کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: 3Six (36) - Dream Tempest | 2014

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,918 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock

3Six (36) - Dream Tempest | 2014

3Six (36) - Dream Tempest | 2014

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: 36
    Album: Dream Tempast
    Label: 3six Recordings
    Cat. #: 3SIXCD006
    Genre: Ambient, Drone, Electronic
    Quality: MP3 320
    File Size: 116 Mb
    Year: 2014
    Preview: تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Tracklist:

1. Dream Tempest (03:37)
    2. Neon Sunset (03:43)
    3. Sun Riders (05:00)
    4. Airglow (01:51)
    5. Play (03:45)
    6. Tired (04:14)
    7. Enshrine Exit (02:51)
    8. Hyperbox (02:56)
    9. Perfect Numbers (03:13)
    10. Redshift (04:51)
    11. Always (09:50)
    12. Entropy (04:58)

== Download ==

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,632 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB

[RODFILE]http://www.rodfile.com/dc2gf2nzkh5r[/RODFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/kvjmfo3nlxue.html[/EXPRESS]

28 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    چه خبره باو این جیگر هم که آلبوم داده اون ep آخرش یعنی sunriders عالی بود که توی این آلبوم هم هست ترکاش , کاورش هم که شبیه lithea است یحتمل امام هست

12 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    حیف 115 مگ...حیف

3 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مشاور امور فرهنگی انجمن
    تشکر شده 9,850 بار در 1,216 ارسال
    Ambient
    Kyau & Albert
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reorder تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حیف 115 مگ...حیف

بشییم ببیم باوووو چشه البوم به این خشکلی ..من 2 تا 50 مگ 50 مگ ازش کار داشتم قبل این اثر جدیدش... این البومش هم خوراکه شبای سحریه...

ساعت 4.30 قبل اذان مست و پتیل و منگ میای میشینی خربزه جلوت میخوری تا چشات در آد بعدش روزه میگیری!!! حالا یکی مثله ما کارگر شرقی ها باید ساعت 9 صبح هم تازه بره سر کار!

ولی این شبا هم ارزش معنوی هم اخروی و هم مغزی روی اثر هر آدم با تقوا داره! و چه خوب که برای ارامش روح گرفتن برای شروع یک صبح کاری (بخوانید بدبختی) با این اهنگهای زیبای این 36 بازا شروع کنید! ( ابوبکر الیالی که اون ساعت گرونقیمت روی دست داری! بعدان دیسکوگرافی این بابا رو برام سند تو آلتت کن !)

بهزاد جان شومام از وقتی طرف غالت گذاشته تب امبینت dronet پایین اومده زدی جاده خاکی آله داداش ما پلسپولیسیا الدوی تدالکاتی بلگذال کلدیم تلکیه منم لفتم پیش سونل گونج بعدان بلات کالت به کالت جبران میشه!

9 کاربر زیر از Amir-Aghaei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABOLFAZL تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reorder تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حیف 115 مگ...حیف

بشییم ببیم باوووو چشه البوم به این خشکلی ..من 2 تا 50 مگ 50 مگ ازش کار داشتم قبل این اثر جدیدش... این البومش هم خوراکه شبای سحریه...

ساعت 4.30 قبل اذان مست و پتیل و منگ میای میشینی خربزه جلوت میخوری تا چشات در آد بعدش روزه میگیری!!! حالا یکی مثله ما کارگر شرقی ها باید ساعت 9 صبح هم تازه بره سر کار!

ولی این شبا هم ارزش معنوی هم اخروی و هم مغزی روی اثر هر آدم با تقوا داره! و چه خوب که برای ارامش روح گرفتن برای شروع یک صبح کاری (بخوانید بدبختی) با این اهنگهای زیبای این 36 بازا شروع کنید! ( ابوبکر الیالی که اون ساعت گرونقیمت روی دست داری! بعدان دیسکوگرافی این بابا رو برام سند تو آلتت کن !)

بهزاد جان شومام از وقتی طرف غالت گذاشته تب امبینت dronet پایین اومده زدی جاده خاکی آله داداش ما پلسپولیسیا الدوی تدالکاتی بلگذال کلدیم تلکیه منم لفتم پیش سونل گونج بعدان بلات کالت به کالت جبران میشه!
    برادر اولا طرف قال نذاشت منو...
    دوما شما یه شاهکاری مثل After Time از همین 36 رو امشب بعد سحر گوش کن تفاوتشو احساس کن.من در مقایسه با کارای قبلیش گفتم.از نظر من واقعا افت کرد تو این آلبوم.

Sent from my LT25i using Tapatalk

5 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABOLFAZL تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حیف 115 مگ...حیف

برادر اولا طرف قال نذاشت منو...
    دوما شما یه شاهکاری مثل After Time از همین 36 رو امشب بعد سحر گوش کن تفاوتشو احساس کن.من در مقایسه با کارای قبلیش گفتم.از نظر من واقعا افت کرد تو این آلبوم.

Sent from my LT25i using Tapatalk
    راست میگه ابول من همینجور یک بار سرسرکی گوش کردم خوب کار کرده خدایی اون فضای تاریک آلبوم های قبل رو نداره ولی بازم چیزی از زیباییش کم نمیکنه ! ولی لازمه که آلبوم رو کامل و با دقت گوش بدم

یکم از اون فضای دارک بیا بیرون باو ! اون از نظرت در مورد آلبوم هاموک اینم از این

پ.ن : شیناشناش بکش بیرون از ابول چیکار داری هی میزنی تو طبع طنز پردازی بچه ؟؟

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,494 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    قبل از همه چیز ممنون واسه تگ و وامیدوارم کار خوبی باشه
    در مورد اثر روحانی و معنوی امبینت همیشه یاد اون لحظه ای میافتم که یک کشیش تو یوتوب کامنتی زیر کار I Am You از Hecq نوشته بود که: من برای تبلیغ دینم به روسیه اومدم.شاید باور نکیند ولی من هر روز دارم به این آهنگ زیبا گوش میدم و حتی روزی دوبار... امیدوارم این آهنگ قدرت اندیشه لازم در این کشور زیبا رو بمن بده.

10 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,071 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    پست های اضافی پاک شدن، کاربر shinigamice از تاپیک بن شد

11 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان