کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: Yousef - Black Rainbow

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller

Yousef - Black Rainbow

های بکس

ایندفعه باز خواستم دمو بدم دیدم دیگه خیلی ضایست بعد اینهمه دمو دادن سینگل ندم ! بنابراین... تصمیم گرفتم برای اولین بار یک سینگل غیر رسمی از خودم منتشر کنم !!!
    گول اسمشو نخورید همچین مالیم نیس حالا باز بستگی به گوشای خوشگل شما داره
    خب... با FL Studio9 کار کردم . زمان تقریبی آهنگ 3 دقیقه هست ولی اگه دقت کنید اتفاقای خوبی تو این 3 دقیقه میفته ! همونطور که میدونید من در ساخت ملودیام از اربابم حضرت شیلر (ع) بهره میبرم !!! البته این دانتمپو نیستا و اینکه اصلا ربطی به ملودیای حضرت نداره ولی بیشتر تو او فضا سیر میکنم ! خلاصه امیدوارم خوشتون بیاد
    ایندفعه همرو تگ میکنم تا چشم ممیش زودیاکمر در بیاد !
    از دوستانی هم که تگ نشدن شرمنده !!! خخخخ

خب دیگه اونجوری نگاه نکنین دانلود کنین

Yousef - Black Rainbow
    MP3/320/7MB/3Min

[UPLOADBAZ]http://uploadbaz.com/mi7rd6sxvp2k[/UPLOADBAZ]
    ویرایش توسط Yousef : 2014/02/14 در ساعت 02:46 PM

23 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    به به .. ایولا داش یوسف .. خیلی خوشم اومد .. فقط یه lead دیگه هم اضافه کن اگه خاستی میدم بهت .. و اینکه قبل از اینکه ملودیرو شروع کنی یه مکثی با Bass بزن وسطش بعد Lead بزار چیزی شبیه Satyr و اینا بعد روش یه مانوری بده بعدش با یه صدای Epic همراه با تیکه های ملودی شروع کن جریان اصلیرو .. ادامه بده داداش

12 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 26,240 بار در 3,701 ارسال
    Psychedelic
    Yahel
    خیلی بهتر از دمو های ابگوشتی قبلی شده خاستی کار بدی از این به بعد سینگل بده جدی من که خوشم اومد

12 کاربر زیر از Yahel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,523 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    به نظرم هر روز داری تو کارت پیشرفت میکنی افرین این کارت قطعا بهترین کارت بوده !یه جورایی هم تم ورزشی داشت من که خوشم اومد

ولی از الان هدفتو مشخص کن که تویه 1سبک کار کنی حداقل برا شروع ولی خوب از سبکای دیگه اهنگ گوش کن که ایده بگیری موفق باشی یوسف جان

12 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط VirusTech تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به به .. ایولا داش یوسف .. خیلی خوشم اومد .. فقط یه lead دیگه هم اضافه کن اگه خاستی میدم بهت .. و اینکه قبل از اینکه ملودیرو شروع کنی یه مکثی با Bass بزن وسطش بعد Lead بزار چیزی شبیه Satyr و اینا بعد روش یه مانوری بده بعدش با یه صدای Epic همراه با تیکه های ملودی شروع کن جریان اصلیرو .. ادامه بده داداش
    داش حمید خوشحالم که دوس داشتی . خودم هم بعد اینکه چند بار گوش دادم متوجه شدم یه لید کم داره چیزای دیگه هم که گفتی رو یادم میمونه دفعه بعد درست میکنم ایندفعه که نشد ! مرسی از راهنماییت

12 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yahel تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خیلی بهتر از دمو های ابگوشتی قبلی شده خاستی کار بدی از این به بعد سینگل بده جدی من که خوشم اومد
    مرسی از اینکه گوش دادی ممد جووووون نه دیگه تموم شد به خاطر توام که شده سینگل میدم از این به بعد

11 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط majdodin تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظرم هر روز داری تو کارت پیشرفت میکنی افرین این کارت قطعا بهترین کارت بوده !یه جورایی هم تم ورزشی داشت من که خوشم اومد

ولی از الان هدفتو مشخص کن که تویه 1سبک کار کنی حداقل برا شروع ولی خوب از سبکای دیگه اهنگ گوش کن که ایده بگیری موفق باشی یوسف جان
    فدات مجدی خودم هم همین حسو دارم !!! من دانتمپو و سای و ترنس دوس دارم سبک خاصی نمیتونم انتخاب کنم الانم تو جایگاهی نیستم که بخوام سبک خاصی انتخاب کنم واسه خودم چون هنوز خیلی راه دارم !

9 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط VirusTech تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    داش حمید خوشحالم که دوس داشتی . خودم هم بعد اینکه چند بار گوش دادم متوجه شدم یه لید کم داره چیزای دیگه هم که گفتی رو یادم میمونه دفعه بعد درست میکنم ایندفعه که نشد ! مرسی از راهنماییت
    مخلصم دادا .. کار خوبو باید گوش داد .. روی کوچکترین صداها کار کن بعضی موقع ها hi hat ها خیلی صدارو زنده و گرم میکنن مخصوصا تو Psy که حرف اولو اخرو میزنن .. سعی کن اینجوری شروع کنی و پایان بدی

داستان اهنگ اینه :

1 - اینترو رو میاری بالا تا 50 ثانیه ( البته اگه اهنگت طولانی باشه )
    2 - کیک و بیس و المنتهای کوچیکو کنار هم میزاری طوری که به ترتیب شروع شن
    3 - بیس و جریان فرعی رو میاری رو اهنگ
    4 - بریک میزنی و اون چیزایی که گفتمو میزاری
    5 - جو اصلی و ملودی اصلی رو بدون هیچ گونه صدایی اضافه میکنی ( مثل Uplifting Trance )
    6 - جریان اصلیرو با صدای پایین میاری بالا از طریق Automation
    7 - جریان اصلیرو میاری بالا ولی بدون Lead اصلی
    8 - Lead اصلیرو بعد 2 یا 4 بار تکراری زدن ملودی اضافه میکنی
    9 - و در اخر همه چیرو رو میکنی به شنونده
    10 - Outro رو میزاری

چاککریم

12 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,144 بار در 187 ارسال
    Downtempo
    Era
    یوسف جان کار قشنگی شده تبریک میگم عزیز

6 کاربر زیر از MEHRAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,287 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    عجب اسمی داره...
    قشنگ بود یوسف ولی کار هنوز زیاد داره ولی میشه یه چیزی از توش در اورد...

8 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین