کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Plastikman (aka Richie Hawtin) - EX | 2014

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock

Plastikman (aka Richie Hawtin) - EX | 2014

♫ مهم ♫

Plastikman

aka Richie Hawtin

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Plastikman یکی از آلیاس های اسطوره موسیقی تکنو و مینیمال یعنی Richie Hawtin هست.
    بالاخره بعد از گذشت یک دهه، با این آلیاس بازم آلبوم منتشر کرد.
    این آلبوم تو سایتای مختلف خیلی سر و صدا کرده فعلاً، البته هنوز نمیدونم فیدبکش چجوریه، اما خوب از ریچی نمیشه انتظار کار ضعیف داشت.
    اگه اهل تکنو و مینیمال هستید، حتماً دانلود کنید که دانلودش واجبه...

Plastikman (aka Richie Hawtin) - EX | 2014

Artist: Plastikman
    Title Of Album: EX
    Year Of Release: 2014
    Label: Mute
    Genre: Electronic, Techno, Minimal
    Quality: 320 / FLAC
    Total Time: 53:15 min
    Total Size: 122 / 245 MB

Tracklist:

01 EXposed
    02 EXtend
    03 EXpand
    04 EXtrude
    05 EXplore
    06 EXpire
    07 EXhale

'EX' is the first new Plastikman album in over ten years. It was recorded live at the Guggenheim Museum in New York at the behest of fashion designer, Raf Simons, a big Plastikman fan who booked Richie on behalf of Dior. And yet, whilst that setting may be a far cry from Plastikman's roots in warehouses and basements, the results distinctly hark back to the glacial modulations and optimised pulses of classics such as 'Sheet One' or 'Musik', but perhaps with smoother sort of tonal gradients and slippery arrangements that simply couldn't have been achieved two decades ago when Richie wrote the blueprint for minimal techno...

== Download ==

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. | تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. | تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

21 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    اوه اوه تاپیک مهم بگردید.

[EXPRESS]http://expressleech.com/ikuidz5ept3x.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/q742nanzvelu/EX320.rar.htm[/UPLOD.IR]

17 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,743 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra
    خب من اینو گوش دادم ، اصلا" قصد تخریب البوم رو ندارم ولی نمیدونم چرا هیـــچی نمیفهمم از اینجور سبک ها ! یعنی هروقت اینجور کارارو گوش میدم میگم این چی بود الان ! نه احساس داره ، نه نظم داره انگار که بیای چندتا صدارو باهم قاطی کنی بگی بفرما اینم البوم جدید .
    خواهشا" یه ذره راجع به اینجور سبک ها توضیح بدین اصن بفهمیم فاز و مبناش چیه کلا"

5 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط shinigamice تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خب من اینو گوش دادم ، اصلا" قصد تخریب البوم رو ندارم ولی نمیدونم چرا هیـــچی نمیفهمم از اینجور سبک ها ! یعنی هروقت اینجور کارارو گوش میدم میگم این چی بود الان ! نه احساس داره ، نه نظم داره انگار که بیای چندتا صدارو باهم قاطی کنی بگی بفرما اینم البوم جدید .
    خواهشا" یه ذره راجع به اینجور سبک ها توضیح بدین اصن بفهمیم فاز و مبناش چیه کلا"
    مشکل اینجا ـست که فعلاً تو جو سبکای امبینت و پست-راک و چیل اوت و اینایی، دنبال ملودی میگردی.
    سبکای مینیمال کلاً ملودیا و تنظیماشون فرق میکنه.
    پیشنهاد میکنم یکم در مورد جنبش مینیمالیسم تو هنر بخونی، بعد بیای تاثیرش تو موسیقی رو بررسی بکنی، اونوقت متوجه میشی. چون آهنگای زیادی تو الکترونیک هستن که به مینیمالیسم گرایش دارن و مبناشون مینیمال بودنه.
    سبکایی مثل idm و glitch و minimal و امثالشون رو بصورت کلی Electronica میگن (توجه کن، الکترونیکا، نه الکترونیک). بطور مثال اغلب کارای Boards of Canada الکترونیکا هستن، و یا مثلاً Jon Hopkins و خیلیای دیگه.
    عادت کردن به این مدل سبکا سخته، قبول دارم، خودم هم اوایل همینطوری بودم، هنور ارتباطط برقرار کردن با بعضیاشون واسم مشکله، اما یجور حس خاصی میخواد، حتماً باید با حوصله و ترجیحاً در تنهایی گوش کنی. خیلی وقتا برام پیش اومده که این مدل آلبوما رو دفعه اول که گوش میدم، واسم معمولی بنظر میرسن، اما 2-3 روز بعدش که با حوصله و چندبار همون آلبوما رو گوش میدم، میبینم که واقعاً چقد قشنگن و باهاشون ارتباط برقرار میکنم.
    در کل نمیدونم چجور فاز این آهنگا رو واست توصیف کنم، فقط اگه دوس داری بیای تو این زمینه ها، باید بصورت مکرر خودت رو وادار کنی آلبوما و کارای خوبشون رو گوش کنی تا به جوشون عادت کنی.

13 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    کلا توی هنر , مینیمالیسم رو اکثر مردم درک نمیکنن و مسخرش میکنن, توی همه زیر رشته هاش (یکی بیشتر , یکی کمتر) ! همش هم میان میگن که هنر باید فلان طور باشه یا مثل هزار سال پیش باشه و نمیدونم فلان چیز رو داشته باشه یا اینطوری باشه , کج باشه , راست باشه , چپ باشه که بهش بگن هنر

مکتب مورد ظلم و کم لطفی واقع شده و کم طرفداری هست

10 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    ترک 1 ش خیـــــــــــــــــــــــ ــــلی قشنگ بود ، با اینکه 10 دقیقه بود با همون دفعه اول معتادش شدم و چند دفعه گوش کردم

کلا ترک های 1 و 2 و 6 ش رو خیلی دوست داشتم ولی 1 ش خیلی خوبه ( صدای سینت ها و drum machine های آنالوگ میده کلا !!!!!!!!!!!! )

من سبک minimal خیلی گوش ندادم تو عمرم
    ولی جالبیش برای من اینه که آلبوم از نظر فنی تقریبا میشه گفت هیچ چیز خاصی نداشت و همه صداها ساده ساده و صداهایی که خودت هم بخوای بسازی همشون فوقش تو 10 دقیقه قابل ساختن هستن ( preset هاشونم از دهه 1990 موجود بوده و تو کل آلبمو هم از همین صداهای تکراری استفاده کرده ، نه buildup ای داره آهنگا نه هیچ چیزی ، یعنی دقیقا از نظر تکنیکی در سطح یه Producer تازه کار هست ولی از نظر هنری با همین وضع انقدر آلبوم روز زیبا کار کرده بود که آدم کف می کرد

البته اینم بگم صداهای اتمسفریکش از نظر فنی شاخ بودن ولی Trust me ، من خودم یه minimal ساختم ازین صداها سمپلش کلی ریخته تو این سایتا

ولی باحال بود واقعا !

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان