    منم با نظر میلاد کاملا موافقم

3 کاربر زیر از moji عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط faww تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

2- ملودی واقعا بد بود مال قرون وسطا بود و فکر کنم با کیبورد کامپیوتر زده بودی چون اصلا خوب از آب در نیومده بود

3- ببین ترنس و هاوس اصلا نباید تکرار بشه یعنی تو سناریو(به قول استادمون) ننوشتی براش بخاطر همین هی آدم فکر میکنه loop شده کار باید یه break داشته باشه یه high داشته باشه تا گوش شنونده رو به صورت یکنواخت نگیره و بعد از 1دقیقه آهنگ رو نبنده بروه یارو پی کارش بگه بقیش هم مثل همینه دیگه..یه ذره بیشتر منظورم دقیقتر از نظر کاری به هر ترک نگاه کنی مثلا همون تیستو که خیلی دوسش داری...ببین اصلا loop شدن ملودی رو احساس نمیکنی و ملودی هی تکرار نمیشه

4- پدی که اول آوردی رو اگه یه ذره روش کار میکردی خیلی بهتر بود چون همچین پدی رو دیگه هیچ بنی بشری استفاده نمیکنه مال زمان ناصر الدین شاهه

5- پیشنهاد بنده اینه که مثلا هی ترک رو وقتی پلی میکنی نرو تو حس به جاش بگو مثلا الان کیک داده الان بیس اومد خوب یه پاساژ اینجا داره یه بریک اینجا داده و ... اینجوری گوشت خود به خود میدونه کجا چی باید بیاد

6- ملودی رو از رو پیانو رول ریز کردی و به دو قسمت هر کدوم رو تقسیم کرده که ملودیت یه ذره از حالت یه نواخت بود در اومد که اونم حرکت خوبی بود اما ادامه دادنش باعث loop در گوش شد

7- elecro house کلا یه سبکیه که یه بیس خیلی خاص توش به کار میره این بیسی که شما دادی اصلا electro نیست کلا نفهمیدم سبکش پی بود یعنی سبک نداشت

8- اون صداهایی که یهو میومد کاملا کارت رو خراب کرد همون که یهو میومده و یهو میرفت

ببخش اگه رک حرف زدم همش به خدا برای پیشرفت تو بود

چاکریم -
    :120:FAWW

اول از همه من تیستویی ام ولی اگه بخوام یکی رو انتخاب کنم قطعا ترنسه ولی چون به نظرم چون ساختن ترنس محض از همه سبکای دنیا سخت تره(یعنی تنظیم و میکسش)
    و House هم تقریبا آسونه دلیل اینکه همیشه یه خورد House هم قاطی کارام میشه اینه که هر جا به دلیل کمبود مهارت ساخت ترنس گیر میکنم House رو میارم وسط!:124:

دوما ممنون که منو با Afrojack مقایسه کردی اصلا الان پروژش رو پاک می کنم:116:

حالا جواب حرفات

2.ملودی رو خدایی نفهمیدم!اسم نمی برم ولی این ملودی رو 4-5 نفر از بهترین پرودیوسرای ایرانی شنیدن 2-3 تاشون گفتن خیلی خوبه و بین اونا یکی گفت خیلی خوشش اومده و بهم گفت اگه بخوام روش کار می کنه و منم که از خدا خواسته و قول داده روش کار کنه (که البته الان بیچاره کارای خودشم مونده و جدیدا کم داره سینگل و رمیکس ریلیز می کنه) بعد 1-2 تاشونم گفتن آشغاله!در ضمن این ملودی رو بداهه با کیبورد راستکی زدم نه کامپیوتر دستت درد نکنه دیگه!

3.شاید راست بگی!

4.ولی آهنگ ای قدیمی تیستو هم خدایی بعضی موقع ها از منم بدتر تکرار داشت ولی با میکس خوب و پاساژها و FX ها و پدها به نظرم یه کاری می کردن کسی غر نزنه بعضی موقع ها هم حتی خود من غرم می گرفت الان حضور ذهن ندارم ولی قدیما آهنگاش کمی حوصله سر بودن یه خورده!

5.این پیشنهادت عالی بود!

6.این ریز ریز کردن هم با piano roll نکردم پیانو roll با بچه هاست ما نوازنده های قدیمی کیبورد همه رو دستی میزنیم با روش سنتی کار می کنیم:115:

7.اتفاقا این رو خودم متوجهش بودم و یکی از چیزایی که گفتم صداها هنوز به درد نمی خورن یکیش این بیسه بود دقیقا!

8.کدوم صداها رو میگی؟

رد ضمن تو نقد واقعا باید رک بود!

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,749 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk
    1- اگه از اونایی که گوش دادن و گفته بهت کمک میکنه و خودش خیلی وقته کار نداده بیرون Oceanic هست که خواستی یه پیغام خصوصی بده بهت توضیح مفصل بدم

2- ببین همه از afrojack برشون میاد غیر از من میدونی چرا؟چون واقعا میدونه مردم چی میخوان و همون رو تو هر ترک تغییر میده و مردم میمیرن براش

3- معلومه کارای قدیمی هر شخصی یه ایراداتی داره باید آدم درس عبرت بگیره نه بگه چون اونا اون کارو کردن پس اشکال نداره منم میکنم

4- هیچ کسی نمیتونه 2تا سبک رو در یک جا به هم برسونه مگر اینکه موزیسین باشه و تازه بازم خیلی کار سختیه...نبین تیستو رو تیستو سبک عوض کرد نه اینکه سبک هارو به هم برسونه...اشتباهه همه تو همینجاست

5-یادم نیست یه صدایی یهو میومد مثلا تمت عوض میشد اما خیلی کارت رو ضعیفتر از همونی که بود کرد

راستی اون سایت course ترنس و هاوس رو بده ازش شروع کنم خرید کردن برای سایت

2 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین