کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: چطور میشه logic pro رو روی ویندوز 7 نصب کرد ؟؟

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 774 بار در 116 ارسال
    Dance
    Tiesto

Question چطور میشه logic pro رو روی ویندوز 7 نصب کرد ؟؟

سلام

کسی نمیدونه چطور میشه لاجیک رو روی ویندوز 7 نصب کرد ؟؟

یه ویدیو دیدم یکی این کار رو کرده !!!

اینم لینکش :

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه .... شدیدا دعاش میکنم

3 کاربر زیر از Dj MAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    همونجوری که میشه The last of us رو با pc بازی کرد

آقا نمیشه مگه الکیه
    اینی که شما میگی احتمالا Sony acid pro هستش که شبیه همون Logic برای ویندوز هستش
    ویرایش توسط slash7 : 2014/04/23 در ساعت 02:02 AM

2 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,523 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    لاجیک ورژن قبلیاش برا وین هم میداد!حالا مگه فرقی هم داره!

2 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 220 بار در 27 ارسال
    Ambient
    Olafur Arnalds
    بصورت مستقیم که نمیشه... به عبارتی اصلن رو ویندوز نمیشه... امکان نداره چون لاجیک برنامه ایه که ساخت خود کمپانیه اپله و کاملا انجینش بر مبنای مدیریت یونیکسه و فقط روی خود سیستم عامل مک نصب و اجرا میشه.
    لاجیک هم هیچوقت برای ویندوز نبوده چون یه برنامه ی انحصاریه و اپل هم بشدت انحصارطلبه و هیچوقت چیزاشو با بقیه شریک نمیکنه مخصوصن اونم با ویندوز که رقیبشه!!!
    بنظرم زیاد تو انتخاب daw حساس نباشین... لاجیک هم مثل بقیه ست... شما با اف ال میتونین یسری تکنیکارو خیلی راحتتر از لاجیک اجرا کنین.

7 کاربر زیر از Soroush عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    اگه بتونی هکینتاش نصب کنی بعدش میتونی لاجیک رو اجرا کنی ولی خیلی دردسر داره، من تو لاجیک چیز خاصی نمیبینم که ارزش این همه دردسر رو داشته باشه

8 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    این که بزرگانی مثل آرمین - تیستو - هاردول - ATB و دیگران با لاجیک کار میکنن یه جورایی روی مخمه -

اگه لاجیک بهترین نباشه چرا رفتن سراغش ؟

در ثانی حتما یه راهی هست وگرنه چطور این یارو (ویدیو) روی وین7 نصبش کرده ؟

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    خب مثلا bt هم با اف ال کار میکنه یا دیگران.نرم افزار صرفا یک ابزاره با تغییر نرم افزار که نمیشه معجزه کرد.اصلا نباید خودتو درگیر این کنی که کی با چی کار میکنه که بزرگ میشه اصلا کیفیت کار ربطی به نرم افزار نداره به نظرم اینجور لذت تجربه و کار کردن رو از خودت میگیری.مهم اینه که باید تو میکس مثلا به یک سلیقه خیلی خوب رسید و خیلی موارد دیگه حالا یا با لاجیک یا ابلتون یا اف ال.

7 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    من از ده سال پیش تا حالا با این نرم افزارها کار کردم :
    اف ال استودیو 4-5-6-7-8-9-10-11
    کیوبیس 3- 4 - 5 -7
    ابلتون لایو 7 - 8
    سونار
    ریزون 3- 4 - 5
    پروتولز 8-9-10
    ادوب ائودیشن (همش)
    استودیو وان
    .
    و یه چند تا نرم افزار مزخرف دیگه هم تست کردم ...

تنها چیزی که تست نکردم و روی مخمه و می بینم این اساتید هم تو همه ویدیو ها دارن باهاش کار میکنن ولی بهش دسترسی ندارم
    همین لاجیک پرو لعنتیه

عایا این انصاف است که من نتونم تستش کنم ؟

9. Top | #9

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    خب شما که این همه نرم افزار کار کردی باید بدونی که با همه ی daw ها میتونی اون چیزی که تو ذهنته رو پیاده کنی، حالا بعضیاش یه کم ساده ترن، بعضیا پیچیده تر. من تا الان ندیدم یکی با لاجیک یه کاری بکنه که من با ابلتون نتونم انجاش بدم، با همین اف ال استودیو که خیلیها دست کمش میگیرن خیلی از پرودیوسر ها (به عنوان مثال beat service که خیلی هم قبولش دارم) کارهایی میسازن که هیچ نقصی ندارن، jon hopkins با soundforge آهنگ میسازه! به نطرم بهتره بهونه ی daw رو واسه کیفیت کم آهنگهانون نیارین (کلی میگم، منظورم شخص شما نیست)
    چند تا از پرودیوسر های مطرح اف ال: arnej, nitrous oxide, thomas datt, juventa, estiva, heatbeat, ummet ozcan, maor levi, porter robinson
    کیوبیس: leon bolier, bjorn akesson, ferry corsten, jason van wyk, thrillseekers, mike foyle, orjan nilsen
    ابلتون: airbase, jaytech, marcus schossow, first state, skrillex

5 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Dance
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خب شما که این همه نرم افزار کار کردی باید بدونی که با همه ی daw ها میتونی اون چیزی که تو ذهنته رو پیاده کنی، حالا بعضیاش یه کم ساده ترن، بعضیا پیچیده تر. من تا الان ندیدم یکی با لاجیک یه کاری بکنه که من با ابلتون نتونم انجاش بدم، با همین اف ال استودیو که خیلیها دست کمش میگیرن خیلی از پرودیوسر ها (به عنوان مثال beat service که خیلی هم قبولش دارم) کارهایی میسازن که هیچ نقصی ندارن، jon hopkins با soundforge آهنگ میسازه! به نطرم بهتره بهونه ی daw رو واسه کیفیت کم آهنگهانون نیارین (کلی میگم، منظورم شخص شما نیست)
    چند تا از پرودیوسر های مطرح اف ال: arnej, nitrous oxide, thomas datt, juventa, estiva, heatbeat, ummet ozcan, maor levi, porter robinson
    کیوبیس: leon bolier, bjorn akesson, ferry corsten, jason van wyk, thrillseekers, mike foyle, orjan nilsen
    ابلتون: airbase, jaytech, marcus schossow, first state, skrillex

بابا میدونم - خودم خیلی آهنگامو با اف ال ساختم و ریلیز کردم - خیلی از دردسرهای کیوبیس و غیروذالک رو هم نداره -

بحث من فقط ارضای حس کنجکاویه

با همه Daw ها کار کردم فقط محیط لاجیک رو ندیدم هنوز - چند تا شاگرد هم دارم مرتب ازم راجع بهش میپرسن ولی تا خودم باهاش کار نکردم نمی تونم نظر قطعی بدم وگرنه این گوش و ذهن آدمه که آهنگ میسازه نه نرم افزار

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین