کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کار من ...

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 263 بار در 67 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Smile کار من ...

با سلام خدمت شمااین کار من برای چند ماه پیشه واسه مسابقه سایت بیت پورت ولی خوب کم رای اوورد

کوتاهش کردم کمی حوصلتون سر نره...

خوشحال میشم نظرتونو بدونم استفاده میکنم.. .

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

(اگه امکانش هست دی ال کنین پلیر کیفیتش پایینه کمی مرسی )

7 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    کار زیبایی بود ملودی قشنگی داشت این رمیکسی که انجام دادی پک هست ؟ یعنی پک دانلود کردی و میکس کردی دیگه یا اینکه کلا کار خودته و وکال رو انداختی روش ؟

3 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,111 بار در 638 ارسال
    Trance
    Signalrunners
    کار زیبایی شده ولی ممنون میشم ترک اصلی رو هم بزاری تا بتونیم در مورد ریمیکست بهتر نظر بدیم

3 کاربر زیر از ::Mohammad:: عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,388 بار در 7,624 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    اهنگ بدوم میکسش رو قبلا ها شنیده بودم، و فک میکنم که Pop بود

ریمیکست هم قشنگ شده، مخصوصا از 2:34 به بعد که فک میکنم بیشتر اینجا رو کار کردی

3 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 263 بار در 67 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط ::Mohammad:: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار زیبایی شده ولی ممنون میشم ترک اصلی رو هم بزاری تا بتونیم در مورد ریمیکست بهتر نظر بدیم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. لینک اصلی اورجینال خودم...

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لینک دومم هم لینک اصلی اهنگ اورجینال از سایت بیت پورت متاسفانه لینک دانلودش و نداشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اهنگ بدوم میکسش رو قبلا ها شنیده بودم، و فک میکنم که Pop بود

ریمیکست هم قشنگ شده، مخصوصا از 2:34 به بعد که فک میکنم بیشتر اینجا رو کار کردی

لطف دارید شما ممنون...

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    کار زیبایی بود ملودی قشنگی داشت این رمیکسی که انجام دادی پک هست ؟ یعنی پک دانلود کردی و میکس کردی دیگه یا اینکه کلا کار خودته و وکال رو انداختی روش ؟
    ممنون عزیز جان لطف داری ...پکی ک سایت گزاشته بود ووکال درای و ووکال وت بود و یک سرس لوپ و صدا که برای اهنگ اورجینال اصلی بود منم فقط از ووکال و میدی پک فقط استفاده کردم بقیه میکسو مستر اینا کار خودم بوده...
    ویرایش توسط korn : 2014/07/30 در ساعت 02:24 PM

2 کاربر زیر از korn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.