کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: گزیده هائی از مصاحبه با وکالیست های ترنس- (گزیده هائی از مصاحبه اما هویت)

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 462 بار در 57 ارسال
    Trance
    ATB

گزیده هائی از مصاحبه با وکالیست های ترنس- (گزیده هائی از مصاحبه اما هویت)

ضمن سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستداران ترنس،این تاپیک ایجاد کردم به منظور آشنائی بیشتر با وکالیست های ترنس که گزیده هائی از مصاحبه هائی این وکالیست ها در طی سالهای گذشته و الان داشته اند سعی می کنیم هر روز اینجا درج کنیم. امیدوارم که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

اما هویت،خواننده و وکالیست استرالیائی که هم اکنون در لوس آنجلس زندگی می کند با ورود رسمی اش در سال 2007 به واسطه همکاری با کریس لیک،دی جی و آهنگساز بریتانیائی برای سینگل “Carry Me Away” کوج جدیدی در سبک وکال ترنس به راه انداخت.حالا بیش از هفت سال از ورودش به دنیای موسیقی الکترونیک می گذرد.او با بسیاری از پرودوسرها و آهنگسازان مطرح جهان همچون آرمین ون بورن،کازمیک گیت،بی تی،دش برلین و...همکاری های مشترکی داشته است.اما هویت بیشتر ببه واسطه همکاری ببا گروه آلمانی و خلاق کازمیک گیت برای سینگل “Be Your Sound” و دش رلین،پرودوسر و دی جی مطرح هلندی برای آهنگ “Waiting,” و همچنین ارائه آلبوم Burn the Sky Down نام خود را بر سر زبان ها انداخت.وی در این باره می گوید :" من فکر میکنم که وکالیست هائی که در حال حاضر در کانون توجه هستند وکالیست هائی هستند که به غیر از اجرای آهنگ فعالیتهائی در زمینه ترانه سرائی می کنند و این میتواند فرصتی عالی هست برای آن دسته از وکالیست هائی که که در دنیای موسیقی الکترونیک تنها فعالیت اجرای آهنگ با افراد دیگر ندارند.خوانندگانی که این فرصت را پیدا می کنند که خود را بالاتر از عنوان همکاری مشترک با دیگران در دنیای موسیقی الکترونیک با خود یدک می کشند. اما هویت در بخش دیگری می گوید : " من مدتی در هلند زندگی میکردم ببه دلیل اینکه قراردادی که با آرمادا موزیک،بزرگترین ناشر موسیقی الکترونیک در اروپا امضا کرده بودم و هم این که بسیاری از پرودوسرها که با آنها کار می کردم در اینجا زندگی می کردند.بعد از چندین سال زندگی در کشورهای مختلف اروپائی در لوس آنجلس اقامت گزیده ام.اینطور که به نظر می رسد صنعت اینجا در حال کوچ کردن به سمت آمریکا هست. و دیگر اینکه به واسطه نزدیکتر بودن آمریکا به استرالیا برای من چه از لحاظ مسافت و سبک زندگی من به لس آنجلس مهاجرت کرده ام.وی در بخش دیگری درباره همکاری با پرودوسرها چنین می گوید : " من این شانس را داشته ام که با پرودوسرهای زیادی کار کنم.با کسانی کار کردم که خیلی با استعداد و انسان هائی دوست داشتنی بودند.من صادقانه بگویم که نمی توانم نام ی از کسی ببرم.با این حال،من عاشق اجرا و تور عالی با گروه کازمیک گیت هستم.من طرفدار پرو پاقرص کارهایشان هستم همچنین ما لحظات عالی با هم در شوها داشتیم که مثل یک سفر خانوادگی برام بوده است."ما هویت،خواننده استرالیائی که به واسطه شهرتی که از همکاری با پرودوسرهای مطرح دنیا به دست آورده بود محبوبیت زیادی در بین دوستداران موسیقی الکترونیک دارد.وی می گوید : "مطمئنم که بسیاری از مردم اینجا با من هم عقیقده هستند که سینگل “Concrete Angel” جزو تاثیر گذارترین آهنگهادی بود که در سال 2012 منتشر گردید.بسیاری از موزیک هائی که در طی سال منتشر گردیدند اما با این اوصاف سینگل “Concrete Angel” خیلی بر روی من تاثیر گذاشت" گارث ایمری خیلی باهوش و فرد جالبی هست و فکر می کنم که کریستینا یک وکالیست تازه وارد و عالی هست.همچنین کارهای “Clarity” از زد آهنگساز و پرودوسر بیست و چهارساله آلمانی و “Anything Could Happen.” از الی گولدینگ،خواننده و ترانه سرای بریتانیائی هم دوست دارم." همچنین وی می افزاید : " از بین آهنگهای آلبومی که منتشر کرده ام سینگل “Colours” در قلب من جای ویژه ای دارد چرا که این آهنگ به خاطر پدربزرگم که فوت کرده بودم نوشته بودم..به طور قطع من عاشق اجرای کار با گروه آلمانی کازمیک گیت هستم.شوهائی که ما با هم هستیم که قرار هست برنامه ای در آفریقای جنوبی داشته باشیم.بعد از این برنامه ای در لاس وگاس خواهیم داشت." اما هویت در حال حاضر در بین وکالیست های ترنس محبوب ترین وکالیست به شمار می رود.وی می گوید : " من همیشه دنبال کار و هدف جدید هستم.گمان میکنم که انتشار اولین آلبوم خودم تحت عنوان " "Burn the Sky Down برام مایه افتخار بود" اما هویت در طی سالهای اخیر کارهای فراوانی با پرودوسرهای مختلف داشته است که می توان اشاره داشت به آرمین ون بورن،دش برلین،کازمیک گیت،گارث ایمری و...وی اخیرا تورهائی با دش برلین به مکزیک و دیکر کشورها داشته است.وی در مورد آشنائی اش با موسیقی می گوید : پدر و مادرم طرفداران پروپاقرص موزیک بودند درنتیجه من با گوش دادن به کارهای گروه هائی همچون پینک فلوید و...بزرگ شدم که هنوز برام الهام بخش هست و خواهد بود.پدرم همچنین گیتاریست و آهنگ های زیادی را خوانده البته نه به صورت حرفه ای دنبال کرده باشه بلکه صرفا برای سرگرمی می خواند.برادرم یک گیتاریست بزرگی هست و ما همیشه با هم هستیم و کارهایمان به طور مشترک می نویسیم." اما هویت در جای دیگر درباره شروع فعالیت های خوانندگی اش چنین نقل می کند : " من خوانندگی در سن شانزده سالگی در گروه هائی شروع کردم چون که موزیک برای من همه چیز محسوب می شود.من با کریس از طریق ناشر ملاقات کرده بودم زمانی که من در لندن بودم.کریس در جستجوی خواننده ای برای آهنگ Changes بود بعد با وی به اسکاتلند پرواز کردیم. برای ضبط صدا بر روی آهنگش در نتیجه ما به این نتیجه رسیدیم که آهنگی که ما بر روی آن کار کرده بودیم با استایل خواندن من جور در نمی آمد.تصمیم بر این گرفتیم که آهنگ جدیدی بسازیم تحت عنوان Carry Me Away که قبل از برگشتن به لندن این آهنگ را ضبط و تکمیل کردیم.

ادامه دارد.....

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

اما هویت،خواننده سرشناس موسیقی ترنس بعد از محبوبیت روز افزونش در طی سالهای اخیر جزو وکالیست های در موسیقی الکترونیک با بسیاری از آهنگسازان در حال حاضر دنیا همکاری داشته است.وی بعد از نقل مکان از آمستردام به لوس آنجلس در طی ماههای گذشته به خاطر نزدیکی آمریکا به استرالیا و همچنین سبک زندگی در آنجا به همراش برادرش اقامت کرده است.وی درباره کار با گروه کازمیک گیت چنین می گوید : " عالی بود،من همیشه طرفدار موزیک هایشان بودم و هستم! در نتیجه کار با این گروه عالی بود.من به محض سینگل Not Enough Time را شنیدم عاشق این کار شدم.تجربه کاری عالی و لذت بخشی با این افراد واقعا دوست داشتنی داشتم." اما هویت پیش از ورود به دنیای موسیقی الکترونیک در سال 2007،گروهی را به همراهی برادرش تحت عنوان Missing Hours تشکیل داده بود که در سبک راک فعالیت می کردند و آلبومی با همین عنوان ارائه دادند وی می گوید : " صادقانه باید بگویم که اهمیت چندان زیادی به ژانرها نمیدهم.خواه ممکن هست آهنگها تو سبکهای راک باشه یا دنس یا یک گیتار آکوستیک و...این تغییر سبک بهم این اجازه را می دهد که تجربه بیشتری در فعالیت موسیقی داشته باشم..وی در مورد همکاری اش با Amurai چنین می گوید : " در مورد آهنگ Crucify Yourself و همکاری ام با آمائوری که در واقع این آهنگ برگرفته از نسخه اصلی این آهنگ در گروهی که تحت عنوان Missing Hours فعالیت می کردیم.گرفته شده است که به واقع آمائوری این آهنگ را دوباره میکسش کرده است.من عاشق کارهای آمائوری هستم و از کار کردن با وی بی نهایت مسرور هستم." وی در مورد همکاری با دش برلین،پرودوسر و همکاری اش با وی می گوید : " من همکاری عالی با این افراد داشتم.و همچنین طرفدار پروپاقرص کارهای آنها هستم.ما به تازگی کار بر روی موزیک ویدئوش به اتمام رساندیم .فیلمبرداری این موزیک ویدئو در روتردام هلند انجام گردید و من دنبال این هستم که این ویدئو را بعد از ویرایش نهائی تماشا کنم و برای دیدن آن واقعا هیجان زده هستم.! "اما هویت،وکالیست خوش صدا و ترانه سرای استرالیائی بعد از ورودش به دنیای موسیقی الکترونیک درباره علاقه اش به موزیک چنین می گوید : " شادترین لحظاتی که داشتم مربوط می شود به زمانی که من خیلی جوان بودم و اولین بار که موسیقی الکترونیک را کشف کرده بودم و همچنین اجرا در ملبورن استرالیا،این بود برای من خیلی هیجان انگیز بود.گرچه من در آن زمان چیز زیادی از موسیقی الکترونیک یا پرودوسر ها و دی جی هائی که من گوش می کردم،نداشتم! مربوط می شد به زمانی که هنوز در گروه بودم و عمدتا به آهنگهای ژانر راک گوش می کردم.با این حال،تجربه این رویداد ها و وقایع با دوستان و احساس انرژی از مردمی که یک دریچه جدیدی برای من گشوده شده است." اما هویت خواننده ای که در طی سالهای گذشته مورد توجه پرودوسر ها و دی جی های بزرگ دنیا قرار گرفته است.در ادامه صحبتهایش در ارتباط با علاقه اش به موزیک چنین نقل می کند : " زمانی که من بزرگ شدم موزیک همیشه برایم بخش بسیار مهمی از زندگی من را تشکیل می داد.چرا که موزیک در خانه یا ماشین همیشه برقرار بود و من در دوران بچگی شدیدا تحت تاثیر مجموعه کارهای پدرم به عنوان یک کودک که با گوش کردن به کارهای گروه های معروفی همچون پینک فلوید،گروه ایگلز،فلیتوود مک امکان را برای آموختن هارمون های خوانندگی و احساس واقعی ام را برای فعالیت در موزیک مهیا کرد. سپس زمانی که من در دبیرستان بودم گروه هائی همچون پرل جم،نیروانا و....برایم الهام بخش گردید که همه دوران نوجوانی به این خاطرات پیوند زده است.هر وقت که من آهنگ از گروه پرل جم گوش می دهم مستقیما به آن روز ها بر می گردم." اما هویت درباره آشنائی اش با موسیقی الکترونیک چنین می گوید : " اولین آهنگ موسیقی الکترونیک که گوش کردم که واقعا نظرم را جلب کرده بود آهنگ "Silence" که تیستو میکسش کرده بود.این آهنگ هنوز هم یکی از آهنگهای مورد علاقه ام با صدای بی نظیر سارا مک لاکلن محسوب می شود .این آهنگ در رادیو مدام پخش میشد و این واقعا منو تحت تاثیر زیادی قرار داد.در آن زمان من می خواستم به شدت دنبال ساخت آهنگی مثل این آهنگی بودم اما این امکان فراهم نشده بود تا سالهای بعد که فرصت این را پیدا کردم که وارد دنیای موسیقی الکترونیک شوم.

ادامه دارد....

9 کاربر زیر از vafashop عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    ATB

بعد از عرضه آلبوم Burn The Sky که در سال 2012 اما هویت خواننده و ترانه سرای استرالیائی در ارتباط با آلبومش چنین می گوید : "روند ساخت این آلبوم متفاوت از آلبوم های دیگر در موسیقی الکترونیک بود.من تصمیم بر این داشتم با ساخت این آلبوم بازگشت دوباره ای به سبک گذشته و چیزیهائی که با آن زندگی میکردم داشته باشم.چیزهائی همچون درامها و گیتارها که همراه با صداهای الکترونیک آمیخته شده بود.این عقیقده که ما برای ساخت آلبوم داشیم مشابه چیزی بود که در گروه فعالیت میکردیم..این روند بیشتر از فرآیند ساخت و عرضه آلبوم برایمان وقت و زمان برده است تا اینکه ساخت این آلبوم را در استرالیا به اتمام رساندیم.ما برای این آلبوم از مهندسین میکس استفاده کردیم با این حال سعی بر این داشتیم تمام انرژی مان برای مخاطبان بزاریم" اما هویت با عرضه این آلبوم در دوسال گذشته سعی داشته است چیزی متفاوت از کارهایش ارائه دهد و حرفهای تازه ای برای گفتن داشته باشد.با این حال طرفداران و دوستداران وی انتظار یک آلبوم ترنسی از وی همانند دیگر وکالیست های موسیقی الکترونیک همچون سوسانا،بتسی لارکین،کریستین برنز و جس بریدن و....داشتند.نتیجه کار آلبومی کاملا متفاوت از بقیه آلبوم های موسیقی الکترونیک بود.اما هویت درباره آهنگهای این آلبوم چنین اظهارنظر می کند :" برای من آهنگ "Colours" که خیلی به احساس قلبی ام نزدیکتر هست جایگاه ویژه ای دارد..موقعی که این آهنگ را می خوانم احساساتی می شوم.این آهنگ من را یاد لحظه هائی می اندازد که وقتی ما به خاطر می آوریم چیزهائی که در گذشته داشتیم. آهنگ "These Days Are Ours" هم خیلی به احساس قلبی ام نزدیک هست.این آهنگ درباره دورانی بود که در شهر کوچکی که در استرالیا بزرگ شده بودم.زمانی که با دوستانم بودم.در خیابان ها را می رفتیم،به پارتی هائی که می رفتیم،سیگارهائی که یواشکی از پدر و مادر بر می داشتیم و چیزهائی که معمول عادتهای دوران نوجوانی مان بود .گذشت زمان همیشه مرا تحت تاثیر خودش قرار می داد و بیشتر ترانه ها در ارتباط با همین هست! نوستالژی ها و اشتیاق برای زمان هائی که ما می دانیم که برای همیشه یک خاطره خواهد بود.همچنین امیدواری و هیجان که ما این روزها به خاطر می آوریم که به دنیال این خواهیم بود که این شور و هیجان در نگاه رو به جلو داشته باشیم." اما هویت،خواننده زیباروی استرالیائی که هم اکنون به همراه برادرش در لوس آنجلس زندگی می کند درباره توری که همراه با گروه آلمانی کازمیک گیت به استرالیا رفته بود چنین می گوید :" من خوش شانس بودم که طی چند هفته پیش با گروه کازمیک گیت برای برگزاری توری به استرالیا رفتیم..این خیلی خوب بود که سفری به کشورم داشته باشم و در آنجا شوئی اجرا کرده باشم.من یه مدتی در خانه نبودم.این طور که به نظر می رسد موسیقی دنس هم آنجا را تحت الشعاع قرار داده است.خب،این یک احساس عالی یا یک موج مثبتی از جمعیت حاضر در آنجا بود." اما در ادامه می افزاید : " من تورهائی به طور منظم در طی چند ماه گذشته داشتم که عالی بود.بعضی از فستیوال هائی همچون "Nocturnal" در تگزاس که اخیرا داشتیم دیوانه کننده بود.من همچنین عاشق اجرا در شوهای خودمانی در جائی که شما می توانید به مخاطبان خود نزدیک باشید.من عاشق این هستم وقتی آهنگی را می خوانم به مردم تا جای ممکن نزدیک باشم.خب،من بعضی از برنامه هائی که تو کلاب ها بود را پیدا کرده بودم که هیجان انگیز هم بود.مثل سن دیگو که پارتی ای تحت عنوان هارد راک کافه پول داشتیم که فوق العاده بود که یک انرژی مثبت زیادی در آنجا.بودیا در آفریقای جنوبی که اخیرا یک شوئی داشتیم که واقعا خاص بود.به تازگی از توری که با دش برلین،پرودوسر و آهنگساز هلندی از مکزیک بازگشتم که جمعیت حاضر در آنجا واقعا باورنکردنی بود.من همچنین بسیار برای اجرا در شوی ای دی سی واقع در نیویورک که قرار هست جمعه برنامه داشته باشیم بسیار هیجان زده ام." اما هویت در طی سالهای به تورهای زیادی رفته و اجراهای زیادی را برگزار کرده است.وی در مورد سالهائی که پس از ورودش به دنیای موسیقی الکترونیک چنین می گوید : " این واقعا یک زندگی متفاوتی هست.احساس خوشبختی میکنم از این که به سفرها و تورهای زیادی رفتم و اجراهای زیادی را به طور زنده برگزار کرده ام که تجربیات زیادی از سفر به نقاط مختلف دنیا کسب کرده ام که پیش از این امکان دیدن نقاط مختلف دنیا را نداشتم.در این روزها هتل ها و فرودگاه ها حکم خانه دوم برام پیدا کرده اند.من به آپارتمان جدیدی در برلین طی دو ماه پیش مهاجرت کرده بودم که حتی هنوز به آنجا هم نرفته ام..من خانواده و دوستان را زیاد نمیتوانم ببینم با این حال آنها وضعیت مرا درک می کنند.در طی سالهای گذشته من امیدوارم که هنوز موزیکی بسازیم یا اجراهائی در شوها و برنامه ها داشته باشم."

کاربر زیر از vafashop عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

3. Top | #3

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    ATB

روبرتا کارتر هریسون،خواننده گروه Wild Strawberries و یکی از بهترین وکالیست های موسیقی الکترونیک به خصوص ترنس که وی زمانی پای ثابت آلبوم های آندره تنه برگر معروف به ATB بوده است.زوج آندره-روبرتا کارتر هریسون یکی از بهترین زوج های تاریخ ترنس که همکاری مشترک زیادی با یکدیگر داشته اند. روبرتا کارتر هریسون در آلبوم اخیر آندره تنه برگر تحت عنوان تماس مجددا حضور نداشته است.وی درباره شروع کارش در موسیقی چنین می گوید : " فعالیت موسیقی ام را به عنوان خواننده در گروه پاپ توت فرنگی های وحشی (Wild Strawberries) شروع کردم.در سال 1999 بعد از این که آهنگ "Let You Go" توسط آندره تنه برگر معروف به ATB پرودوسر و دی جی آلمانی دریچه جدیدی در فعالیت موسیقی ام شکل گرفت که زمینه را برای همکاری مشترک فراهم کرد" روبرتا کارتر هریسون جزو وکالیست هائی بود که پیش از همکاری با آندره تنه برگر چندان شناخته شده نبود.وی در باره فعالیتش در موسیقی چنین نقل می کند : " من همیشه خوانندگی را دوست داشتم اما تا وقتی که گروه ما شروع به فعالیت کرد بعداز این که از دانشگاه فارغ التحصیل شده بودیم به صورت حرفه ای به آن فکر نمیکردم." روبرتا کارتر هریسون به واسطه همکاری اش با آندره تنه برگر خیلی سریع پله های پیشرفت را طی کرد.وی درباره حرفه خوانندگی خود می گوید : " زمانی که بچه بودم در کلیسا و مدرسه آواز می خواندم.بعد از اینکه با Nettwerk قرارداد امضا کردیم که بهم در زمینه خوانندگی کمک شایانی کرد. وی از افرادی همچون کیت بوش،شنید اوکانر،بجورک و..به عنوان افراد تاثیرگذار در موسیقی نام برده است وی می افزاید : " من دوره فیزیوتراپیست را گذرانده بودم اما در طی این سالها در این زمینه فعالیتی نکردم.در حال حاضر وقت من بین موزیک و بزرگ کردن چهار تا از فرزندانم تقسیم می شود ."

2 کاربر زیر از vafashop عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    ATB

جاستین سویسا،خواننده و ترانه سرای مطرح بریتانیائی و از بهترین وکالیست های تاریخ موسیقی ترنس که در طی سالهای اخیر گزیده کار شده است.جاستین سویسا بیشتر به واسطه همکاری با گروه خلاق و محبوب Above & Beyond شناخته می شود.وی با پرودوسرها و دی جی های بزرگی همچون آرمین ون بورن،مارکوس شولتز و...همکاری کرده است.وی این باره می گوید : ترنس در واقع چیزی هست که چهار سال قبل به طور تصادفی وارد موسیقی ترنس شدم.باید در ابتدا اعتراف کنم من درک نمی کردم که چرا مردم عاشق این سبک هستند اما وقتی در آن غوطه ور می شوید آن را با گوشت و پوستتان لمس می کنید.من عاشق نوشتن و آواز خواندن هستم و این شانس را داشته ام که خودم را در دنیای ترنس محک بزنم" جاستین سویسا به خاطر همکاری های مشترکی که با آرمین ون بورن و گروه انگلیسی Above & Beyond داشته است به خصوص که این گروه انگلیسی شامل جونو،پاوو،تونی به همراه جاستین در سال 2000 گروهی تحت عنوان اوشن لب (OceanLab) تشکیل دادند.اما نخستین فعالیت جاستین سویسا در سال 2000 به واسطه همکاری با Chicane برای آهنگ Autumn Tactics رقم خورده است.وی درباره همکاری اش با آرمین می گوید : " از روزی که من با آرمین برای آلبوم 76 روی اولین آهنگ مشترکمان در سال 2002 کار کردیم.من برای دو روز به آمستردام پرواز کردم که در این دو روز واقعا خوب بود.من واقعا از موقعیت او در ترنس باخبر نبودم درنتیجه که فرصت دیگری برای من در نوشتن و اجرای آهنگها بود.من می دانم که خوانندگانی هستند که چندان تمایلی به شنیدن صدای خودشان نشان نمی دهند البته اگر من آهنگی را دوست نداشته باشم آن را گوش نمی کنم که بیشتر در مورد آهنگ صدق میکنه تا وکال! وی در مورد ایبزیا می گوید : "من باید اعتراف کنم که من برای بیست و چهار ساعت برای موزیک ویدئو به ایبزیا رفته بودم در نتیجه واقعا آنطور که باید و شاید ندیدم.بسیاری از جاهای زیبا و دیدنی در دنیا برای انتخاب هست با این حال به شهر لندن خیلی وابسته ام و تا حالا در مورد مهاجرت به جای دیگر فکر نکردم.جاستین در جای دیگر در مورد آرزوهایش چنین نقل می کند : به عنوان عضو گروه اوشن لب،امیدوارم که ما انتشار سینگل ها و ضبط آلبوم را کماکان ادامه دهیم.ما درباره نوشتن آهنگها صحبتهائی داشتیم! در مورد شرایط کاری ام با دیگر پرودوسرها من امیدوارم که این همکاری های مشترک با بسیاری از پرودوسرهای دیگر ادامه پیدا کند." جاستین با ذکر خاطره ای از خودش می گوید "وقتی که من با Chicane با پرواز سوار هواپیمای دارای 6 سرنشین از شو رادیوئی در Falkirk به کنسرتی میخواستیم پرواز کنیم که واقعا وحشتناک بود. وقتی که از هواپیما پیاده شده بودیم ما همگی رنگمان پریده بود.چند روز بعد خلبان بهم گوشزد کرده بود که ما شانس آوردیم که زنده ماندیم.چرا که ظاهرا یک چیزهائی از موتور هواپیما گم شده بود.."

2 کاربر زیر از vafashop عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.