کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: بررسی راههای کسب درآمد از موسیقی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 774 بار در 116 ارسال
    Dance
    Tiesto

Question بررسی راههای کسب درآمد از موسیقی

سلام

بنده حدود 10 سالی هست که با انواع و اقسام نرم افزارهای آهنگسازی آشنایی دارم

کار میکس و مستر رو هم بخوبی فرا گرفتم و در سبکهای ترنس و دنس ... تخصص دارم -
    تا حالا 3 تراک در سبک ترنس ریلیز کردم و چند آهنگ هم برای دوسه تا خواننده ساختم ..

اما مشکل اینجاست که هیچوقت درامد خوبی از این تخصص خودم نداشتم ...

به نظر شما افرادی که در ایران در زمینه موسیقی فعالیت میکنند بیشتر از چه راههایی درامد کسب میکنند ؟

درامدشون چقدره ؟

من در شهرستان هستم ... شغل و زندگی دارم ... آیا به نظر شما فردی با تخصص کافی در زمینه تنظیم و میکس و مسترینگ
    براش معقول هست که مهاجرت کنه به تهران ؟؟؟؟

لطفا هر اطلاعاتی دارید بگید ...

ممنون از همه

11 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,903 بار در 527 ارسال
    Trance
    ATB
    داداشم هم جاش رو داره هم تخصصش رو منتها کو کار ؟

4 کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1444 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این همه آدم دارن در این زمینه کار میکنن - این همه هم ماهانه ترانه ساخته میشه - پس کار هست

به نظرم راهشو ما بلد نیستیم

5 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,953 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    به نظره من کیفیت کار هم مهمه..
    شما الان برین تو بیت پورت روزی چندصدتا اهنگ ریلیز میشه تو همه سبکا.ولی شاید هر روز 1 یا 2 تاش واقعا خوب باشه...
    اگه کاری که میسازن خوب باشه مطمئنن فروش خوب خواهد بود و درامد خوبی خواهد داشت...

یه چیز دیگه ای که من خیلی بهش عقیده دارم شانسه.. واسه پیشرفت ادم باید شانسشم خوب باشه

8 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    داداش موسیقی واسه کسب درامد نیست .. موسیقی درامد توش تعریف شده ولی نه اینکه تورو میلیاردر کنه .. تو موسیقیرو میسازی تا اونی که تو ذهنت هستو به دیگران نشون بدی یعنی درواقع قدرتتو به رخ میکشی .. من شخصا با این کار که اهنگو واسه پول بسازی موافق نیستم مگر اینکه اهنگی که میسازی واقعا فوق العاده باشه و تازه اونم لیبلی ریلیز کنه که فقط دیجیتال باشه و شنونده مجبور شه بره بخره .. اگه کار عالی باشه پول میدن واسش .. با سه تا اهنگ نمیتونی درامدزایی بکنی .. نه تنها پول زیاد درنمیاری بلکه باید خرجم کنی پایه موزیک و اهنگ سازی .. خیلی از ارتیستایه بزرگ هستن واسه یه ست تو Tomorrowland دو هزار دلار میگیرن .. پس انتظاراتو بزارین کنار اونم تو کشوری مثل ایران .. درامد خوب واسه ارتیستایی چون Armin Van Buuren که همه دنیا میشناسن هستش و چون از اول خوب معرفی شده اگه سبک و اهنگشو تغییر بده با خودش موجی ایجاد میکنه و همه رو میکشه سمته خودش .. همچین ادمی صد در صد درامد خیلی بالایی داره اگه نداشته باشه واسه هر کارش یه منیجر نمیگیره .. مخلصم

12 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    اینکه مهاجرت کنی بیای تهران کار عاقلانه ای نیست. وقتی میخوای تو این زمینه کار کنی اول باید بتونی مشتری واسه خودت پیدا کنی
    مهمتری چیز اینه که بتونی با موزیسین ها کانکت بشی دیگه. راهشو پیدا کن... آرون هم تهران زندگی نمیکرد ولی راهشو پیدا کرد...

9 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,903 بار در 527 ارسال
    Trance
    ATB
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj MAN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1444 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این همه آدم دارن در این زمینه کار میکنن - این همه هم ماهانه ترانه ساخته میشه - پس کار هست

به نظرم راهشو ما بلد نیستیم

توی ایران موزیک بجز سنتی معنا نداره برای اقابون و بقیه ساز ها حرام می باشد

4 کاربر زیر از samyar021 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    تقریبا جوابتو دادن بچه ها...
    1.دیگران ( به نام های ایران و جهان) کار شما تاید کنند...
    2.شرایط و ارتباط شما با ارتیستها...
    3.دو دره بازی و زرنگ بازی...( خودش یه کتاب 100 صفحه ای)
    4.هیچوقت مشتری های درب و داغون نگیر...هیچوقت رکورد قبول نکن اتلاف وقت...
    5.به گزینه 3 دقت بیشتری شود...خصوصا برا استارت کارهای حرفه ای...و حذب مشتری...
    6.روابط اجتماعی...
    و خیلی چیزهای دیگه

8 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    ولی من اطلاع دارم عموما توی تهران برای یک کار (فقط تنظیم) از یه میلیون تا سه و پونصد میگیرن
    پس این که فرمودن موسیقی برا کسب درامد نیست و انچنان درامدی توش نیست رو من قبول ندارم
    چون واقعیت موجود چیز دیگه ایه ....
    خب حالا من علم و تخصص کار رو بلدم - دیگه چه کارهایی باید کرد
    اینکه میگین ارتباط با افراد شناخته شده ... خب چه جوری ارتباط بگیریم ..!!!
    دودره بازیش چیه

خودم فکر میکنم راهش اینه که یه کار شااااخ بدم بیرون
    تا شناخته بشم بعد احتمال اینکه بازاری پیدا کنم زیاده ....

ولی خب من فقط فنون نرم افزاری بلدم
    ترانه شعر میخواد - آهنگسازی میخاد

دوستان اگه کسی رو میشناسن که تو این راه وارد شده و موفق شده شیوه کارشو
    بگن تا ما هم یاد بگیریم

ضمنا منظور من بیشتر فضای کاری توی ایرانه وگرنه بحث الکترونیک و دی جی ها جداست
    البته این راه رو هم رفتم و چون ارتباط کمی با دنیای خارج داریم موفقیت در اون تقریبا محاله

4 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    خب بهترین و سریع ترین راه اینه که مثلا دو میلیون میدی یکی از همین سایتهای خبررسانی موزیک pop ایران البته بتونی با یکی از خبرنگاراشون تماش بگیری بهتره.اونا هم تو یک خبر که 4 تا هم تو مطلب میزارن میگن استعدادی جدید در موزیک الکترونیک که از فلان لیبل کارش منتشر شده و atb و ارمین و تیستو و هم کاراش رو حمایت کردن و باهاش همکاری کردن.بعدش مثلا یکی از این خواننده های خوب و شناخته شده تو ایران مطلب رو میخونه میگه به به عجب استعدادی و میاد بهت بیشنهاد همکاری میده که اگه از فرصت خوب استفاده کنی عالی میشه.خلاصه اینکه باید خرج کنی که اینجور میون بر میشه و سریعتر موفق میشی این یکی از راهها بود که البته و قطعا روشهای دیگه و البته بشر دوستانه تری هم شاید باشه.
    در رابطه با ریلیز از لیبلها که رابینسون میگفت اگه موزیک 50 تا بفروشه میاد زیره 100 تای همون استایل تو beatport ...یعنی اگه یک ترنس بسازی که موفق بشه رتبش تو beatport شصت باشه نهایتش 100 هزارتومن گیر برودیوسر میاد.خلاصه ریلیز رو بریر دور که دوزار نمی ارزه .در نتیجه تو ریلز اینا درامدی نیست.بهترین جا همین pop ایرانه که به قوله دوستمون بایدراههای تماس رو یاد بگیری

11 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین