کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: *** Hammock – Oblivion Hymns | 2013 *** با کله برید برای دانلود

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

*** Hammock – Oblivion Hymns | 2013 *** با کله برید برای دانلود

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Hammock
    Album: Oblivion Hymns
    Released: 2013
    Origin: USA
    Label: Hammock Music
    Genre: Post Rock/ Ambient
    Play Time: 56:48 min
    Format: MP3 320Kbps [CD-Rip]
    Size: 131 Mb

Tracklist:

01 – My Mind Was a Fog… My Heart Became a Bomb
    02 – Then the Quiet Explosion
    03 – Turning Into Tiny Particles… Floating Through Empty Space
    04 – Like a Valley With No Echo
    05 – Holding Your Absence
    06 – Shored Against the Ruins… Drowning In Ten Directions
    07 – I Could Hear the Water at the Edge of All Things
    08 – In the Middle of This Nowhere
    09 – Hope Becomes a Loss
    10 – Tres Domine

bonus tracks:

11 – Sleep [6:32]
    12 – Cathedral [6:18]

Download Links:

[HIPFILE]http://hipfile.com/p2ce7zwxlirz[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/gean1iujeizb.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/waldtp3nojyw/1385151130_Hammock_-_13.rar.htm[/UPLOD.IR]
    Password : 2012

bonus tracks 320kbps 30 mb:

[HIPFILE]http://hipfile.com/6xtug61lc66i[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/dr030hooq4km.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/hs78pbfnij1l/Oblivion320(bonus).rar.htm[/UPLOD.IR]

bonus tracks flac 132mb:

[HIPFILE]http://hipfile.com/c51r2i6zvvri[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/8bf698bytn5l.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/t0j3rslw7nyh/Oblivionflac(bonus).rar.htm[/UPLOD.IR]

Digital version (+ bonus tracks) 320kbps 162mb:

[HIPFILE]http://hipfile.com/brlls0wc90u1[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/ylai5ghm2b9b.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/4tzaao1x50nr/Oblivion320(digital).rar.htm[/UPLOD.IR]

Digital version (+ bonus tracks) Flac 725mb:

[HIPFILE]http://hipfile.com/xfqxb9kx7r05[/HIPFILE]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/sqwzhurermky.html[/EXPRESS]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/myuxmt78f8tj/Oblivionflac(digital).rar.htm[/UPLOD.IR]

Password : trancebaz.net

ویرایش توسط Mhvn : 2014/02/12 در ساعت 10:47 PM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    بسیار بسیار زیبا...همینجور یک دور سرسری گوشش دادم ..فکر کنم بیشتر امبینت بود..تو کاراشون از درام استفاده نکردن و البوم بیشتر بر بایه استرینگ بود..از ترک 2 خیلی خیلی خوشم اومد...اصلا نمیشه با البوم قبلشون مقایسه کرد چون کلا میشه گفت تو یک استایل جدید کار کردن و هدفمند بودن البوم کاملا مشخصه

28 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    پست شماره 2:
    این اولیش که مربوطه به کیفیت فلک

کیفیت 320 همون ترک:

اینم کیفیت 128 ای هست که توی بندکمپ پلیر آنلاینش پخش میکنه من ماله همین ترک رو با IDM دانلود کردم و گذاشتم اینجا تا ببینید فرقی با هم ندارن

متاسفانه این پست هم فیک میباشد و کانورت شده است.

15 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    با اینکه شنیدن این آلبوم با کیفیت کمتر از 320 حرام اعلام شده بود ولی دانلودش کردم و گوش کردم.
    به نظرم قدرت آلبوم قبلی رو نداشت.با اینکه امبینت بود ولی مثلا حس نا امیدی که Cold Front به آدم میداد یا غم و اندوه آهنگ Tape Recorder دیگه با هیچکدوم از ترک های این آلبوم بنظرم دیده نشد.تو صفحه فیسبوکشون نوشته بودن که تو این آلبوم "به وفور" از گیتار استفاده کردن خب هر کی باشه فکر میکنه مثل کارای قبلیشون از گیتار استفاده کردن ولی بیشتر آهنگا،سازی که به وفور استفاده کرد هبودن به قول خودشون Strings بود.این یکی واقعا رو اعصابم بود.اون تریلری هم که از آهنگ "I could hear the water at the edge of all things" تو فیسبوک گذاشته بودن منو امیدوار کرد که با یه آلبومی مثل Departure Songs طرفم.نمیگم کل آلبوم بد بود آهنگای قشنگ هم داشت مثل Holding Your Absence و I could hear the water at the edge of all things.کلا آلبوم بدی نبود ولی از آلبوم قبلی ضعیف تر بود.اما با این وجود هیچی از ارزش های هاموک کم نمیشه و همچنان واسه من بهترین گروه پست راک-امبینت باقی خواهند موند.شایدم برقراری ارتباط با این آلبوم یکم طول میکشه...

"امیدوارم اشتباه کرده باشم..."

13 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    پست شماره 2:

کیفیت 320 همون ترک:

اینم کیفیت 128 ای هست که توی بندکمپ پلیر آنلاینش پخش میکنه من ماله همین ترک رو با IDM دانلود کردم و گذاشتم اینجا تا ببینید فرقی با هم ندارن

بعید میدونم fake باشه. به اسپکتروم کیفیت 320 دقت کن، تو محدوده ی فرکانس 20 کیلو هرتز امواج صوتی آهنگ مشاهده میشن، اما در مورد کیفیت 128 همچین چیزی نداریم، در صورتی که تو نسخه ی FLAC هم مثل 320 ـه. دلیل اینکه تو اسپکتروم نسخه 320 مثل 128 یه حالت خط صاف مشاهده میشه اینه که برنامه های کانورتور موقع کانورت به mp3 فرکانس ها رو کمپرس میکنن و یه سری فرکانس های بالاتر رو حذف میکنن.
    اطلاعات log ریپ کردن نسخه ی FLAC تو rutracker موجوده، این لینکشه:

سورسش رو زده pressed cd پس یعنی سورس فیزیکی بوده، نسخه ی 320 هم از همین گرفته شده، پس من احتمال خیلی زیاد میدم که کیفیت 320 و flac نسخه ی ریپ شده ی درست هستن و fake نیستن.

16 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    پست شماره 2:

کیفیت 320 همون ترک:

بعید میدونم fake باشه. به اسپکتروم کیفیت 320 دقت کن، تو محدوده ی فرکانس 20 کیلو هرتز امواج صوتی آهنگ مشاهده میشن، اما در مورد کیفیت 128 همچین چیزی نداریم، در صورتی که تو نسخه ی FLAC هم مثل 320 ـه. دلیل اینکه تو اسپکتروم نسخه 320 مثل 128 یه حالت خط صاف مشاهده میشه اینه که برنامه های کانورتور موقع کانورت به mp3 فرکانس ها رو کمپرس میکنن و یه سری فرکانس های بالاتر رو حذف میکنن.
    اطلاعات log ریپ کردن نسخه ی FLAC تو rutracker موجوده، این لینکشه:

سورسش رو زده pressed cd پس یعنی سورس فیزیکی بوده، نسخه ی 320 هم از همین گرفته شده، پس من احتمال خیلی زیاد میدم که کیفیت 320 و flac نسخه ی ریپ شده ی درست هستن و fake نیستن.
    آره منم یه ده تا نسخه ی دیگه از سایت های معتبر دیگه رو گرفتم و تست کردم همشون همین بودن به احتمال 99.99999 درصد این FAKE نیست.وقتی گوش هم میکردم خش خشی و چیزی به گوش نمیرسید.
    منم میگم همینو بگیرید.اگه خیلی خیلی حساسید وایسید برای نسخه آیتیونز که اگه داشته باشه ! من که دیگه خسته شدم اینقدر نسخه های مختلف رو تست کردم

9 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,077 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    میگم چرا وقتی ما با گوش نمیتونیم تشخیص بدیم که 320 ش فیکه یا نه اینقد وسواس به خرج میدیم؟

18 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    بعد از یه دو باری گوش کردن بیام یه نقدی بنویسم از این آلبوم.فک کنم این آلبوم ارزشش رو داشته باشه که یه نقد ازش نوشته شه!

حدودا یه ماهه پیش بود که hc مصاحبه ی جدیدی با هاموک کرده بود و قرار داده بود,توی اون مصاحبه هاموک گفته بود که توی این آلبوم خیلی چیزها یاد گرفتیم و یه تجربه جدید بوده, همونطور گفته بودن که که توش از سازهای جدیدی نیز توی کارشون استفاده کردن و همچنین در بعضی از ترک ها گیتار در بک گراند ترک شنیده میشه.این رو میشد از تایتل آلبوم نیز حدس زد چون که کلمه hymn رو به کار برده بودن!.
    بنابراین زمانی که میخواستم که این آلبوم رو گوش بدم دیگه منتظرم گیتارهای زیبای هاموک نبودم و منتظر شنیدن امبینتی متفاوت از هاموک بودم ولی خوب میترسیدم که نتونن زیاد موفق باشن و از اون چیزی که باعث میشد عاشقون باشم فاصله گرفته باشن ولی خوب ترسم بی مورد بود.آلبوم فوق العاده زیبا بود و این استایل بسیار زیبا و دوست داشتنی بود.بعضی از دوستان میگن خوششون نیومده فک کنم دلیلش این بوده به دنبال اون استایل قدیمی هاموک توی این آلبوم بودن ولی زیاد خبری از اون استایل نبوده.

خلاصه نقد ترک به ترک رو در پایین قرار میدم و چون که نسخه ای که ترک های bonus رو داره ندارم همین 10 تا ترک رو نقد میکنمو بعدا اون دوتا ترک رو نیز اضافه میکنم!و این رو هم بگم که در نمره دادن خیلی دست و دلبازم

و یک نکته دیگه که در مورد این آلبوم خیلی جالب بود اسم گذاری زیبای این ترک ها بود که فک کنم یه شعر باشه و توی امضام هم میبینید!

01. My Mind Was a Fog... My Heart Became a Bomb : یک اینترو فوق العاده برای آلبوم.زمانی که ترک بریک میخوره ترک واقعا فوق العاده زیبا میشه! یه فضایه زیبایی داره این ترک که خیلی دوستش دارم 8.8/10

02. Then the Quiet Explosion : به به! واقعا به به! شروع با صدای گیتار معروف و زیبای هاموک در بک گراند ترک و ادامه ی محشر.عاشقه اون وکالشم من واقعا زیباست یه جور حالت کلیسایی و معنوی داره و ادامه ترک نیز شاهکاره واقعا میگم. 10/10 واقعا اینم کمه برای این ترک.

03. Turning Into Tiny Particles... Floating Through Empty Space : باید اعتراف کنم که برای بار اول که ترک پلی شد استارت ترک رو زیاد دوست نداشتم ولی یکم که میگذره خیلی خوب میشه.بار دوم که گوش کردم از اون قسمت آغازین و پایانی ترک هم خوشم اومد. 8.2/10

04. Like a Valley With No Echo
    : ترک جالبی هست ولی به نظرم یه کمی طولانی هست 8/10

05. Holding Your Absence : یک ترک فوق العاده زیبای دیگه یه پیانو زیبا + گیتار زیبای هاموک + اون سازه که فک کنم ویالون سل باشه و توی ترک های قبل هم شنیدیم و به اضافه اون فضای خیلی قشنگ ترک که این ترک رو فوق العاده کرده.9.5/10

06. Shored Against the Ruins... Drowning In Ten Directions: ترک خوبیه.به نظرم Drone هست و شاید من اشتباه کنم ولی به نظرم این ترک یه Drone Ambient هست.7.5/10

07. I Could Hear the Water at the Edge of All Things : فوق العاده زیبا 10/10 عاشقه قسمت پایانی ترک ام.

08. In the Middle of This Nowhere : در وسط این ناکجاآباد! ترک از وسطش خیلی خوب میشه از جایی که اون گیتار زیبا رو میشنویم.8/10

09. Hope Becomes a Loss: اینم خیلی خوبه 8.5/10

10. Tres Dominé:پایان خوبیه برای آلبوم 8/10

در کل آلبوم خیلی خوبیه و از نظر امبینت واقعا زیباست.بهترین ترکای آلبوم به نظرم ترکای شماره 2 و 7 و 5 هستند و ترکای دیگه همونطوری که نمره دادم دور و بر همون نمره 8 هستن و ترکای خوبی هستند که توی اینا ترک شماره 1 و 9 یه سر و گردن بالاتر هستن از باقیه این ترک ها.

به کل آلبوم 8.5/10 میدم.به نظرم یکی از ضعفای آلبوم استفاده خیلی زیاد از اون سازی که گفتم فک کنم ویالون سل باشه, هست که یه جورایی در آخرایه آلبوم خسته کننده میشه.یه جورایی میگی هاموک اومده به جای گیتار از این ساز استفاده کرده توی همه ترک هاش.مطمئنا این آلبوم بهترین آلبوم هاموک نیست ولی آلبوم خیلی زیبایی هست و قطعا ارزش گوش کردن داره و این استایل جدید واقعا قابل ستایش هست.

خوب در اینجا دو تا خبر خوش رو هم میدم .1 اینکه هاموک چند وقته پیش توی فیس گفته بود که از همین الان ساخت آلبوم بعدی رو شروع کرده 2. اینکه دارن مجموعه ی Sleepover 2 هم جمع میکنن

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

22 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    ممنون وحید ، از نقدت استفاده کردم
    به احتمال زیاد نسخه ی آیتیونز این آلبوم منتشر میشه (تو آیتیونز استور هست ، منظورم سایت های رایگانه که فی سبیل الله کار میکنن ) ولی به این زودی ها منتظرش نباشید!
    به محض انتشار قرار داده میشه

14 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #10

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    نسخه ی 320 رو دانلود کردم
    کیفیت صداییش مشکلی نداره، دانلود کنید

11 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین