کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: *East Of The River - We Deserve To Love Again | 2012 اختصاصی انجمن*

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

*East Of The River - We Deserve To Love Again | 2012 اختصاصی انجمن*

*پیشنهادی*

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

یک چند وقتی بود که میخواستم این تاپیک رو بزنم ولی هی امروز و فردا میشد تا بالاخره تصمیم گرفتم که امروز هم که روزه عید هست بزنم.

East Of The River یک آرتیست کاملا گمنام هست و توی لندن به دنیا اومده. تمام موسیقی هاش رو هم توی خونش مینویسه و رکورد میکنه و میسازه ! این ep رو سال 2009 نوشته بوده و توی سال 2011 کارای میکس و مسترش انجام میشه و سال 2012 ریلیز میکنش بالاخره .

این تنها اثر این آرتیست گمنام هست که یک پست راک زیبا هست ! ولی بیشتر پست راک ایسنترومنتال هست تا پست راک / امبینت ! این آرتیست رو من چند وقته پیش باهاش توی یک مستند آشنا شدم و توی اون مستند ترک های 3 و 4 این Ep به کار رفته بود و عاشق این دو تا ترک به خصوص ترک شماره 3 ـش یعنی satellites شدم که یک جور پست راک / امبینت هم هست و واقعا زیباست این ترک. اون مستند رو به خاطر این ترک ها بارها دیدم تا رفتم سراغ آرتیست و فهمیدم که ایشون هستن !

توی کل نت سرچ زدم هیچ اثری از آلبومش نبود حتی توی اسپوتیفای و امثالهم . رفتم توی پیج فیسبوکش تنها 100 تا لایک خورده بود و توی لست اف ام هم 170 تا بیشتر listener نداره که نشون میده چقدر گمنام هست , که اونم بیشتر به خاطر همون مستند هست فک کنم

هیچ چیزی از این آرتیست گمنام نبود به جز اینکه یک نفر توی یوتوب ترکهاش رو به صورت ویدیو ( یعنی یک عکس رو روش موسیقی گذاشته بود ) قرار داده بود ! میخواستم با کیفیت hd دانلود کنم هر کدوم از اون ویدیو ها رو با کانورتر موسیقی رو ازش خارج کنم تا اینکه همین چند روزه پیش اکانتم توی یک ترکر خصوصی بعد کلی بدبختی ساخته شد و اون ترکر خصوصی که توش از این جور چیزایه نایاب زیاد بود , این رو داشت و من هم از اونجا گرفتم و بالاترین کیفیت اینجا قرار دادم تا شما هم از کارای این آرتیست گمنام لذت ببرید! این تنها جایی به جز اون ترکر خصوصی هست که میتونید این آلبوم رو دانلود کنید.

-------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------

East Of The River
    - We Deserve To Love Again
    | 2012

Artist : East Of The River
    Title : We Deserve To Love Again
    Country : England
    Release Date : 11 June 2012
    Genre : Post Rock / Instrumental / Ambient
    Quality : Flac / 320kbps
    Size : 121 Mb / 60 Mb

* Trancebaz Exclusive*

Tracklist:

1.Chasing Colours 03:32
    2.Travel At Speed 05:31
    3.Satellites 05:04
    4.Wilderness Is Their Home Now 04:40
    5.Dreams About You 05:42

-------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------

Download :

320kbps:

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/b4eoisqel7os[/UPLOADBAZ]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/rky6lrosa92m/Eastotrr_-_Wdtla__5B320_5D.rar.htm[/UPLOD.IR]

[EXPRESS]http://expressleech.com/4rijrfs88tik.html[/EXPRESS]

Flac:

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/zdn08ch2ecym[/UPLOADBAZ]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/hqcdy1wul96u/Eotr_-_WdtlaFLAC.rar.htm[/UPLOD.IR]

[EXPRESS]http://expressleech.com/3yjkn19vjai8.html[/EXPRESS]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم که بعد از تصویب قانون شماره 9 که خیلی قانون خوبی هست , این قانون با همراهی مدیرهای عزیز به طور کامل اجرا بشه و شاهد این باشیم که کیفیت جای کمیت رو توی این انجمن بگیره و از این نوع آلبوم ها و ep ها و موسیقی های خوب توی انجمن زیاد بشه . امیدوارم که شما کاربران گرامی هم به به هر نحوی که میتونید به ما کمک کنید چه از لحاظ اطلاعات موسیقیایی یا ترجمه و یا ... و حتی اگر توانایی انجام هیچ کدوم از اینها رو ندارید با هزینه ای بسیار کوچیک به ما توی خرج این انجمن کمک کنید . ما اینجا مثه یک جامعه هستیم پس هر طور که میتونید یک عضو مفید برای این جامعه باشید تا همه بتونیم از امکاناتش استفاده بکنیم .
    ویرایش توسط Mhvn : 2014/06/13 در ساعت 10:26 PM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,743 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    اوه پس میخواستی اینو بزاری . یادمه اون روزی که لینک دادی از bandcamp گوش کردمش هم خیلی خیلی خوشم اومد از کارای این ارتیست.
    ممنون بابت اپلود البوم . امیداورم از اون ترکر خصوصی همچین البومهای عالی و کمیابی رو بیشتر ببینیم تو این انجمن. مرسی

بعد از ترک 3 ، ترک 5 بهترین کار این البوم بود به نظرم .

16 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    بقول خودم : دمت قیژ و ویژ

13 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    ایول داری داداش
    مرسی بابت تگ

7 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان