کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: Trance Revolution Radio 020 | Mixed By Aether & Peno'il | Diversa

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer

Trance Revolution Radio 020 | Mixed By Aether & Peno'il | Diversa

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Trance Revolution Radio 020
    Mixed By: Diversa

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام بچه های گل انجمن ، من پارسا هستم و تقریبا" همتون منو می شناسید .این هفته با بیستمین اپیزود از مجموعه ی Trance Revolution Radio در خدمتتون هستم ، من میکس این هفته رو به کمک یکی از دوست هام به نام سعید انجام دادم و اسم گروهمون Diversa هست توی این میکس بیشتر سعی کردیم هم از آهنگ های شنیده شده و هم کمتر شنیده شده استفاده کنیم و سعی کردیم که با Mashup ها و میکس هامون کمی تنوع ایجاد کنیم . این اولین میکسی هست که انجام میدیم و به عنوان تجربه ی اول خودمون خیلی راضی ایم . امیدواریم که شما هم لذت ببرید . منتظر نظراتتون هستیم ...

امشب آهنگ هایی رو از Delerium #John O Callaghan #Gareth Emery #Armin Van Buuren# و .. خواهید شنید!

ترک لیست و میکس جهت دانلود به همراه cue بعد از 24 ساعت تو همین تاپیک قرار داده خواهد شد!
    ساعت 20:30 امشب میتونید از طریق لینک روبرو این میکس رو گوش کنید تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Tracklist
    :
    01.Trance Revolution Radio Intro

02.Diversa - Arise From The Ashes
    03.Above & Beyond Vs. John O Callaghan feat. Audrey Gallagher – Sun & Moon In Big Sky (Diversa Mashup)
    04.Gareth Emery - Into The Light
    05.Estiva & Tania Zygar - Death Of Me Vs. Tenishia - Where Do We Begin (Diversa Mashup)
    06.Adam Ellis - Napalm Poet Vs. Armin van Buuren ft. Sharon den Adel - In and Out of Love (Diversa Mashup)
    07.Delerium ft. Michael Logen - Days Turn Into Nights (Solarstone Pure Mix)
    08.Zedd - Clarity (feat. Foxes) (Headhunterz Union Mix) (Diversa Mashup)
    09.Armin van Buuren Vs. Schiller Vs. Digital Daggers - I Feel Devil's Mirage (Diversa Mashup)
    10.Schodt Vs. Cathy Burton Vs. Kyau & Albert - Reach To First Sun Colours (Diversa Mashup)
    11.John '00' Fleming - Tears From Heaven
    12.Trance Revolution Radio Outro

Download 128kbps :

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/dn6qftaaakod/TRR_020_Mixed_By_Diversa.mp3.htm[/UPLOD.IR]

Download 320kbps :
    [HIPFILE]http://hipfile.com/9fklg70bl5mm[/HIPFILE]

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/dlqqz2s4o07u/TRR_020_Mixed_By_Diversa_320kbps.mp3.htm[/UPLOD.IR]
    [EXPRESS]http://expressleech.com/gy6cb9nqp43t.html[/EXPRESS]

Cue :

نسخه ی بدون صدا ی ما :

Download 128kbps :

Download 320kbps :

ویرایش توسط Mo0nlite : 2013/11/25 در ساعت 01:13 AM

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,571 بار در 478 ارسال
    House
    Deadmau5
    Beganتنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. ...!

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

آفرین عالی بود ! خیلی تمیزو خوب کار کردی !

13 کاربر زیر از [.:KamraN:.] عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    ترك ليست خيلي خوب بود،ميكس هم خوب بود (اونجا كه رفتي رو Napalm Poet به نظرم جالب كار نكردي يا مثلا وقتي رفتي رو In & Out Of love اصن ربطي به ترك قبلي كه 140BPM بود نداشت).يه سري موارده ديگه هم بود كه يادم رفت.حالا بعد كه يادم اومد ميگم! يه مورد ديگه اگه موقع حرف زدن انقدر فيگور نميگرفتين خيلي بهتر ميشد خخخ
    در كل خيلي خوب بود.خيلي زحمت كشيدين خسته نباشين

15 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط Polarstern تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ترك ليست خيلي خوب بود،ميكس هم خوب بود (اونجا كه رفتي رو Napalm Poet به نظرم جالب كار نكردي يا مثلا وقتي رفتي رو In & Out Of love اصن ربطي به ترك قبلي كه 140BPM بود نداشت).يه سري موارده ديگه هم بود كه يادم رفت.حالا بعد كه يادم اومد ميگم! يه مورد ديگه اگه موقع حرف زدن انقدر فيگور نميگرفتين خيلي بهتر ميشد خخخ
    در كل خيلي خوب بود.خيلي زحمت كشيدين خسته نباشين
    مرسی اون Napalm Poet رو میخواستم حتما" بذارم و راه بهتری برای آوردنش پیدا نکردم . اتفاقا" اون جایی که وکالش میاد روی آهنگ Tenishia به نظرم خوب شده اون آرمینه هم آره ربطی نداره اما میخواستم فاز وحشتناک Napalm Poet رو عوض کنم تمیز هم در اومده
    اون فیگور گرفتن هم برای این بود که سعی کردیم با کاربر صمیمی باشیم

13 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    خوب بود داداش خوشم اومد .. همه چی سر جاش بود فقط بعضی وقتا صداتون شنیده نمیشد .. اونجا باید صدای ترکو یکم میاوردین پایین و بعدش توضیح میدادین ولی در کل خوب بود ..

12 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    میکس خوبی بود.من که به شخصه لذت بردم.خسته نباشید به هر دوی شما عزیزان

10 کاربر زیر از CivilBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    ترک لیست و کیفیت 320 میکس اضافه شد ...

11 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 26,239 بار در 3,701 ارسال
    Psychedelic
    Yahel
    من که میدونم رفته چننتا ترک ریخته رو فلش داده یکی از این کلابای در پیته تفلیس گفته بیا اینارو میکس کن رو هم احتمالا این رفیقشم که اسمشو آورده همون یارو دی جی دیسکو هست در ضمن نمیدونم تو رو چجوری تو دیسکو راه دادن سن پارسا برای اونایی که نمیدونن (14 رو داره پر میکنه بره تو 15 )
    ولی دور از شوخی میکست و ترکلیستت خیلی خوب و جالب بود من که حال کردم مخصوصا ته میکس با جان تموم شه چه شود. و اینکه باورم نمیشد این کاره یه بچه 14-15 سالس ودر ضمن صدات تو حلقم میشه یه دهن برا بچها بخونی

12 کاربر زیر از Yahel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,789 بار در 313 ارسال
    Trance
    Anthony Waldhorn
    یه بازی فوتبالو فرض کنید که 22 نفر دنبال یه توپن...تو این میکس انگار یه سری خواننده جمع شدن و فقط یه میکروفون وجود داره و سر این که کی بخونه دارن با هم میجنگن و معلوم نیست اخر سر کی برنده شد(مثلا دیقه 17:30 ).مش آپ اهنگ 06 و 09 فوق العاده ضعیف بود ...ولی اهنگ اولتون قشنگ بود ...ترکلیستتونو جوری انتخاب کرده بودی که همه بارها و بارها اهنگها رو شنیده بودن و ردیو شو به نظر من یه حالت معرفی اهنگای جدید رو داره...صحبت هاتون تو میکس خوب و پر انرژی بود ولی من کلا صحبت های فار30 رو تو میکس هایی که همه وکالاش انگلیسی هست رو نمیپسندم ....در کل روی میکس کار کرده بودید و این خودش جای تشکر داره .به خودت و اون دوستمون که باهاش کار کردید خسته نباشید میگم و امیدوارم تو کارهای بعدی بهتر از این کار کنید...موفق باشید...

9 کاربر زیر از armin v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yahel تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من که میدونم رفته چننتا ترک ریخته رو فلش داده یکی از این کلابای در پیته تفلیس گفته بیا اینارو میکس کن رو هم احتمالا این رفیقشم که اسمشو آورده همون یارو دی جی دیسکو هست در ضمن نمیدونم تو رو چجوری تو دیسکو راه دادن سن پارسا برای اونایی که نمیدونن (14 رو داره پر میکنه بره تو 15 )
    ولی دور از شوخی میکست و ترکلیستت خیلی خوب و جالب بود من که حال کردم مخصوصا ته میکس با جان تموم شه چه شود. و اینکه باورم نمیشد این کاره یه بچه 14-15 سالس ودر ضمن صدات تو حلقم میشه یه دهن برا بچها بخونی
    ابله من سال اول دانشگاهم
    مرسی که گوش کردی و نظر دادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    یه بازی فوتبالو فرض کنید که 22 نفر دنبال یه توپن...تو این میکس انگار یه سری خواننده جمع شدن و فقط یه میکروفون وجود داره و سر این که کی بخونه دارن با هم میجنگن و معلوم نیست اخر سر کی برنده شد(مثلا دیقه 17:30 ).مش آپ اهنگ 06 و 09 فوق العاده ضعیف بود ...ولی اهنگ اولتون قشنگ بود ...ترکلیستتونو جوری انتخاب کرده بودی که همه بارها و بارها اهنگها رو شنیده بودن و ردیو شو به نظر من یه حالت معرفی اهنگای جدید رو داره...صحبت هاتون تو میکس خوب و پر انرژی بود ولی من کلا صحبت های فار30 رو تو میکس هایی که همه وکالاش انگلیسی هست رو نمیپسندم ....در کل روی میکس کار کرده بودید و این خودش جای تشکر داره .به خودت و اون دوستمون که باهاش کار کردید خسته نباشید میگم و امیدوارم تو کارهای بعدی بهتر از این کار کنید...موفق باشید...
    اول از همه بگم که مرسی بابت نقد ریزبینانه و تخصصی ات
    ژانر این میکس تقریبا" میشه گفت وکال ترنس بود و برای همین اکثر آهنگ ها وکال بودن .... رادیو معمولا" حالت معرفی آهنگ های جدید رو داره اما هدف من معرفی آهنگ هایی که دوست دارم و مش آپ های متنوع بود . مسلما" اگه یه آهنگ ناشناس رو مش آپ میکردم اصلا" به چشم نمیومد. و در آخر هم بگم که نسخه ی بدون صدا هم به پست 1 اضافه شد ....
    باز هم مرسی که گوش کردی و انقدر دقیق نظر دادی ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط VirusTech تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوب بود داداش خوشم اومد .. همه چی سر جاش بود فقط بعضی وقتا صداتون شنیده نمیشد .. اونجا باید صدای ترکو یکم میاوردین پایین و بعدش توضیح میدادین ولی در کل خوب بود ..
    مرسی داش حمید آره باید صدای آهنگ رو کم میکردم اما نکردم

از همگی دوستان ممنون که نظر دادین . منتظر باقی نظرات هم هستیم . خیلی خوشحالمون کردین و ممنون به خاطر انرژی که بهمون میدین ....

Cue و نسخه ی بدون صدای ما به پست اول اضافه شد ...
    ویرایش توسط Mo0nlite : 2013/11/25 در ساعت 01:31 AM

10 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین