کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سه تا ترک از Hypetraxx

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic

سه تا ترک از Hypetraxx

چند روزی بود سای رو گذاشته بودم کنار تا ایده جدید به ذهنم بیاد و شروع کنم بسازم .. این اهنگارو هم از دوستم گرفته بودم .. این سه تا اهنگ چنان تاثیری رو من گذاشتن که خودم باورم نمیشد یه ایده ای به این بزرگی و زیبایی به ذهنم بیاد .. ترکهایی که واستون اپلود کردم ماله 1999 هستش از Hypetraxx .. اطلاع زیادی از ارتیستش ندارم ولی با گوش دادن این اهنگا اینو فهمیدم که طرف اون زمونا واقعا زحمت به خرج داده تا اینارو ساخته و معلومه یه سرو گردن از ارتیستای اون زمونا و شایدم از ارتیستای الان جلو بوده تو این سبک .. هنوزم باورم نمیشه ماله 99 هستن .. ایده ای که تو ذهنم هستو با گوش دادن ترکها متوجه میشین .. الانم که اینو دارم مینویسم المنتهای که لازمه واسه ساخت رو درست کردم که کیک و بیسش دو روز طول کشید تا با vst ها و plugin ها اونی که میخامو بسازم .. ایشالا به امید خدا از فردا شروع میکنم به ساختش و دمورو هم خدمتتون قرار میدم بعد اینکه ایده و ملودی و الگوهایی که تو ذهنم هستو ساختم .. امیدوارم که خوشتون بیاد و منو تو ساخت این ترک یاری کنید .. مرسی

Tracklist

Hypetraxx - See The Day
    Hypetraxx - Fog Desire
    Hypetraxx - The Darkside

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط Inner Sphere : 2014/01/14 در ساعت 01:07 AM

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان