کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حل مشکل اسپمرهای سایت

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 10,743 بار در 1,372 ارسال
    Ambient
    E-mantra

حل مشکل اسپمرهای سایت

اول از همه امیدوارم تاپیک پاک نشه و انتقاد پذیر باشید. نه مثل چت باکس که درجا بن میکنید و حرفو توی نطفه خفه میکنید....

سلام خدمت همه ی مدیران و دوستانی که واسه این انجمن زحمت میکشن. هدف از ایجاد این تاپیک تلنگر زدنی به مدیران انجمن تخصصی موسیقی الکترونیک عه تا اگه هنوز خودشون متوجه نشدن حداقل به وسیله ی من حقیر متوجه این موضوع بشن .

+ پیشاپیش از اسپمر های قدیمی و با تجربه سایت معذرت خواهی میکنم که اسمشون توی این لیست نیست چون بنده 5،6 ماهی بیشتر نیست شروع به فعالیت توی انجمن کردم و فعلا" همینارو میشناسم ! ( حدود 1 سالی با یه نام کاربری دیگه دانلودر بودم ! )

برای این کار میام یه مقایسه ی کوچیک راه میندازم تا همه کامل متوجه شن :

کاربر با نام کاربری X تعداد موضوعات اغاز شده : 17 صفحه که هر صفحه 25 تاپیک محسوب میشه با این حساب ایشون حدود 425 تاپیک ایجاد کردن.

کاربر با نام کاربریX تعداد موضوعات اغاز شده : 19 صفحه . با این حساب ایشون حدود 475 تاپیک ایجاد کردن.

انجمنی که اسمش انجمن تخصصی عه باید با هرنوع کپی پیست کردن کاربران از سایت های دیگه بدون اینکه حتی خودشون اون کارو گوش کرده باشن یا بدونند کامپیلیشن یا البوم از کیه ، کاراش چطوریه ؟ خوبه یا بده ! یا اینکه اصلا" سابقه ای از این ارتیست ها یا لیبل ها بشناسن میان تاپیک میزنن جدا" برخورد بشه .

همه ی ما سایت های موسیقی الکترونیک مثل freshremix , israbox , electropeople , world club music , freakenergy و ده ها سایت دیگه رو میشناسیم و کپی کردن محتویات این سایت ها بدون حتی ذره ای تغییر داخل انجمن به خدا هنر نیست و نه چیزی به شما اضافه میکنه و نه چیزی به انجمن !!

حالا خوب به این قسمت دقت کنید ، مدیران و پیشکسوتان این انجمن هرکدوم حدود چقدر تاپیک ایجاد کردن ! فقط برای مقایسه با 2 کاربر بالا و تمامی اسپمرهای عزیز که اسم نبرده شده این مقایسات رو انجام میدم وگرنه قصد من زیر سوال بردن مدیران نیست.

مدیر X تعداد موضوعات اغاز شده : 20 صفحه . با این حساب ایشون حدود 500 تاپیک ایجاد کردن.
    مدیر X تعداد موضوعات اغاز شده : 7 صفحه . ایشون حدود 175 تاپیک ایجاد کردن
    مدیر X تعداد موضوعات اغاز شده 19 صفحه . ایشون حدود 475 تاپیک ایجاد کردن .

من به شخصه از همه ی این 5 نفری که نام برده شد اخرت عه تشکر و این حرفارو دارم واسه ی زحمتی که برای سایت میکشن. میدونم اون 2 عزیزی هم که نام بردم و کار زشتی هم بود اسم بردنشون تاپیک های مفید زیادی هم توی انجمن داشتن و همینجا ازشون تشکر میکنم. ولی به هر حال هرکسی کاسه ی صبرش یه اندازه اس ! امیدوارم مدیرا یه کم بیشتر به حل موضوع اسپمر های سایت توجه کنن و به بالاتر بردن سطح انجمن کمک کنن و موضوع رفیق بازی و اینکه ما اینجا همه با هم رفیقیم و این حرفارو بزارن کنار.

در واقع وقتی که انجمن User friendly نباشه ، وقتی یه نفر میاد دنبال چندتا کار خوب بگرده توی کارهای بی معنی و چرت پرت گم بشه ، زحمت همون عزیزانی که کارای خوب میزارن هم کاملا" به هدر میره....

تشکر.
    ویرایش توسط Polarstern : 2014/04/13 در ساعت 06:26 AM

15 کاربر زیر از shinigamice عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    قانون شماره 9)
    کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها ازکلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک ونامناسب ، توهین به سایرکاربران ، مدیران و مسئولین سایت ، اشتراک آن کاربر حذف و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد . خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه نقض قوانین ، بي احترامي به شخص يا اشخاص ازبرخورد شخصی خودداری کرده و فقط مراتب را به ناظمان آنلاين اطلاع داده و ياازکليد گزارش دادن استفاده کنيد. اين کليد به مدير سايت خبر ميدهد و مديريت سايت با کاربر متخلف برخورد خواهدکرد .

قانون شماره 13)
    پیش گیری نام بردن کسی از User ها بدون اطلاع شخص و یا دادن ID این شخص در تاپیک ها ممنوع میباشد و توسط ناظمان سایت پیگیری خواهد شد.

قانون شماره 17)
    در صورت مشاهده کم کاری یا ناراحتی از فردی یا مدیران لطفا با مدیریت سایت تماس حاصل بفرمایید و از باز کردن تاپیک در این مورد جدا خودداری کنید و از سیستم پیغام خصوصی برای این منظور استفاده بفرمایید.

پست اول ویرایش و تاپیک قفل شد.
    خوده بنده به شخصه به هیچ کابری نمیتونم بگم شما نباید فلان تاپیک رو بزنی یا نزنی!ولی باز از کابرانی که زحمت میکشن و تاپیک میزنن خواهش میشه که فقط آلبوم / سینگل و... که ارزش گوش دادن رو دارن تو انجمن بذارن.
    هرگونه انتقاد یا پیشنهاد راجع به این موضوع یا روند تاپیک زدن در انجمن دارین بدونه نام بردن یا توهین به شخصه خاصی در تاپیک تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. مطرح کنید.

17 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان