کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: ترک ها و میکس ها و رمیکس های FAWW

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 1,750 بار در 465 ارسال
    House
    Paul Van Dyk

ترک ها و میکس ها و رمیکس های FAWW

با سلام خدمت بروبکس گل سایت....چند وقتیه که دارم کار میدم بیرون اما به کسی نگفته بودم....مهدی و حمید میدونستن و Oceanic ... البته آرمان دیناروند هم میدونه اما چون زیاد نمیبینمش زیاد حرف نزدیم چند وقتیه

بگذریم....خلاصه بنده هم یه سری ترک و میکس و رمیکس دارم گفتم بذارم اینجا شاید یه نفر خوشش اومد...البته دوستان نظراتشون برای من خیلی مهمه بعد گوش دادن مدیونین اگه نگید که خوب بود یا بد بود یا مشکلش کجا بود...حالا چه از نظر یه شنونده ساده چه کارشناس..در هر صورت نظراتتون قابل احترامه برای من....

بیشتر ترک هام تو SOUNDCLOUD آپلود شده چون اینترنت چرتی دارم شرمندتون نمیتونم دوباره آپلود کنم...اما از این به بعد هرچی میذارم 2 لینکه میذارم که بتونین دانلود کنین با گوش بدید

این لینک ترک هام هستش به ترتیب از اول شروع کارم تا به امروز براتون میذارم که رو هر کدوم جدا نظر بدید ممنون

ترک اول مال 4ساله پیشه :
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ترک دوم :

ترک سوم:

ترک چهارم :

ترک پنجم :

ترک ششم :

ترک هفتم :

ترک نهم :

ترک دهم :

ترک یازدهم (که دمو هستش و هنوز کامل نکردم) :

ترک دوازدهم (آخرین کارم هستش) آها راستی این با اون بالاییه فرق داره ها...معنیاشون فرق داره و مفهوم آهنگ:123

رمیکس آهنگ قدیمی و بسیار زیبای HEY NA NA NA از VAYA CON DIOS که به سن هیچکدوممون نمیخوره (منم اون موقع 9 سالم بوده) اما از بابا ماماناتون اگه بپرسید یا بذارید براشون حتما میشناسن ...(که به اشتباه بعد از دوباره باز سازی شدن این آهنگ توسط Milk & Sugar مجبور شدیم اسم جدیدش رو روش بذاریم و بدیم بیرون)

میکس هالووین امسال که مثل همه ی میکس هام اول با JUSTICE شروع شده و ....

میکس های رادیو شو های رادیو ارتعاش که دوشنبه ها ساعت 11 پخش میشه
    (لینک های اول برای اوناییه که سرعت اینترنت خوبی دارن .... لینک های دوم M4A هستن و با حجم بسیار بسیار کم)

یه نکته ای رو عرض کنم شاید براتون جالب و تازه باشه...من تو میکس هام از ترک های اورجینال استفاده نمی کنم یعنی ORIGINAL MIX رو برای میکس هام انتخاب نمیکنم یا از رمیکس های خودم استفاده می کنم یا از رمیکس های دیگه که در سبک خودش یه نوع نوآوریه چرا که قانون میکس گردن میکس از روی ORIGINAL MIX هست نه از رمیکس...اما من اینجوری بیشتر حال می کنم

راستی میکس 001 رو خودم زیاد خوشم نیومد نمیدونم چرا البته آهنگ هاش خیلی بهتره اما من نتونستم خوب میکس کنم چون تب کرده بودم و برنامه یه روز بعدش بود..خلاصه اجباری شد
    (مثل همیشه JUSTICE و Daft Punk که اصلا نباشه نمیشه.... و اما تو این میکس هم 2 تا ترک بسیار قدیمی که ممکنه گوش بدید آشنا براتون بیاد هم هست که یکیش Glammrock Brothers - Ma Baker و یکی هم Eiffel 65 - Blue 2009 رمیکس و میکس شده که بسیار زیباست...کلا میبره منو به ودران بچگیام)

HOUSE VILLAGE 001

تو این میکس بیشتر سعی کردم یه حالت پارتی بدم که بتونن مردم بیشتر باهاش ارتباط برقرار کنن(سبکمون هاوسه دیگه نمیشه هی ترنس اومد وسطش اما یه ریز ریز زدم تنگش کسی نمیفهمه:015: اما مثل همیشه JUSTICE و Daft Punk رمیکس و میکس شدن که امیدوارم خوشتون بیاد)

HOUSE VILLAGE 002

متاسفانه از روی ندونم کاری و اشتباه ترک لیست های میکس های HALLOWEEN و HOUSE VILLAGE 001 رو پاک کردم و ندارمشون اما HOUSE VILLAGE 002 رو براتون ترک لیست هاش رو میذارم تا برید و ارجینال هاش رو گوش بدید و بعد با میکس من مقایسه کنید و بگید کجاش مشکل داشته و یا خوب بود

HOUSE VILLAGE 002 TRACK LIST:

Justice - Ohio
    Andrew Steel - La Prof
    DJ Falcon & Thomas Bangalter - Together
    Daft Punk - Harder Better Faster Stronger
    LMFAO feat. Natalia Kills - Champagne Showers
    LMFAO ft Lauren Bennett & GoonRock - Party Rock Anthem
    LMFAO Ft. Lil Jon - Shots
    Nightloverz - Miracle
    Afrojack - No Beef
    Pitbull, Qwote, Lucenzo - Throw Your Hands Up
    Rabbit Killer - LSD Waves Kill Yourself
    Sarvi - Amore
    Spyne & Palmieri - Dont Run Away
    Sue Cho - My Candy
    W - Work It
    Yenn & Jay Jacob - New Generation

خواهشا حتما نظراتتون رو بفرمایید خیلی برام مهمه

http://thedjlist.com/vote/?djName=FAWW

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

20 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 45,690 بار در 4,852 ارسال
    Trance
    Gai Barone
    HOUSE VILLAGE 002 BY FAWW
    آقا اين رو گوشيديم قشنگ بود. ولي خب هاوس ديگه. (خودت ميدوني چي ميگم )
    يكم ميكس تراك ها رو روش كار كني بهتر ميشه. تراك 3 به 4 يجوري بود عوض شدن تراك.
    ولي ترك ليستش خيلي خوب بود.
    1 رو زيادي تعريف كردي نگوشيدم هنوز. كارهاتم سر ماه دانلود ميكنيم ميگوشيم(بسوزه پدره ترافيك محدود)

4 کاربر زیر از vahid00742v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    نه بابا شماره 1 که نسبت به 2 ...تو میکسش .....خوب اولین کارم بوده دیگه اما چون ترک لیست بهتری داشته یه ذره زیباتره...آره هاوسه دیگه کاریش نمیشه کرد دادا خلاصه اسمش رو نگاه کن HOUSE VILLAGE نیومدم بذارم STATE OF TRANCE که :117:...آره یه ذره رو میکساشون باید دقت کنم...آخه خدایی هردو تاشونو تو 1روز اونم وقتی تب داشتم اجباری زدم...اما ایشالا در آینده بیشتر دقت می کنم...اول کاریم دیگه:105:...مر30 که گوش دادی....بقیه رو هم گوش دادی نظرتو بگو...راستی اگه تهرانی بدم مهدی بده بهت یا خودم بیارم واسط...نیمخواد اینهمه رو دانلود کنی.......بچه های دیگه هم خواهشا میان تو تاپیک نظرتون رو در مورد آهنگ ها بدید برام مهمه...(بعد می گن آدم چرا پیشرفت نمیکنه..:120چاکریم

4 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    من یکی دوتا از کاراتو قبلا گوش دادم امروز هم چندتای دیگشو، بقیشو هم فرصت بشه گوش میدم، کارت خوبه فقط یه کم صداهایی که استفاده میکنی به نطرم قدیمین (بیشتر بیس و درام) ، از اون ریمیکس hey na na na خیلی خوشم اومد ، موفق باشی

4 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    مر30 امید جان لطف داری..آره امکانات کمه دیگه صداها قدیمی میشه:106: اما جدا از شوخی یه چند نفر دیگه هم بهم اینو گفته بودن که ملودی ها و درام ها و بیس هات سبک قدیمی داره...باید روشون بیشتر کار کنم...:120:

4 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    سلام فرشید جان .. اقا ترکهات در سطح خودشون بهترینن .. بزار اینجوری بگم که من وقتی با برنامه های موسیقی کار میکردم کارام حتی از مال تو ضعیفتر بودن .. همه که مادرزادی موسیقی رو نمیدونن ... منم با هزار تا بدبختی تونستم به اینجا برسم .. به کارت ادامه بده حتما حتما حتما ... مطمعن باش از خیلی ها سرتری .. اگه دسگاه داشته باشی میتونی حتی با deadmau5 رقابت کنی .. البته اگه بخای .. خداییش تعریف از خود نباشه ولی دوستام بهم میگن بعضی از کارات از کارای astrix و talamasca سره ... تو هم مطمعن باش کارات خیلی از خیلی ها سرتره ... و اینم جمله اخر ... هنر نزد ایرانیان هست و بس ... موفق باشی

4 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 155 بار در 39 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام

من کارات رو دوست دارم.
    فقط اگر بتونی تو انتخاب صداهات دقت بیشتری کنی عالی میشه.
    موفق باشی.

3 کاربر زیر از OCEANIC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    ممنون حمید جان لطف داری...نه بابا من کجا می تونم با اونا رقابت کنم پسر اونا اصلا صدارو میشنون میسازن اما ما باید هزار بار اینور اونور کنیم که بتونیم یه ترک بسازیم اونم چرت از آب در میاد ولی با این حرفت که گفتی دستگاه باشه خیلی بهتر میتونم کارامو ارائه بدم موافقم واقعا دستگاه ها خیلی کمک می کنن انقدر پیشرفته شدن که فقط نیازه که تو listener باشی دیگه بقیش رله میشه نیاز به علم موسیقی هم نداره...اما آدم علمش رو داشته باشه خوب معلومه بهتره...اما لطف داری ایشالا بیشتر کار میکنم که بهتر بشه...

OCEANIC جان مر30 ..آره باید رو صدا ها کار کنم خیلی ها هم هم عقیده هستن با شما و کاملا درست میگی....

بازم ممنون از نظرات همتون

3 کاربر زیر از faww عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00742v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    HOUSE VILLAGE 002 BY FAWW
    آقا اين رو گوشيديم قشنگ بود. ولي خب هاوس ديگه. (خودت ميدوني چي ميگم )
    يكم ميكس تراك ها رو روش كار كني بهتر ميشه. تراك 3 به 4 يجوري بود عوض شدن تراك.
    ولي ترك ليستش خيلي خوب بود.
    1 رو زيادي تعريف كردي نگوشيدم هنوز. كارهاتم سر ماه دانلود ميكنيم ميگوشيم(بسوزه پدره ترافيك محدود)
    منظورت از سر ماه دانلود می کنم سر سال بود؟
    امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    House
    Paul Van Dyk
    یه سری ملودی زدم خواهشا نظرتون رو در مورد تک تکشون بدید هر کدوم 15 ثانیه بیشتر نیست...اونی که دوست داشتید رو اسمش رو بنویسید...ممنون میشم
    ویرایش توسط faww : 2012/01/14 در ساعت 09:09 AM
    امضای ایشان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین