کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: Trance Revolution Radio 022 | Mixed By Reorder

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock

Trance Revolution Radio 022 | Mixed By Reorder

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    سلام به همه دوستان.بهزاد هستم یا همون Reorder.خیلی فعالیت ندارم گاهی یکی دوتا پست میذارم واسه همین ممکنه خیلیا منو نشناسین.
    امیدوارم تا الان جمعه ی خوبی رو سپری کرده باشین.این هفته من در خدمتتونم.چون میدونم غروبای جمعه چقدرررررررررررررررر دلگیره واسه همین سعی کردم یه میکسی درست کنم که اول شب بهتون انرژی بده.
    این هفته با آهنگایی از Armin van Buuren،Bjorn Akesson،Matt Davey،Reorder و ... در خدمتم.
    قصد داشتم یه میکس تمام امبینت بزنم چون خودم بیشتر مواقع امبینت گوش میدم ولی از اونجایی که اکثر یوزرها طرفدار ترنس و هاوس و غیره هستن گفتم شاید زیاد استقبال نشه...امیدوارم لذت ببرین.
    پ.ن:چون تجربه ی اولمه میکسم در حد متوسطه ولی خوشحال میشم تا آخر گوش کنید و نظر بدید.
    ترک لیست و لینک دانلود به همراه Cue بعد از 24 ساعت همینجا قرار داده خواهد شد.
    Tracklist:
    00:Trance Revolution Radio Intro
    01:Armin van Buuren-Intricacy
    02:Armin van Buuren-Unforgivable (feat.Jarren)
    03:Super8 and tab vs tritonal-arc_(original_mix)
    04:Reorder and Stine grove-Seize the day (original_mix)
    05:Bjorn Akesson - Hello Space (Original Mix)
    06:Tranceye-Mellomania (original_mix)
    07:Solarstone - Seven Cities (Thomas Datt Radio Edit)
    08:Matt davey-oblivion (Original Mix)
    09:Trance Revolution Radio Outro

راس ساعت 20:30 امشب میتونید از لینک زیر گوش کنید.

ویرایش توسط Reorder : 2013/12/07 در ساعت 10:59 PM

21 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    آقا اون ترکی که بعد از Unforgivable آرمین اومد فوق العاده بود !!!! نشنیده بودمش و تا حالا نشده یک آهنگ توی رادیو انقدر جذبم کنه !!!!

10 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آقا اون ترکی که بعد از Unforgivable آرمین اومد فوق العاده بود !!!! نشنیده بودمش و تا حالا نشده یک آهنگ توی رادیو انقدر جذبم کنه !!!!
    خوشحالم...نمیخوای بذاری بقیه هم گوش کنن؟

3 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reorder تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوشحالم...نمیخوای بذاری بقیه هم گوش کنن؟
    کجا بذارم ؟؟؟؟ هستش که !!!!

3 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    خسته نباشی بهزاد جان، میکیستو گوش کردم، به نظرم ترکلیستت خوب بود ولی میکست ضعیف بود، مشکل اصلیش هم دیستورت شدنش بود، موقع میکس ولوم ترک ها رو یه مقداری کم کنید که meter مستر قرمز نشه، قرمز شدنش مساویه با دیستورت شدن و از بین رفتن غیر قابل بازگشت جزییاتی از آهنگ. ولی اگه ولوم کلی میکس چند دسی بل کمتر بشه، میتونیم با زیاد کردن ولوم موزیک پلیرمون جبرانش کنیم. به شخصه دوست داشتم یه میکس امبینت ازت میشنیدم، این رادیو یه بهونه ای واسه معرفی کردن ترک ها و سبک مورد علاقه تونه، به نظرم بهتره به جای اینکه ببینین بقیه چی دوست دارن، به بقیه نشون بدین که چی دوست دارین!
    با چی میکس کردی؟

8 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی بهزاد جان، میکیستو گوش کردم، به نظرم ترکلیستت خوب بود ولی میکست ضعیف بود، مشکل اصلیش هم دیستورت شدنش بود، موقع میکس ولوم ترک ها رو یه مقداری کم کنید که meter مستر قرمز نشه، قرمز شدنش مساویه با دیستورت شدن و از بین رفتن غیر قابل بازگشت جزییاتی از آهنگ. ولی اگه ولوم کلی میکس چند دسی بل کمتر بشه، میتونیم با زیاد کردن ولوم موزیک پلیرمون جبرانش کنیم. به شخصه دوست داشتم یه میکس امبینت ازت میشنیدم، این رادیو یه بهونه ای واسه معرفی کردن ترک ها و سبک مورد علاقه تونه، به نظرم بهتره به جای اینکه ببینین بقیه چی دوست دارن، به بقیه نشون بدین که چی دوست دارین!
    با چی میکس کردی؟
    ممنون که نظر دادی.با ابلتون میکس کردم.راجب اون قضیه دیستورت شدن هم Ashkan Prince عزیز بهم گوشزد کردن.
    در مورد میکس امبینت،شما خودت یه نگاهی به یوزر های انجمن بنداز شاید از هر 10 تا 2 تا امبینت گوش کنن.میکس امبینت هم معمولا بعد نیمساعت واسه اونایی که عادت ندارن خسته کننده و شاید هم خواب آور باشه.اگه واسه هر هفته رادیو شو یه چیزی مثل future favorite میبود که برن آهنگ مورد علاقشونو انتخاب کنن یا کلا اگه یه فضای رقابت حکمفرما بود اونجوری هم من انگیزه داشتم امبینت بزنم هم بچه ها گوش میکردن.
    حالا اگه بشه یه نظرسنجی در مورد میکس سبکای دانتمپو بزنن ببینیم وضعیت بچه ها چطوریه اگه موافقن خب سبکای دیگه هم کار کنیم.خودم و مجی میستری تو صفیم واسه میکس امبینت.

5 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reorder تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    با چی میکس کردی؟
    ممنون که نظر دادی.با ابلتون میکس کردم.راجب اون قضیه دیستورت شدن هم Ashkan Prince عزیز بهم گوشزد کردن.
    در مورد میکس امبینت،شما خودت یه نگاهی به یوزر های انجمن بنداز شاید از هر 10 تا 2 تا امبینت گوش کنن.میکس امبینت هم معمولا بعد نیمساعت واسه اونایی که عادت ندارن خسته کننده و شاید هم خواب آور باشه.اگه واسه هر هفته رادیو شو یه چیزی مثل future favorite میبود که برن آهنگ مورد علاقشونو انتخاب کنن یا کلا اگه یه فضای رقابت حکمفرما بود اونجوری هم من انگیزه داشتم امبینت بزنم هم بچه ها گوش میکردن.
    حالا اگه بشه یه نظرسنجی در مورد میکس سبکای دانتمپو بزنن ببینیم وضعیت بچه ها چطوریه اگه موافقن خب سبکای دیگه هم کار کنیم.خودم و مجی میستری تو صفیم واسه میکس امبینت.
    درسته اکثر بچه ها سبک شماره 1 شون امبینت نیست ولی اینجور هم نیست که از امبینت بدشون بیاد یا یه میکس نیم ساعته رو نتونن تحمل کنن! به هر حال خیلیا مثل من دوست دارن هر از جند گاهی چند تا ترک خیلی خوب از یه سبک دیگه هم بهش معرفی بشه
    یه نکته هم بگم راجع به میکس تو ابلتون، تو تنظیمات warp mode تو حالت beats بهتره preserve رو به جای transients بذارین رو 1/8 یا 1/4 یا به جای beats از حالت repitch استفاده کنید، اگه این کارو نکنید آهنگ حالت روان بودن خودشو از دست میده!

6 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    سلام شنیدم میکست ضعیف بود ترک ها معمولی

در مورد امبینت هم اتفاقا من خودم بعضی موقعه ها رادیو Sourush رو گوش می کنم نمیدونم کدوم اپیزوده ولی قشنگه شاید میکسش معمولی بود ولی ترک هاش قشنگ بودن

مرسی

7 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 199 بار در 75 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    برای بار اول خوب کار کرده بودی فقط یزره بیشتر رو میکس و هماهنگ سازی موزیکات کار بکنی عالی میشه.
    موفق باشی

5 کاربر زیر از naruto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.