کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: آهنگ RmaN - I'm Funked Up

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

آهنگ RmaN - I'm Funked Up

خوب بالاخره از آهنگ جدیدم رو نمایی می کنم ( دموی این آهنگ رو کلا 3 نفر شنیده بودن )

خیلی رو این آهنگ وقت گذاشتم و کار کردم ولی بازم اون نتیه ای که تو ذهنم بود نشده

این آهنگ یه بخش کاملا گیتاری و Funk ای داره به سبک آهنگای Disco قدیمی و این بخش کاملا گیتاری ( همه صداها گیتارن ) با 2-3 تا صدای سینتی سایزری و کامپیوتری هم ترکیب شدن !

ترکیب این 2 تا حس و حالت تقریبا متناقض واقعا خیلی سته و نمی دونم Madeon چجوری به زیبایی این کار رو می کنه

سر همین کار سخت در عین اینکه Funked شده بودم سر ساخت این آهنگ Fuc*ed Up هم شده بودم سر همین اسم آهنگ شد I'm Funked Up ( ترکیب جفتش )

منتظر نظرهای شما هستم ( مخصوصا برای بهتر شدن زمان 2:00 تا 2:45 که اینجای آهنگ فقط به خودم زیاد نچسبیده !)

به نظر شما تو این زمان False ای هست ؟

فقط نظرها در عین واقع گرایانه بیشتر سازنده باشه تا کوبنده

طبق معمول ، label , sublabel , netlabel و هر چی که در سبک این آهنگ می شناسید معرفی کنید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

22 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/o7bmn3uqtkxz/I'm_Funked_Up.mp3.htm[/UPLOD.IR]

15 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    تبریک میگم موزیک خوبی شده.فقط مواضب پیچهای صدا باش...از فیسر کمتر استفاده کنی بهتر هم میشه...استفاده از فلنجر هم به جا بود...میکس هم جای کار داره. کلا موزیک خیلی خوبی شده چند بار گوشیدمش!

10 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط laminor تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تبریک میگم موزیک خوبی شده.فقط مواضب پیچهای صدا باش...از فیسر کمتر استفاده کنی بهتر هم میشه...استفاده از فلنجر هم به جا بود...میکس هم جای کار داره. کلا موزیک خیلی خوبی شده چند بار گوشیدمش!

مرسی ، اصلا استفاده کیلویی از Phaser و Flanger با هم به نظرم اون حالت قدیمی Funk ای رو توش ایجا کرد !

مرسی :-)

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 49 ارسال
    House
    Steve Angello
    کاره خاص و قشنگی شده ارمان جان.تبریک میگم

7 کاربر زیر از Moham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,529 بار در 248 ارسال
    Trance
    None
    سلام آرمان چطوری ؟

نظرم رو به عنوان یه مخاطب معمولی که فقط از آهنگ و آهنگسازی گوش کردنش رو بلده میگم

من از وقتی آهنگ شروع شد منتظر بودم یکم پر تر بشه - یعنی یه سری ریتم و آهنگ جدید بهش اضافه بشه ولی نشد

یعنی حس کردم مثل Preview اول آهنگ ها تا آخرش یه چیزی کم داشت که شاید اگر مثل ریتمیک ترش می کردی باحال تر می شد

البته من انتظارم ازش اتظار آهنگ های Disco Dance بود که معمولا خیلی شلوغ و شاد هستند مثل مثلا آهنگ Freemasons & Amanda Wilson - Love On My Mind

بعد اینکه اون اتفاقی که گفتی - شاید در اواسط آهنگ افتاده باشه - من اطلاعات تخصصی ندارم ولی از نظر گوشام یه مقدار وسطش هارمونیشو از دست داد

از نقاط قوتش هم می تونم به ریتم باحالش اشاره کنم که من رو تا آخرش مجبور به گوش دادن کرد - حس می کنم نقاط ضعفش خیلی کم بودند و شاید با تغییر در 2 3 قسمتش خیلی معرکه بشه

در کل چون کار اولی بود که ازت دیدم نظرم رو صادقانه ابراز کردم چون حس می کنم این بهترین کاریه که میشه در حق کسی انجام داد که دوست داری پیشرفتش رو ببینی

دستت درد نکنه

منتظر کارای بعدیت هستم

یه دونه ای

8 کاربر زیر از Unline عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,677 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    خوبه آرمان تو این سبک داری جا می افتی! به نظرم اون زمانی که خودت گفتی یه کم به کار اوج بده شنونده ای مثل من منتظر همچین چیزی هست ولی اتفاق نمی افته و کل آهنگ با یه ریتم جلو میره

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 10,309 بار در 1,703 ارسال
    Psychedelic
    Captain Hook
    مرسی آرمان جان کارت بی نقص بود خوشمان آمد واقعا بهت خسته نباشید می گم به امید دیدن کارهای بهتر و قویتر از شما

5 کاربر زیر از Aras عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 5,444 بار در 602 ارسال
    Trance
    Airbase
    درود.
    من این استایل دنبال نمی کنم ولی کار زیبایی بود.

به امید موفقیت تمام بچه های ایران

5 کاربر زیر از Tiesto-m عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,973 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    میتونستی به ملودی انعطاف بیشتری بدی چون سبک آهنگ قابلیتشو داشت !
    بیس کار بعضی جاها زیاد مچ نبود !
    از دقیقه 2:13 هم یه صدای پد کاملا بی ربط میاد !
    خودتو جای شنونده بزاری میفهمی چی میگم !
    وقتی خودمون آهنگ میسازیم سعی میکنیم به زور باهاش ارتباط برقرار کنیم همین باعث میشه از بعضی ایراد های کلی آهنگ بگذریم و به نظر خودمون خیلی هم خوب میاد !!! اما شنونده همچین حسی نداره !!!
    در کل نسبیت بگیریم کارت خوب بود موفق باشی

3 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین