کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: فوق العاده (Lange & Hysteria - Unfamiliar Truth (John O'Callaghan Remix

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 11,483 بار در 968 ارسال
    Trance
    Andy Moor

فوق العاده (Lange & Hysteria - Unfamiliar Truth (John O'Callaghan Remix

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

Artist: Lange & Hysteria
    Album: Unfamiliar Truth (John O'Callaghan Remix)
    Label: Lange
    Genre: Trance
    Source: WEB
    Format: MP3
    Quality: CBR 320kbps / 44.1KHz / Joint Stereo
    Tracks: 01
    Size: 16 MB
    Release Date: 05.05.2014

Tracklist:

01. Lange & Hysteria - Unfamiliar Truth (John O'Callaghan Remix)

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    من کلا از کارای این John O'callaghan خوشم نمیاد.به نظرم موزیکش امضا خودشو نداره.هر اهنگشو تو استایله یک نفر کار میکنه مثلا همین ریمیکسش تو استایله کارای Sebastian Brandt ه

4 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Andy Moor
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من کلا از کارای این John O'callaghan خوشم نمیاد.به نظرم موزیکش امضا خودشو نداره.هر اهنگشو تو استایله یک نفر کار میکنه مثلا همین ریمیکسش تو استایله کارای Sebastian Brandt ه

صالح جان یعنی الان شما واقعا" John
    O'Callaghan رو قبول نداری !!!! میدونی چند ساله تو کار موزیک هستش و با کیا کارش رو شروع کرده !!!!!!!!!!

ایشون با John Askew و Bryan Kearney پایه گذار این استایل بودن و 10 سالی هم هستش که با همین استایل پیش رفتن اونوقت با کسی که استایل اینارو کش رفته مقایسه میشن

Sebastian Brandt هنوز یه آلبوم نداده

در کل موزیک قشنگیش مهمه و واسه یه شنونده اصلا" مهم نیستش که کی کپی میکنه یا کی چیکار میکنه. ملت میخوان موزیک گوش کنن حال کنن.

آلبوم Daft Punk نمونه بارز سلیقه ملت هاست که استایل 50 سال پیش رو به تصویر کشیدن حالا چه کپی چه اصلی همه تأیید کردنشون و فکر کنم کلی هم جایزه بردن

10 کاربر زیر از @ Mahmood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    محمود عزیز این John O'callaghan تو مایه های تیستو و ارمینه فکر نکنم یک موزیکشم خودش ساخته باشه جدای ازکبی کار بودنه موزیکاش.سابقه خیلی مهم نیست. الان دیگه فکر و ایده جدید مهمه. بحث دوم اینکه تایید کردن ملت هم کلا خیلی مهم نیست اگه اینجوره بس اندرو رایل هم داره یک مشت ملودیه دزدی و کبی و بی سر ته تحویل ملت میده اونا هم کلی حال میکنن .مثلا همین Wellenrausch براش کاری داره بخواد یک استایله تکراری که قبلا جواب هم داده کار کنه کلی به به چه چه همین ملتها براش کنن. ولی رو استایله موزیکشون بافشاری میکنن و مطمئننا تا چند ساله دیگه نتیجه شم میبین

3 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 239 بار در 71 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    جالب نیست

کاربر زیر از djmehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Trance
    Andy Moor
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    محمود عزیز این John O'callaghan تو مایه های تیستو و ارمینه فکر نکنم یک موزیکشم خودش ساخته باشه جدای ازکبی کار بودنه موزیکاش.سابقه خیلی مهم نیست. الان دیگه فکر و ایده جدید مهمه. بحث دوم اینکه تایید کردن ملت هم کلا خیلی مهم نیست اگه اینجوره بس اندرو رایل هم داره یک مشت ملودیه دزدی و کبی و بی سر ته تحویل ملت میده اونا هم کلی حال میکنن .مثلا همین Wellenrausch براش کاری داره بخواد یک استایله تکراری که قبلا جواب هم داده کار کنه کلی به به چه چه همین ملتها براش کنن. ولی رو استایله موزیکشون بافشاری میکنن و مطمئننا تا چند ساله دیگه نتیجه شم میبین
    من منظورم این نبود که اسم و رسم داره یا بهترین هستش ولی به این هم اعتقاد ندارم که هیچی نیستش یا یه آرتیست آماتور و کپی کار بحساب میاد.

اگر شنونده ها مهم نیستن و سابقه هم مهم نیست پس یه آرتیست شایستگی هاش چطور مشخص میشه !!!!!!!!!!

اگر قرار باشه سابقه رو بحساب نیاریم پس ATB و Armin کین ؟

نتیجه ش چیه ؟؟!؟!؟! مگه اصلا" Wellenrausch داره کار میکنه که سبکی به نتیجه ای برسه !!!!!!!! Wellenrausch داره اون چیزی که دلش میخواد رو میسازه و اینجوری هم که مشخصه خیلی به دل شما نشسته کاراش. (خودم واسه ریلیزاش لحظه شماری میکنم
    )

خوب بنظرت اگر کسی بیاد بگه Wellenrausch رو اصلا" نمیپسندم و Rayel رو قبول دارم تکلیفش چیه یا مثل این دوستمون که این موزیک رو نپسندیده !!!!؟

یه سوال دیگه صالح جان از نظر شما موزیک کپی چه فاکتورهایی داره ؟

4 کاربر زیر از @ Mahmood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    Downtempo
    Hammock
    اصلا atb رو میشه با John O'callaghan مقایسه کرد؟Wellenrauschدیگه باید چه کار کنه که کاری نکرده این همه سینگل ریمیکس و البوم.خب هر ارتیستی همون چیزی که دوست داره میسازه به شرطی که خودش مولف کارش باشه نه ملودی از موزیکهای سبکای دیگه بیشتر غیر الکترونیک کش بره بیاد ترنس بسازه.
    موریک کبی برای کسی که سابقه داره خیلی زشته.از نظر من موزیک کبی موزیکیه که ارتیستش با سابقه هست . ولی خودش مولف کارش نیست... مثله -the thrillseekers که هر کارشو که میشنوه ادم میتونه امضاشو تو کار حس کنه

2 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,497 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    این کارا بیشتر به دست و پا زدن آرتیست میمونه و اگه کسایی مثل john o'callaghan ترکی نده بهتره.
    من اول فکر کردم آهنگ Mana از sebastian Brandt هست اولیش شباهت واضح تو صدای bass و بعد صدای پلاک بطوریکه حتی مقدار delay هم بهمون اندازه بود بعد بسمت همون tech trance همیشگی پیش رفت.

4 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان