کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: Trance Revolution Radio 024 | Mixed by Sancho

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    تشکر شده 2,222 بار در 285 ارسال
    Techno
    Sasha

Trance Revolution Radio 024 | Mixed by Sancho

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Trance Revolution Radio 024
    Mixed by Sancho

سلام خدمت دوستان عزیزم، امیر هستم و با نام Sancho براتون میکس این هفته رو آماده کردم. من وقتی وارد این سایت شدم، به دلیل علاقه ی زیاد به Mick Warren نام کاربری ام رو انتخاب کردم، ولی دوستانم اکثراً منو Sancho صدا می کنند که خودش داستانی داره برای همین تصمیم گرفتم با نام Sancho میکس رو انجام بدم.
    خب این اولین میکس من هست و مسلماً پر از ایراد! سعی کردم خوب کار کنم و آهنگ هایی که خودم ازشون لذت می برم رو به شما هم معرفی کنم. اول می خواستم یک میکس مینیمال/تکنو انجام بدم که گفتم شاید دوستان علاقه ای نداشته باشند و در آخر گفتم Deep House میکس کنم. اسم میکسم رو گذاشتم Deep Hours که خب دلیلش هم مشخصه! خودم میکسم رو فکر می کردم خیلی بهتر بشه، ولی متاسفانه اصلاً نتونستم با Looper لایو کار کنم و برای همین مجبور شدم از فید و Volume برای سوئیچ آهنگ استفاده کنم که مورد دلخواه خودم نیست و من لوپ رو ترجیح میدم
    این هفته با آهنگ هایی از Maya Jane Coles، Laura Jones، Butch، Kollektiv Turmstrasse و ... در خدمتتون هستم.

ترک لیست و میکس جهت دانلود به همراه cue بعد از 24 ساعت در همین تاپیک قرار داده خواهد شد!
    راس ساعت 20:30 می تونید از طریق لینک روبرو به این میکس گوش کنید. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

لطفاً نظراتتون رو خیلی شفاف در این تاپیک مطرح کنید تا ایرادات برای میکس های بعد رفع بشن.
    مرسی از همگی دوستان

Tracklist:

1- Maurice Donovan - Babeh
    2- ATOI , MHM One - Once Upon a time (Martin Dawson Remix)
    3- Darco Esser - Bofkont (King Roc Remix)
    4- Cristian R - Deimos
    5- Maya Jane Coles - Simple Things
    6- Laura Jones - Lose Myself
    7- Ella Fitzgerald - Blue Skies (Maya Jane Coles Remix)
    8- Kollektiv Turmstrasse - Ordinary (Lake People's Circle Motive Remix)
    9- Butch Ft. Hohberg - Medusa

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط Nick Warren : 2013/12/22 در ساعت 12:58 AM

21 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    میکس خیلی خوب بود... ترک لیست برای من یکنواخت بود نه حسی نه هیجانی... ولی به هر حال هر کسی یه سلیقه ای داره و قطعا این ترکارو دوست داشتی که تو میکست گذاشتی ، به سلیقت احترام میذارم و برات آرزوی موفقیت میکنم...

12 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 10,309 بار در 1,703 ارسال
    Psychedelic
    Captain Hook
    اول اینکه بهت خسته نباشید می گم که وقت گذاشتی و این میکسو انجام دادی ولی چیزی که هست ترک لیستات واقعا یکنواخت و خسته کننده بود البته ببخشید که اینجوری می گم به امید کارهای بهتر از شما موفق باشی

12 کاربر زیر از Aras عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    Techno
    Sasha
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میکس خیلی خوب بود... ترک لیست برای من یکنواخت بود نه حسی نه هیجانی... ولی به هر حال هر کسی یه سلیقه ای داره و قطعا این ترکارو دوست داشتی که تو میکست گذاشتی ، به سلیقت احترام میذارم و برات آرزوی موفقیت میکنم...
    واقعاً خوب بود اشکان؟ باورم نمیشه! مرسی از تذکرایی که دادی. راستش یه خرده سخت بود ترک لیست انتخاب کردن برام. هیچ آهنگ آماده ای نداشتم، یه چیزی رو پیدا می کردم، بعد می دیدم مثلاً Key یا BPM کار به بقیه میکس نمی خوره اصلاً، ایشالله جبران می کنم تو کارهای دیگه

یه دلیل اینکه خسته کننده هم بوده برات شاید اینه که به این نوع ست ها عادت نداری. چون من با چند تا از هم فکرهای خودم که مطرح کردم، راضی بودن از کار و نگفتن خسته کننده اس. در کل قشنگ گفتی، کلاً سلیقه ای هست دیگه میکس
    باز هم ممنون از اینکه گوش دادی

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hypersonic تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اول اینکه بهت خسته نباشید می گم که وقت گذاشتی و این میکسو انجام دادی ولی چیزی که هست ترک لیستات واقعا یکنواخت و خسته کننده بود البته ببخشید که اینجوری می گم به امید کارهای بهتر از شما موفق باشی
    مرسی از اینکه وقتت رو گذاشتی دوست عزیز

ترک لیست یه مساله ی کاملاً شخصی هست برای هرکس. John Digweed میگه "همیشه موزیکی رو پلی کن که خودت دوست داری. بلاخره از اونایی که گوش میدن، نصفشون از میکست لذت می برن و بقیه هم دوس ندارن! ولی اونایی که لذت می برن، تا آخر دوران کاریت باهات می مونن و کارت رو دنبال می کنن."

برای میکس های بعدی سعی می کنم نکاتی رو که گفتی رو مدنظر قرار بدم

15 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    Techno
    Sasha
    ترک لیست و لینک دانلود به پست اول اضافه شد...

11 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 1,925 بار در 546 ارسال
    Trance
    Above & Beyond
    خسته نباشی دوست عزیز ....کارت خوب بود ... میکس متوسط ... امتیاز خوبی که داشتی تو میکس این بود که همه ی tempo ها یکی بود و راحت می شد میکس کرد ....

ترک لیست هم همه در یه سبک بود و این سبک حس Deep رو واقعا القا میکرد ...

بهترین ترک به نظر من ترک سوم بود ... همونی که از دقیقه ی ۱۵ شروع میشه .... حسه واقعا خوبی رو داره ...

ممنون از زحمتت ....

10 کاربر زیر از Xenon360 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    Techno
    Sasha
    نقل قول نوشته اصلی توسط Xenon360 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی دوست عزیز ....کارت خوب بود ... میکس متوسط ... امتیاز خوبی که داشتی تو میکس این بود که همه ی tempo ها یکی بود و راحت می شد میکس کرد ....

ترک لیست هم همه در یه سبک بود و این سبک حس Deep رو واقعا القا میکرد ...

بهترین ترک به نظر من ترک سوم بود ... همونی که از دقیقه ی ۱۵ شروع میشه .... حسه واقعا خوبی رو داره ...

ممنون از زحمتت ....
    مرسی از وقتی که گذاشتید...
    من ترک ها رو از BPM 121 انتخاب کردم تا 125 ! در آخر هم مستر تمپو رو 122 گرفتم. جالبه که گفتید ترک سوم رو دوست داشتید. یکی از دوست های صمیمی ام هم بهم گفته بود "دقیقه 16:30 x"

بازم تشکر از وقتی که گذاشتید این میکس اولم بودم، دارم یه میکس تکنو انجام میدم، امیدوارم بتونم اونجا بهتر کار کنم

7 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    hey Sancho!

به میکست گوش فرا دادم از اون نوع میکسهای جالب بود و دیپ.خیلی دیپ نرفته بودی ولی در حد خوبی دیپ بود

میکست قابل قبوله و خیلی خوبه و جای پیشرفت زیادی داری!

در مورد ترکلیست هم در حد متوسط دیپ بود و خیلی خیلی دیپ نبود البته اگه خیلی خیلی دیپ میرفتی معلوم نبود چه اتفاقاتی قراره بیوفته
    در کل قرار نیست هر میکسی یه جورایی دارای انرژی و هیجان باشه ! این خصلت اینجور سبک هاست که اینطور باشه! و اینکه چیزی رو انتخاب کردی که دوست داشتی و با علاقه انجامش دادی این یک دنیا ارزش داره!

در کل به خاطر وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی ازت تشکر میکنم امیدوارم شاهد میکس های بیشتری ازت باشم و روز به روز حرفه ای تر بشی تا یک روز توی BBC Radio 1 ببینیمت مشغول انجام میکس باشی

8 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    Techno
    Sasha
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    hey Sancho!

به میکست گوش فرا دادم از اون نوع میکسهای جالب بود و دیپ.خیلی دیپ نرفته بودی ولی در حد خوبی دیپ بود

میکست قابل قبوله و خیلی خوبه و جای پیشرفت زیادی داری!

در مورد ترکلیست هم در حد متوسط دیپ بود و خیلی خیلی دیپ نبود البته اگه خیلی خیلی دیپ میرفتی معلوم نبود چه اتفاقاتی قراره بیوفته
    در کل قرار نیست هر میکسی یه جورایی دارای انرژی و هیجان باشه ! این خصلت اینجور سبک هاست که اینطور باشه! و اینکه چیزی رو انتخاب کردی که دوست داشتی و با علاقه انجامش دادی این یک دنیا ارزش داره!

در کل به خاطر وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی ازت تشکر میکنم امیدوارم شاهد میکس های بیشتری ازت باشم و روز به روز حرفه ای تر بشی تا یک روز توی BBC Radio 1 ببینیمت مشغول انجام میکس باشی
    تشکر می کنیم از اینکه گوش فرا دادید آره خیلی دیپ نبود، یه سری ترک ها دیپ Underground بود. بقیه یه حورایی پاپ تر بود. آخه ببین، همین الان این ترک لیست که کلی وکال داره و اینا رو بچه ها فازش رو نگرفتن، فک کن اگه می خواستم دارک کار کنم چه اتفاقی میوفتاد
    برخلاف سبک های مین استریم، تو Underground بالا پایین زیاد نداریم و همش هم لوپ می کنن. مثلاً تو همین میکس، ترک Maya Jane Coles رو ببینید. یه خط ملودی داره، لامصب 6 دقیقه همونو هی لوپ می کنه!!
    بازم مرسی، سعی می کنم بهتر عمل کنم

8 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,688 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    من هم گوشیدم سانچو! (یاد ال ماچو تو انیمیشن من نفرت انگیر2 می افتم!)

این سری میکس ها رو من گوشیدم شبیه کارهای Tycho هست و Kaito هم زیاد تو این سبک کار کرده ولی به نظرم وسط کار یه ترک با تمپو بالاتر می بستی که یه کم میکس رو هیجانی تر و ملودیک تر کنه بهتر بود . ترک لیست 7 از 10 بود و میکس هم 8 از 10 البته خودتم گفتی میکس آهنگ هایی که تمپوشون زیاد فرقی نداره ساده تره ولی بازم ارزش کار بالاست و ممنون که وقت گذاشتی

8 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین