کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: قوانین مهم و لازم الاجرا در بخش House / Electro

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 23,244 بار در 3,992 ارسال
    Trance
    Marcel Woods

Exclamation قوانین مهم و لازم الاجرا در بخش House / Electro

سلام خدمت دوستان لطفا قبل از این که موضوع جدیدی بدید یا مطلبی تو این بخش ارسال کنید به موارد زیر توجه کنید ممنون میشم ازتون :
    1- عنوان موضوع های ارسالی به هیچ وجه نباید متن هایی مثل فوق العاده و این حرفا داشته باشه - دوست دارید کسی مطلب رو دنبال کنه تگ کنید فرم کلی >> Artist - Track or Album name | Release Year
    2- پست های بی ربط به موضوع زیر پست ندید از کسی ایراد نگیرید فقط میتونید در مورد آهنگ یا آلبوم مورد نظرمون نظر بدید - سوال و این حرفا تو پروفایل پرسیده بشه - کل کل به شدت ممنوع
    3-موضوع هایی که ایجاد میشه مرتب و منظم باشه کاور با اندازه مناسب و لینک preview (باشه بهتره) + لینک مستقیم یا آپلود سنتر های به درد بخور (لینک های پریمیوم و ویژه سایت ها رو نذارید )‌
    4- موضوع تکراری ایجاد نکنید

نمیگم سه بار تکرار شه ال و بل میکنم من سعی میکنم تا حد زیادی این مشکلات رو رفع و رجوع کنم و به کسی نمیخوام دستور بدم - دوس دارم کسی میاد این بخش سرگردون و گیج نشه و کمبود یه بخش رو به حساب کل سایت نذاره
    ممنون از همکاریتون پیشاپیش

25 کاربر زیر از zodiacmr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان