کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بهترین آهنگهای موسیقی حماسی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel

بهترین آهنگهای موسیقی حماسی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لازم دونستم این پست رو بنویسم و در سایت قرار بدم که بچه های سایت با موسیقی حماسی(Music Epic) آشنا بشن چند سلکشن از این آهنگها رو انتخاب کردم که انشالله خوشتون میاد آهنگهای مخصوص و خاصی هستن که هیچ آهنگی به نظرم نمیتونه در مقابل این سبک موسیقی برابری کنه واقعا منحصر به فرد هستن هر کدوم از این ارتیسهاس که گذاشتم استادای این سبک هستن

=================================================
    دوستان از سایت تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. استفاده کنین برای جستجو

must save jane - dragon Spear

BrunuhVille - Anima

Ivan Torrent - Icarus (feat. Julie Elven)

Lorne Balfe - assassins creed theme

DYATHON - Returning Home

E.S. Posthumus - Manju

ویرایش توسط ARAVAN : 2014/03/29 در ساعت 07:10 PM دلیل: تصحیح متن

20 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 524 بار در 119 ارسال
    Trance
    Nicky Romero
    لازم دونستم بهت بگم که بیشتر از این سبک واسمون بگی.... به به ....به به...

4 کاربر زیر از mey عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حتما من خودم تو سبک موسیقی کلاسیک این شاخشو خیلی خیلی دوست دارم

آهنگ سازی تو این سبک به شکلی جون گرفته که در موسیقی فیلم و موسیقی بازی از این نوع سبک موسیقی الهام میگیرن و خیلی این سبک در دنیا محبوب هستش به موسیقی فیلمهای هالیود نگاه کنی متوجه میشی که اکثر آهنگها موسیقی حماسی هستن مثل مرد عنکبوتی که آهنگسازش دنی الفمن واقعا شاهکاری به جا گذاشت یا موسیقی فیلم ارباب حلقه ها و و و

حالا جالبه بدونین این سبک موسیقی باید یه ابر کامپیوتر داشته باشین تا بتونین آهنگ بسازی در این شکل و فرم
    مثلا vst که استفاده میکنن در ایران به ندرت پیدا میشن و اگه باشه به صورت کنتاکته و این فاجعست
    خواستم بگم که حجم هر کدوم از این vstه حل و هوش 50 گیگ میشه هر کدوم حالا نزدیک 4 یا 5 وی استی باید نصب کنین

از این گذشته این موسیقی باید حس فوق العاده قوی و حساسی داشته باشی مهمترین رکن اصلیش همینه

6 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 26,239 بار در 3,701 ارسال
    Psychedelic
    Yahel
    با تشکر از شما. بله در زیبایی و سختی های این سبک شکی نیست ولی به نظره من باید یه ویدئوی خوب رو موزیک قرار بگیره تا اون تاثیرشو و به قول معروف اون حس حماسی القا بشه.

پ.ن: تاپیک منتقل شد
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از Yahel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,522 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حتما من خودم تو سبک موسیقی کلاسیک این شاخشو خیلی خیلی دوست دارم

آهنگ سازی تو این سبک به شکلی جون گرفته که در موسیقی فیلم و موسیقی بازی از این نوع سبک موسیقی الهام میگیرن و خیلی این سبک در دنیا محبوب هستش به موسیقی فیلمهای هالیود نگاه کنی متوجه میشی که اکثر آهنگها موسیقی حماسی هستن مثل مرد عنکبوتی که آهنگسازش دنی الفمن واقعا شاهکاری به جا گذاشت یا موسیقی فیلم ارباب حلقه ها و و و

حالا جالبه بدونین این سبک موسیقی باید یه ابر کامپیوتر داشته باشین تا بتونین آهنگ بسازی در این شکل و فرم
    مثلا vst که استفاده میکنن در ایران به ندرت پیدا میشن و اگه باشه به صورت کنتاکته و این فاجعست
    خواستم بگم که حجم هر کدوم از این vstه حل و هوش 50 گیگ میشه هر کدوم حالا نزدیک 4 یا 5 وی استی باید نصب کنین

از این گذشته این موسیقی باید حس فوق العاده قوی و حساسی داشته باشی مهمترین رکن اصلیش همینه
    همچین نیازی هم به ابر رایانه نیست!حجم وی اس تی هاشونم بخاطر بانک هاشون هست !یکی از خوف ناک ترین های این وی اس تی ها که فکر کنم تحت کنتاکت باشه VIENNA SYMPHONIC که 150 گیگ هست با بانک هاش البته نه همش !!!!!هست! ولی خوب ساخت موسیقی مدرن کلاسیک و اپیک نیاز به علم زیادی داره !مخصوصا تو ایران که باس همه کاراتو خودت جلو ببری

7 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    Trance
    Tiesto
    من هر کار میکنم نمیتونم دانلود کنم همش فایل exe میده .
    چیکار کنم؟
    ممنون

2 کاربر زیر از siamak_1220 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    Trance
    Ahmed Romel
    نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_1220 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من هر کار میکنم نمیتونم دانلود کنم همش فایل exe میده . چیکار کنم؟ ممنون
    نمیدونم چرا اینجوری شده ولی شما یه زحمتی بکشین وارد سایت تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. از اونجا سرچ کنین چون خودمم از ونجا لینکا رو اوردم شاید بخاطر اینه که از این سایت حمایت بشه باید بهش سر بزنی یحتمل

3 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,522 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_1220 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من هر کار میکنم نمیتونم دانلود کنم همش فایل exe میده . چیکار کنم؟ ممنون
    نمیدونم چرا اینجوری شده ولی شما یه زحمتی بکشین وارد سایت تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. از اونجا سرچ کنین چون خودمم از ونجا لینکا رو اوردم شاید بخاطر اینه که از این سایت حمایت بشه باید بهش سر بزنی یحتمل
    اره یه ویرایش کن لینکارو ولینک اهنگ رو نذار لینک صفحه رو بذار

3 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,371 بار در 240 ارسال
    Others
    Alex M.O.R.P.H
    جدا از داشتن ابر رایانه و داشتن چنین وی اس تی هایی , داشتن ذهن خلاق و باز لازمه ی ساختن این سبک موسیقیست ! کار هر کس نیست ...

3 کاربر زیر از Exmasion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    Trance
    Tiesto
    ممنون ok شد.

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

من واقعا عاشق این سبک هستم Music Epic
    مخصوصا
    Lorne Balfe - assassins creed theme یعنی من و از زمین جدا میکنه.
    از کجا میتونم مثل این پیدا کنم؟؟؟

5 کاربر زیر از siamak_1220 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین