کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Resident Advisor Best DJs Of 2013

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    تشکر شده 2,222 بار در 285 ارسال
    Techno
    Sasha

Resident Advisor Best DJs Of 2013

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

خب بهترین دی جی های سال 2013 سایت RA انتخاب شدند. خوشحالم که دو تا از رای های من تاپ 10 شدند و دو تا هم تاپ 20
    می دونم اعضای این سایت با کسایی که تو چارت RA انتخاب میشن، آشنایی زیاد ندارند. آرتیست های RA اکثراً جرء Underground های الکترونیک هستند (برخلاف دی جی مگ که همگی دسته جمعی مین استریم هستند). سبک هایی هم که کار می کنند، بیشتر مینیمال، تکنو و دیپ هاوس هستش.

نکات جالب چارت امسال:

1- سقوط عجیب Maya Jane Coles به رده ی 18 بعد از دو سالی که تاپ 10 بود! به شخصه فکر می کردم با توجه به ریلیز آلبوم اولش، امسال هم تاپ 10 باشه.
    2- Sasha با ریلیز میکس آلبوم آخرش و پارتی های Never Say Never در Ibiza، چهاذ پله صعود کرد و به رده ی 14 رسید.
    3- James Holden که پارسال رتبه ی عجیب 100 رو داشت، امسال با یه پیشرفت افسانه ای به رده ی 53 رسید که البته فکر می کنم حقش بیشتر از این هاست!
    4- Steve Lawler برخلاف James Holden که یک صعود عالی داشت، یه سقوط فاجعه بار داشت که من دلیلش رو بیشتر کسانی می دونم که باهاش کار می کنند. اکثر دی جی ست های استیو امسال با نام Viva Warriors بود که به همراه بچه های لیبل خودش، Viva Music انجام میداد. فکر می کنم این کسایی که باهاشون B2B رفت امسال، دلیل اصلی سقوطش بودند، در کنار اینکه ریلیزی هم نداشت امسال!
    5- تاپ 10 هم تکونی نخورده خیلی. فقط Maya Jane Coles از لیست خارج شده و به جای اون Ben UFO به رده ی 10 رسیده! آقامون Dixon که پارسال سوم شده بود، امسال اول شد! دیکسون امسال یه اسنشیال میکس هم انجام داد که کاندیدای بهترین اسنشیال میکس سال شده! Seth Troxler که پارسال نفر اول بود، امسال پنجم شد که خیلی جالب نیست براش. Tale Of Us که پارسال 9 شده بود، به رده ی دوم امسال رسیدند و جای Richie Hawtin رو گرفت. فکر می کنم با روند پیشرفت Tale Of Us، از الان بتونیم بگیم که اینا سال دیگه اول هستند!
    6- Scuba و Art Department هم سقوط عجیبی داشتند امسال و دیگه حتی جزء 20 نفر اول هم نیستند! از طرفی Martinez Brothers و Hot Since 82 پیشرفت خوبی داشتند و به نظر میرسه که سال دیگه جزء تاپ 20 بشن! Nina Kraviz هم که دوست پسر نابغه اش ( Ben Klock) نفر چهارم این لیست شده، خودش نتونست تا رده ی 32 بیشتر خودش رو بالا بکشه! دوست دارم بدونم الان بین اینا چه خبره، اختلافشون خیلی زیاده لامصب خداییش هم بن کلاک اسطوره ای هست واسه خودش تو تکنو!
    7- یکی از نکات جالب حضور Ben UFO در تاپ 10 بود. این دی جی، تا حالا حتی یک ریلیز هم نداشته و فقط دی جی می کنه، با این حال گویا لایو ست های خدایی میره که اینطوری خودش رو از رده ی 22 پارسال کشیده پایین. ( قابل توجه کسانی که میگن فقط پرودیوسینگ و دی جی اینگ فاز نمیده).
    8- و اما نکته ی آخر که قلب منو خیلی به درد آورد، سقوط 20 رتبه ای آقا Luciano بود که واقعاً به نظرم انصاف نبود

****** ببخشید زیاد حرف ردم، می دونستم زیاد آشنا نیستید، لازم دیدم یه توضیحاتی بدم، در آخر هم، لطفاً گوش کنید

Resident Advisor Top 20:

1- Dixon
    2- Tale Of Us
    3- Richie Hawtin
    4- Ben Klock
    5- Seth Troxler
    6- Maceo Plex
    7- Ricardo Villalobos
    8- Loco Dice
    9- Jamie Jones
    10- Ben UFO
    11- Eats Everything
    12- tINI
    13- Marcel Dettmann
    14- Sasha
    15- Marco Carola
    16- Ame
    17-John Digweed
    18- Maya Jane Coles
    19- Mano Le Tough
    20- Sven Vath

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

16 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    به به .امیر این دیکسون همونی بود که میگفتی توی دیپ هاوس خیلی دیپ میره ??

انشالله خدا بخواد دو هفته ی دیگه که امتحانای میان ترمم تموم بشه یه فعالیت خیلی خوبی در این سبکای تکنو و دیپ هاوس و مینیمال و امثالهم خواهم داشت و لیبل پک لیبل های بزرگ و دیسکویه آرتیست های بزرگ و خیلی خوب این سبکا رو قرار خواهم داد.

11 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    Techno
    Sasha
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

انشالله خدا بخواد دو هفته ی دیگه که امتحانای میان ترمم تموم بشه یه فعالیت خیلی خوبی در این سبکای تکنو و دیپ هاوس و مینیمال و امثالهم خواهم داشت و لیبل پک لیبل های بزرگ و دیسکویه آرتیست های بزرگ و خیلی خوب این سبکا رو قرار خواهم داد.
    داداشم دیکسون ایشون کلاً دیپ میره تو همه چی، چه تکنو، چه دیپ هاوس
    من خودم 7 8 تا لیبل خوف رو گرفتمريال می فرستم بیاد برات همین دیکسون یه لیبل داره با Ame به نام Innervisions که از لیبل های کله گنده ی تکنو هستش.
    اگه می خوای تو سایت بذاری، اینا رو بذار:

Kompakt
    Get Physical
    Cadenza
    Cocoon
    Ostgut Tontrager
    Drumcode
    Visionquest

اینا میشه گفت بهترین لیبل های تکنو و مینیمال هستند که اکثراً هم آلمانی هستند.
    Drumcode واسه Adam Beyer هستش که تو لیست الان فک کنم 30 ام هست و از RA دو تا آلبوم رو 5 گرفته
    Cadenza برای Luciano هست که به نظر من و چند تا از دوستام، بهترین لیبل مینیمال هستش و ریلیزهاشون همه خوف هستن.
    Visionquest هم اگه اشتباه نکنم واسه Seth Troxler و دو سه نفر دیگه اس.

Ostgut Tontrager از Underground ترین لیبل های تکنو مینیمال دیپ هاوس هست که واقعاً کاراشون خاص هست و خیلی هم خوب البته! خانم Steffi تو این لیبل ریلیز می کنه! البته دیپ کم ریلیز می کنن!

Get Physical و Kompakt هم که از قدیمی ترین لیبل های تکنو هستند و نیازی به معرفی ندارند و کاراشون هم خیلی خوبه و آدمای شاخی هم ریلیز دارن توش!
    اما برای دیپ هاوس، به نظر من بهترین لیبل Crosstown Rebels هستش! فوق العاده اس!

تقریباً اکثر آدمای شاخ این چارت، تو این لیبل ها ریلیز دارند!

11 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nick Warren تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

داداشم دیکسون ایشون کلاً دیپ میره تو همه چی، چه تکنو، چه دیپ هاوس
    من خودم 7 8 تا لیبل خوف رو گرفتمريال می فرستم بیاد برات همین دیکسون یه لیبل داره با Ame به نام Innervisions که از لیبل های کله گنده ی تکنو هستش.
    اگه می خوای تو سایت بذاری، اینا رو بذار:

Kompakt
    Get Physical
    Cadenza
    Cocoon
    Ostgut Tontrager
    Drumcode
    Visionquest

اینا میشه گفت بهترین لیبل های تکنو و مینیمال هستند که اکثراً هم آلمانی هستند.
    Drumcode واسه Adam Beyer هستش که تو لیست الان فک کنم 30 ام هست و از RA دو تا آلبوم رو 5 گرفته
    Cadenza برای Luciano هست که به نظر من و چند تا از دوستام، بهترین لیبل مینیمال هستش و ریلیزهاشون همه خوف هستن.
    Visionquest هم اگه اشتباه نکنم واسه Seth Troxler و دو سه نفر دیگه اس.

Ostgut Tontrager از Underground ترین لیبل های تکنو مینیمال دیپ هاوس هست که واقعاً کاراشون خاص هست و خیلی هم خوب البته! خانم Steffi تو این لیبل ریلیز می کنه! البته دیپ کم ریلیز می کنن!

Get Physical و Kompakt هم که از قدیمی ترین لیبل های تکنو هستند و نیازی به معرفی ندارند و کاراشون هم خیلی خوبه و آدمای شاخی هم ریلیز دارن توش!
    اما برای دیپ هاوس، به نظر من بهترین لیبل Crosstown Rebels هستش! فوق العاده اس!

تقریباً اکثر آدمای شاخ این چارت، تو این لیبل ها ریلیز دارند!
    باشه میرم سراغش

6 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    تو منو تازه با این سبکا آشنا کردی و تازه دارم می فهمم دنیای وحشتناک زیبایی هست برای خودش !!! (tnx for that)

حتی دیدی یه دمویی هم تو این سبکا تقریبا ساختم تحت تاثیر اینا یه خورده !

حالا برنامه دارم برم تو کار Richie Hawtin ، جدیدا خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلی دارم تعریف می شنوم ازش همه جا !!!! خیـــــــــــــــــــــــ ــــــلی

9 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    Techno
    Sasha
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تو منو تازه با این سبکا آشنا کردی و تازه دارم می فهمم دنیای وحشتناک زیبایی هست برای خودش !!! (tnx for that)

حالا برنامه دارم برم تو کار Richie Hawtin ، جدیدا خیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلی دارم تعریف می شنوم ازش همه جا !!!! خیـــــــــــــــــــــــ ــــــلی

چاکرینو تو هم Pretty Lights رو معرفی کردی که از بهترین تجربه های من بوده، خیلی حال می کنم با این روانی

ریچی دیگه بابای دارک تکنو و مینیمال هستش دیگه. اصن معروفه دیگه، بهش میگن The Father Of Minimal. ولی جدیداً دیگه خالطور شده میگن :دی. خیلی ها هم میگن اینکه هر سال دوم سوم میشه تو چارت، به خاطر فدایی هایی هست که داره، اونا در هر حالتی بهشرای میدن! ولی خب طرف به عنوان یکی از غول های این سیستم، قابل احترامه. یه لیبل هم داره به نام Minus که خیلی خیلی لیبل شاخی هست!

از این قدیمی ها می خوای، Sven Vath ! یارو از سال 82 داره دی جی می کنه خود دی جی های معروف بهش میگن Papa Sven ! رسماً پدر دیجی اینگ هستش خیلی قدیمیه عوضی، یعد از این همه سال هم هنوز خفنه و امسال هم بیستم شد

8 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nick Warren تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

چاکرینو تو هم Pretty Lights رو معرفی کردی که از بهترین تجربه های من بوده، خیلی حال می کنم با این روانی

ریچی دیگه بابای دارک تکنو و مینیمال هستش دیگه. اصن معروفه دیگه، بهش میگن The Father Of Minimal. ولی جدیداً دیگه خالطور شده میگن :دی. خیلی ها هم میگن اینکه هر سال دوم سوم میشه تو چارت، به خاطر فدایی هایی هست که داره، اونا در هر حالتی بهشرای میدن! ولی خب طرف به عنوان یکی از غول های این سیستم، قابل احترامه. یه لیبل هم داره به نام Minus که خیلی خیلی لیبل شاخی هست!

از این قدیمی ها می خوای، Sven Vath ! یارو از سال 82 داره دی جی می کنه خود دی جی های معروف بهش میگن Papa Sven ! رسماً پدر دیجی اینگ هستش خیلی قدیمیه عوضی، یعد از این همه سال هم هنوز خفنه و امسال هم بیستم شد

مرسی ، آهنگ جدید Petty Lights رو شنیدی؟ همون یه دونه آهنگش اندازه کل آلبوم جدیدش می ارزه ، خیلی خوفه !

آهنگ Give Your Love Away !

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان