کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: Alphaxone - Living In The Grayland | 2014 البوم جدید مهدی جان

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic

Alphaxone - Living In The Grayland | 2014 البوم جدید مهدی جان

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist : Alphaxone
    Album Title : Living In The Grayland
    Style : Dark Ambient / Experimental / Soundscape
    Country : Iran
    Tracks : 10

Tracklist :

01 - Awakening
    02 - Cold Spring
    03 - El Shadows
    04 - Darkscore
    05 - Interface
    06 - Overwhelm
    07 - Into the Silence
    08 - Foresight
    09 - Melancholy
    10 - Grayland

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Discogs > تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

فک نکنم اقا مهدی دیگه نیازی به تعریف داشته باشه .. البوم جدید مهدی جان واقعا یکی از بهترینایی بود که گوش دادم .. فضا و جو متفاوت موج میزنه تو این البوم .. اگه اشتباه نکنم 6 امین البوم Alphaxone هستش .. لینک دانلود نذاشتم فقط دمو میزارم فعلا تا مهدی عزیز خودش بیاد توضیحات لازمه رو بده .. امیدوارم شما هم لذت ببرین بچه ها

29 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    ایشون فقط Dark Ambient کار میکنن؟

5 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 1,205 بار در 135 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    واقها بهت افتخار میکنم. جات همیشه اون بالاهاست دوست عزیزم .

13 کاربر زیر از beatspy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    جالبه از لیبل cryo chamber ریلیز شده ! لیبل Simon heath (artium carcrei) معروف !! خود سیمون هم امروز داشتم میگشتم توی فیس , توی بیشتر گروه ها دارک امبینت این آلبوم رو گذاشته بود که بگوشید !حتما باید دانلود بکنم .

15 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,190 بار در 572 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    سلام مهدی جان

7 کاربر زیر از Les Ailes عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 65 بار در 7 ارسال
    Ambient
    Zero Cult
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز در اول باید تشکر کنم از حمید جان برای همه زحماتش و از شما دوستان بخاطر حمایتتتون
    در حال حاظر جدیترین البوم من با عنوان [ Living in the Graylan ] که از یکی دیگر از بزرگترین لیبل های دارک امبینت [ Cryo Chamber ] منتشر شد
    این البوم نسبت به کارهای قبلی کمی متفاوت تر است و از فضای سبکتری برخوردار است . در کل امیدوارم که این سبک با این تمی که من ساختم بتونه نظر شما عزیزان رو جلب کنه
    و امیدوارم که با ذهنی باز و چشمی بسته به حقایق بنگرید ....... / تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

دانلود این البوم از bandcamp در لینک زیر برای همه دوستان در سه فرمت امکان پذیر است و بعد از دانلود لطفا نظر دهید ...........با تشکر از همه دوستان .

Code Link : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

New Download Code :

clpw-x6gs

cs94-jyfl

sh24-y3jj

sclj-349y

psc8-cqyf

6nvp-wdmd

uwgg-cdyc

ljk3-wc2x

493m-hwsq

42x9-vwct
    ویرایش توسط ALPHAXONE : 2014/02/14 در ساعت 08:10 PM

23 کاربر زیر از ALPHAXONE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,663 بار در 18,026 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALPHAXONE تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز در اول باید تشکر کنم از حمید جان برای همه زحماتش و از شما دوستان بخاطر حمایتتتون
    در حال حاظر جدیترین البوم من با عنوان [ Living in the Graylan ] که از یکی دیگر از بزرگترین لیبل های دارک امبینت [ Cryo Chamber ] منتشر شد
    این البوم نسبت به کارهای قبلی کمی متفاوت تر است و از فضای سبکتری برخوردار است . در کل امیدوارم که این سبک با این تمی که من ساختم بتونه نظر شما عزیزان رو جلب کنه
    و امیدوارم که با ذهنی باز و چشمی بسته به حقایق بنگرید ....... / تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوش اومدی عزیز . امکانش هست این آلبوم رو داشته باشیم؟ ما که نمی تونیم بخریمش داخل ایران؟

17 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,816 بار در 559 ارسال
    Psychedelic
    Electric Universe
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALPHAXONE تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مهدی جون تبریک میگم داش

8 کاربر زیر از MDMA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 2,816 بار در 559 ارسال
    Psychedelic
    Electric Universe
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوش اومدی عزیز . امکانش هست این آلبوم رو داشته باشیم؟ ما که نمی تونیم بخریمش داخل ایران؟
    داش میلاد از bandcampکه میشه دانلود کرد

5 کاربر زیر از MDMA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 10,309 بار در 1,703 ارسال
    Psychedelic
    Captain Hook
    منم تبریک می گم بهت مهدی جان امیدوارم موفق باشی

8 کاربر زیر از Aras عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین