کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: Risenup - In The Earth

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 51 بار در 11 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Risenup - In The Earth

سلام
    این کار جدیدمه که ترکیبی از دنس وترنس هست،تقریبا وقت زیادی هم صرف ملودیش کردم،لطفا این کار رو گوش بدین و نظرتون رو بدین...
    از حرفه ای ها خواهش میکنم ایرادات کارم رو بگن و این رو هم بدونید که زمان زیادی نیست که با FL Studio کار میکنم ...
    و همینطور نظرتون رو درباره ملودیش بگین که در چه سطحی هستش...
    ممنون(جواد_Risenup)

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

9 کاربر زیر از jbxrisenup عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    سلام عزيزم شرمنده من ديروز هم پيامت رو دريافت كردم اما چون سرعتم پايين بود متاسفانه نتونستم دانلودش كنم و الان تونستم دانلود كنم ! خوب ...
    گوش كردم اگه بخوام واقع بين باشم بايد خدمتت عرض كنم كه 3 دقيقه اول رو كلا حذفش كن چون خيلي مبتديانه بود و به دلم ننشست اما در دقيقه 3 به بعد بايد بگم كه كارت خوب بود يعني جوري كه از ملوديت خيلي خوشم اومد ! اونجا كه بيس هارو مياري رو ملودي خيلي خوب بود و به دلم نشست ! در اصل بايد بگم كه ملوديت با كمي تغييرات ميتونه چيز خيلي خوبي از آب در بياد !
    ايده ملوديت در كل جالب بود از لحاظ فني خيلي مشكل داشتي و اينكه صداهاي با فركانس بالا رو يكم كم كن صداشونو خيلي اذيت ميكنه . كيكت بايد قويتر و نرم تر ميبود . با كدوم وي اس تي ها كار كردي ؟

5 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام عزيزم شرمنده من ديروز هم پيامت رو دريافت كردم اما چون سرعتم پايين بود متاسفانه نتونستم دانلودش كنم و الان تونستم دانلود كنم ! خوب ...
    گوش كردم اگه بخوام واقع بين باشم بايد خدمتت عرض كنم كه 3 دقيقه اول رو كلا حذفش كن چون خيلي مبتديانه بود و به دلم ننشست اما در دقيقه 3 به بعد بايد بگم كه كارت خوب بود يعني جوري كه از ملوديت خيلي خوشم اومد ! اونجا كه بيس هارو مياري رو ملودي خيلي خوب بود و به دلم نشست ! در اصل بايد بگم كه ملوديت با كمي تغييرات ميتونه چيز خيلي خوبي از آب در بياد !
    ايده ملوديت در كل جالب بود از لحاظ فني خيلي مشكل داشتي و اينكه صداهاي با فركانس بالا رو يكم كم كن صداشونو خيلي اذيت ميكنه . كيكت بايد قويتر و نرم تر ميبود . با كدوم وي اس تي ها كار كردي ؟
    ممنون آقا یوسف گل که آهنگو گوش دادی .
    چشم حتما چیزایی که گفتی اعمال میشن. وی اس تی هاشم اینا بودن :
    wasp - sytrus - harmor- fl keys
    poizone

راستی به نظر تو واسه یه میکس قوی چه برنامه ای خوبه؟ من که فقط با FL Studio کار میکنم...

2 کاربر زیر از jbxrisenup عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    خواهش میکنم
    FL کافیه ولی باید باهاش بتونی کار کنی وی اس تی های دیگه هم داشته باشی بهتره مثل Gladiator و Nexus اینا واسه ترنس کلا خوبن تو سایت یه نگاه بندازی هست میتونی دانلود کنی البته اگه اگه نداشتی

3 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,371 بار در 240 ارسال
    Others
    Alex M.O.R.P.H
    آهنگت خیلی جای کار داره ! میتونه خیلی بهتر از این باشه ! اگه موافق باشی میتونم آهنگت رو Edit کنم ...

منم با FL کار میکنم حدودا" 5 سالی میشه ...

این آهنگ جدیدمه > تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از Exmasion عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    1.ببین اولا اینکه تو آهنگا اگه میشنوی چند میزان اول کارو کیک میچینن واسه اینه که کار dj friendly بشه هدف intro نیست. پس اون اول آهنگتو فقط kick , claps بذار باشه اون Hihat و اون سکته هایی که ایجاد کردی رو باید برداری
    2.آهنگت از نظر زمان بندی مشکل داره. اولا باید بدونی تو موزیک الکترونیک محدوده ی تکرار معمولا 8 میزانه. یعنی بعد ازاین 8 میزان یه اتفاق جدید توساختار تنظیم میوفته مثلا صداهای جدید اضافه میکنی. این 8میزان تو ترنس میتونه4 میزان باشه. ولی شما یه جاهایی رو 8 گرفتی یه جاهایی 12 یه جاهایی4
    3. کلا نصف آهنگت فقط intro هستش.حدود یه دقیقه و نیم فقط طول میکشه تا bass رو وارد کنی بعد آهنگت باهمون روند یه دقیقه ی دیگه هم ادامه پیدا میکنه که خیلی خسته کننده س چون هیچ چیز جالبی رو نمیکنی. پیشنهاد میکنم آهنگ Fn Pig از Deadmau5 رو گوش کن. ملودیش سه چهار دقیقه پشت سرهم تکرار میشه ولی انقدر تو تنظیم دستکاری میکنه که خسته ت نمیکنه
    4. kick ت خیلی بده. معمولا ازین جور kickها برای موقعی استفاده میشه که طرف خودش میخواد kick شو design کنه. یه صدای اینجوری بر میداره بعد میاد روش یه top kick میندازه... این صدا به تنهایی جالب نیست کیکو عوض کن
    5. bass line ت هم خوب نیست قشنگ افتاده رو کیکت. براش یه patternدیگه بچین جوری که به آهنگ حجم بده از side chain هم استفاده کن
    6. hihat ها رم عوض کن خوب نیس
    7.دیگه دستم خسته شد...فعلا همینارو بچسب

5 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط slash7 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    1.ببین اولا اینکه تو آهنگا اگه میشنوی چند میزان اول کارو کیک میچینن واسه اینه که کار dj friendly بشه هدف intro نیست. پس اون اول آهنگتو فقط kick , claps بذار باشه اون Hihat و اون سکته هایی که ایجاد کردی رو باید برداری
    2.آهنگت از نظر زمان بندی مشکل داره. اولا باید بدونی تو موزیک الکترونیک محدوده ی تکرار معمولا 8 میزانه. یعنی بعد ازاین 8 میزان یه اتفاق جدید توساختار تنظیم میوفته مثلا صداهای جدید اضافه میکنی. این 8میزان تو ترنس میتونه4 میزان باشه. ولی شما یه جاهایی رو 8 گرفتی یه جاهایی 12 یه جاهایی4
    3. کلا نصف آهنگت فقط intro هستش.حدود یه دقیقه و نیم فقط طول میکشه تا bass رو وارد کنی بعد آهنگت باهمون روند یه دقیقه ی دیگه هم ادامه پیدا میکنه که خیلی خسته کننده س چون هیچ چیز جالبی رو نمیکنی. پیشنهاد میکنم آهنگ Fn Pig از Deadmau5 رو گوش کن. ملودیش سه چهار دقیقه پشت سرهم تکرار میشه ولی انقدر تو تنظیم دستکاری میکنه که خسته ت نمیکنه
    4. kick ت خیلی بده. معمولا ازین جور kickها برای موقعی استفاده میشه که طرف خودش میخواد kick شو design کنه. یه صدای اینجوری بر میداره بعد میاد روش یه top kick میندازه... این صدا به تنهایی جالب نیست کیکو عوض کن
    5. bass line ت هم خوب نیست قشنگ افتاده رو کیکت. براش یه patternدیگه بچین جوری که به آهنگ حجم بده از side chain هم استفاده کن
    6. hihat ها رم عوض کن خوب نیس
    7.دیگه دستم خسته شد...فعلا همینارو بچسب
    ممنون آقا slash گل که انقدر زیبا ایرادات رو میگید...
    فقط میشه بگی ملودیش در چه سطحی بود؟ و اینکه bass line باید چینشش چه طور باشه که خوب دربیاد؟
    راستی میدونی این چه سبکیه دقیقا؟ واسه سومین کارم چه طور بود؟

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Others
    Calvin Harris
    نمیدونستم کار سومته... واسه کار سوم خیلیم خوبه. میگن تا کار بیستم همش تمرینه. تو فکرکنم زودتراز بیستا خوب شی
    اون چیزایی که گفتم قضیه ی side chain رو کلا فراموش کن
    فقط bass ت رو جوری بچین که با کیکت همزمان نشه یعنی سر ضرب نباشه
    الان زوده بخوای کارتو به سبک خاصی ربط بدی
    ملودیش خیلی خوب و حرفه ای بود...خوشم اومد. نگهش دار هروقت حرفه ای شدی بشین ازاول بسازش...حیفه

4 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط slash7 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نمیدونستم کار سومته... واسه کار سوم خیلیم خوبه. میگن تا کار بیستم همش تمرینه. تو فکرکنم زودتراز بیستا خوب شی
    ملودیش خیلی خوب و حرفه ای بود...خوشم اومد. نگهش دار هروقت حرفه ای شدی بشین ازاول بسازش...حیفه
    ممنون از نظرات سازندت آقا slash...
    ولی خب من نمیدونم چطور حرفه ای بشم.
    به نظر شما مشکل اصلیم چیه؟
    تنظیم یا ملودی ساختن؟

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Others
    Calvin Harris
    نقل قول نوشته اصلی توسط jbxrisenup تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون از نظرات سازندت آقا slash...
    ولی خب من نمیدونم چطور حرفه ای بشم.
    به نظر شما مشکل اصلیم چیه؟
    تنظیم یا ملودی ساختن؟
    ملودیت مشکلی نداره مشکلت تنظیم و میکسه
    برای حرفه ای شدن زیاد مطالعه کن... فیلم آموزشی ببین...به آهنگا با دقت گوش کن بعد اینارو رو آهنگای خودت پیاده کن
    موزیک الکترونیک زمان بره...همش باید تجربه کنی...به مرور زمان خوب میشی

4 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.