کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ریمیکس جدیدم: sleepwalking

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris

ریمیکس جدیدم: sleepwalking

سلام
    این اولین باره دارم کارمو در معرض نمایش قرار میدم به نظراتتون نیاز دارم. (نقدای صریح و بی تعارف لطفا)
    یه دمو از ریمیکسم از گروه The Gang Chain Of 1974
    هنوز کامل میکس مستر نکردم ولی رو اونم اگه نظری دارید بگید
    ممنون
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

9 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    از لحاظ ارنج خوب بود.../ در مورد میکس / بیس کل فضای میکس پر کرده/ وکال زیاد عقبه / سمپل زیاد بالاست / کیک فقط اتکش معلومه / صدای اسنیر گم شده تو کار /اینها کلیات میکس هستن.../موزیک دچار کمی اعوجاج شده که تو اکثر کارها همین قضیه هست...تا میتونی کمش کن.../
    فضای کار خوبه میکس و مستر باید تجدید نظر بشه
    موفق باشی.

8 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    منم گوشیدم کاره جالبی بود ! مشکلاتش همون مشکلات میکس و مستر هست که خودت هم گفتی بهش میکس و مستر نکردی و مشکلاتش رو هم این لامینوب گفت

اما از نظره خوده کار یک هاوس جالب هست که تایمش خیلی کوتاهه ! کامل نمیشه فهمید چی به چی هست ولی خوب از این مدت زمان کم هم میتونه آدم تشخیص بده که پتانسیل خوبی داره ! اما یک چیزی که هست و توی طول این دمو اینطوری بود و نمیدونم که در کاره کامل هم اینطوری هست یا نه ولی امیدوارم که نباشه ! اونم اینکه مثه یک آهنگ پاپ فقط همش وکال بود و انگار اون آهنگ پاپ برداشته شده بود و جاش یک ساختار موسیقی هاوس اومده بود ! این بد نیست ولی خوب باید هنر خودتو نشون بدی توی ترک ! منظورم اینه که نشون بدی این یک هاوس جذابه به همراه وکال نه یک دنس پاپ!

امیدوارم که منظورم رو فهمیده باشی ! در کل خیلی خوب بود ! موفق باشی

7 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    گوش دادم .قشنگ بود.امیدوارم کاملش کنی! آهنگ هرچی به آخرش میرسه سختیش چندبرابر میشه و کاره آدم ساختست. من به taste خودم از میکس راضی بودم.مطمئنا تا اینجا زحمت کشیدی و خیلی چیزارو میدونی و روش خودتو داری. فقط یه یادآوری میکنم.واسه ژانرهایی مثل راک,پاپ یا Reggae وقتی بیس با کیک همزمان روی میدن بهتره اصطلاحا از Complimentary Eq استفاده کنیم تا دو صدا همدیگرو نپوشونن.فضای بیس رو برای کیک کمی باز کن و کیک رو کمی cut کن تا صدای نهایی گنگ و blur نشه

5 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان