کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: Trance Revolution Radio 018 | Mixed By SRB

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 173 بار در 27 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Trance Revolution Radio 018 | Mixed By SRB

Trance Revolution Radio 018 | Mixed by: SRB

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سلام خدمت دوستای عزیز و ترنس باز ...
    من Saeed RB هستم و برای میکس این هفته در خدمتتونم. به علت مشغله زیاد از عضوهای تقریبا غیر فعال این انجمن دوست داشتنی به حساب میام ولی عاشق این سایت و انجمن هستم به طوری که اگر این سایت نباشه نصف زندگی من هم مختل میشه چون موزیک مخصوصا موزیک ترنس عشق من هست... جا داره همینجا از تمامی دست اندرکارهای انقلاب ترنس به خاطر تلاش هایی که برای این انجمن انجام دادن و انجام میدن نهایت قدردانی رو بجا بیارم مخصوصا میلاد و پارسا و مهدی عزیز، بچه ها دمتون گرم، کارتون فوق العادست ...

و اما در مورد میکس ...

این هفته با آهنگهایی از Yuri Kane وAurosonic و The Blizzard وDenis Kenzo و Matt Bukovski و Alex M.O.R.P.H و Hazem Beltagui و Solarstone و Aly & Fila و ... در خدمتتون هستیم ، آرتیست هایی که موزیک هاشون به نظر من با روح و روان آدم بازی میکنه!

برای میکس این هفته سعی کردم آهنگهای بیشتری رو در میکسم قرار بدم تا تنوعی در رادیوشوهای انجمن باشه، یه میکس 40 دقیقه ای که هم فاز انرژی و هم فاز تخیل رو تا حدودی ارضا بکنه، همچنین سعی شد از آهنگ های جدید برای میکس استفاده بشه تا میکس این هفته یه ذره حالت به روزتر داشته باشه وگرنه آهنگ هایی که تو این 4 5 سال عاشقشون شدم تعدادشون انقدر زیاد هست که گلچین کردن 10 یا 15 تا از اونها واقعا کار سختیه ...

به هر حال از همتون کلی تشکر می کنم که این هفته وقت با ارزشتون رو در اختیار من میذارید و امیدوارم از این رادیوشو لذت ببرید ...

Date: 08/11/2013
    Time: 40 Min
    Size: 53 Mb

Tracklist:

[00:00] 01. Trance Revolution Radio Intro
    [01:15]
    02. Ashley Wallbridge - Africa (Original Mix)
    [02:59]
    03. Andy Moor - Ordinary People (Yuri Kane Remix)
    [05:44]
    04. Chris Schweizer - Alive (Original Mix)
    [08:37]
    05. Ira & Sarah Russell - Constant Invasions (Erick Strong Remix)
    [11:06]
    06. Headstrong feat Stine Grove - Satellite (Aurosonic Progressive Mix)
    [14:40]
    07. Timur Shafiev - Take Everything (Original Mix)
    [16:30]
    08. The Blizzard & Daniel van Sand ft. Jaren - Teach Yourself To Fly (Original Mix)[SRB's Favourite]
    [19:29]
    09. Denis Kenzo ft. Sveta B - Lullaby For Two (Progressive Mix)
    [22:14]
    10. Andy Moor feat. Meredith Call - Undeserved (Matt Bukovski Remix)
    [25:23]
    11. Alex M.O.R.P.H feat. Natalie Gioia - Dreams (Original Club Mix)
    [28:53]
    12. Hazem Beltagui & Allan V - Leo (Original Mix)
    [31:45]
    13. Zoo Brazil ft. Philip - Hearts A Legend (Solarstone Pure Remix)
    [34:21]
    14. Aly & Fila vs. Fady & Mina - The Journey (Original Mix)
    [38:39] 15. Trance Revolution Radio Outro

دانلود میکس با کیفیت 192kbps به همراه زیرنویس و cover :

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/ly4j7gfem3wk/Trance_Revolution_Radio_018_-_Mixed_by_SRB_-_Nov_2013.zip.htm[/UPLOD.IR]

دانلود میکس فقط، با کیفیت 192kbps :

از طریق لینک زیر این میکس رو گوش کنید :

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط SRB : 2013/11/10 در ساعت 12:47 PM

22 کاربر زیر از SRB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,677 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    درود

شانس این دوستمون رادیو قاط زده بود! الان رو خطه میتونید آنلاین گوش بگیرید!

13 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    بچه ها لطفا نظر یادتون نره، بازم ممنون ...
    ویرایش توسط SRB : 2013/11/10 در ساعت 12:48 PM

9 کاربر زیر از SRB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    ملودی های قوی + صداهای بهشتی+ تم شرقی + بیس قوی = Eargasm ! فوق العاده بود ترک لیست... ترکلیستتو از ترکلیست خودم بیشتر دوست داشتم
    میکستم خوب بود ! ولی خیلی واضح ترک ها عوض میشد یکی از اصلی ترین کارهای میکس اینه که تا جایی که میشه سعی کنی کسی نفهمه کی ترک عوض میشه...
    ولی بازم میگم میکست خوب بودا ولی یه کم بیشتر گوش کنی خیلی خیلی میتونی بهتر میکس کنی چون مشخصه که بلدی چطوری میکس کنی فقط میکس کم شنیدی...
    در کل مرسی لذت بردم

11 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی های قوی + صداهای بهشتی+ تم شرقی + بیس قوی = Eargasm ! فوق العاده بود ترک لیست... ترکلیستتو از ترکلیست خودم بیشتر دوست داشتم
    میکستم خوب بود ! ولی خیلی واضح ترک ها عوض میشد یکی از اصلی ترین کارهای میکس اینه که تا جایی که میشه سعی کنی کسی نفهمه کی ترک عوض میشه...
    ولی بازم میگم میکست خوب بودا ولی یه کم بیشتر گوش کنی خیلی خیلی میتونی بهتر میکس کنی چون مشخصه که بلدی چطوری میکس کنی فقط میکس کم شنیدی...
    در کل مرسی لذت بردم

ممنون از نظرت اشکان جان معلومه اینکاره بازی ...

و اما در مورد عوض شدن واضح ترکها، یه جورایی مخصوصا خواستم اینکار و بکنم چون به نظرم اینجوری میکس از حالت یکنواختی خارج میشه ولی از انرژی نمی افته ؛ البته سلیقه ایه دیگه اما واقعا ممنون از نظرت سعی می کنم تو میکس های بعدی حتما در نظر داشته باشم، بازم ممنون ...

7 کاربر زیر از SRB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    نقل قول نوشته اصلی توسط SRB تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

و اما در مورد عوض شدن واضح ترکها، یه جورایی مخصوصا خواستم اینکار و بکنم چون به نظرم اینجوری میکس از حالت یکنواختی خارج میشه ولی از انرژی نمی افته ؛ البته سلیقه ایه دیگه اما واقعا ممنون از نظرت سعی می کنم تو میکس های بعدی حتما در نظر داشته باشم، بازم ممنون ...
    چون هدف یادگیریه بگم اینارو
    درسته دو نوع میکس داریم یکی میکس رادیو شویی که ترک ها معمولا کامل و اریجینال میکس هستن و اکثر پرودیوسر ها Intro و outro میذارن چون یکی از دلایلش اینه که میتونه آسون میکس شه... intro ی یکی رو میکنی تو حلق outro ی قبلی و تقریبا میکسش کار راحتیه... و یه نوع میکسم هست که تو لایو ست ها و کنسرت ها میبینیم و چون نمیخوان حوصله ملت سر بره سعی میکنن اون قسمت اصلی آهنگ رو با هم میکس کنن که این کار سختیه و با افکتای مختلف یا کات کردن آهنگ ها و استفاده از میکس کوتاه یا تکنیک های اسکرچینگ و حتی صحبت با مخاطب و دیگه بدتر از اون استاپ کردن !! خلاصه اصل قضیه همینه دیگه کار هر کسی نیستش به هر حال این نوع میکس شما در واقع نه نوع اوله نه نوع دوم یه جورایی فقط به هم چسبوندنه... البته در مقایسه با دیجی های بزرگ میگما ولی در سطح آماتور خوب بود !

7 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SRB تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

چون هدف یادگیریه بگم اینارو
    درسته دو نوع میکس داریم یکی میکس رادیو شویی که ترک ها معمولا کامل و اریجینال میکس هستن و اکثر پرودیوسر ها Intro و outro میذارن چون یکی از دلایلش اینه که میتونه آسون میکس شه... intro ی یکی رو میکنی تو حلق outro ی قبلی و تقریبا میکسش کار راحتیه... و یه نوع میکسم هست که تو لایو ست ها و کنسرت ها میبینیم و چون نمیخوان حوصله ملت سر بره سعی میکنن اون قسمت اصلی آهنگ رو با هم میکس کنن که این کار سختیه و با افکتای مختلف یا کات کردن آهنگ ها و استفاده از میکس کوتاه یا تکنیک های اسکرچینگ و حتی صحبت با مخاطب و دیگه بدتر از اون استاپ کردن !! خلاصه اصل قضیه همینه دیگه کار هر کسی نیستش به هر حال این نوع میکس شما در واقع نه نوع اوله نه نوع دوم یه جورایی فقط به هم چسبوندنه... البته در مقایسه با دیجی های بزرگ میگما ولی در سطح آماتور خوب بود !

بازم از نظرت ممنون اشکان جان ...

3 کاربر زیر از SRB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    ترک لیستت که خیلی شیک بود دوسش داشتم

در مورد میکست مثه YearMix ارمین میکس کردی ( 2-3 ثانیه مدت میکس ترک اولی با دومی ) . اینجور میکس ، سری قبل هم گفتم واسه ترک لیسته با تایم کوتاه و تعداد زیاد ! مثلا 1 دقیقه جاهای خوبه اهنگ ! ولی واسه شما 3 دقیقست هر کدوم تقریبا...البته دریغ نمونه که خیلی خوب با این حال میکس کردی

خسته نباشی
    ویرایش توسط w3x : 2013/11/11 در ساعت 08:12 PM

9 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط w3x تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ترک لیستت که خیلی شیک بود دوسش داشتم

در مورد میکست مثه YearMix ارمین میکس کردی ( 2-3 ثانیه مدت میکس ترک اولی با دومی ) . اینجور میکس ، سری قبل هم گفتم واسه ترک لیسته با تایم کوتاه و تعداد زیاد ! مثلا 1 دقیقه جاهای خوبه اهنگ ! ولی واسه شما 3 دقیقست هر کدوم تقریبا...البته دریغ نمونه که خیلی خوب با این حال میکس کردی

خسیته نباشی

مرسی از نظرت MR W3X

تشخیصت خیلی خوب بود چون منم میخواستم سبکش یه جورایی تو مایه های Yearmix آرمین ون بیورن باشه ولی خوب با تعداد ترک های کمتر چون وقت کافی نداشتم ترک های بیشتری رو وارد ماجرا کنم وگرنه خیلی دوست داشتم؛ همچنین با یه نرم افزاری مثل Virtual DJ که باهاش این میکس رو ساختم برای میکس ترکهای بیشتر تو نیم ساعت یا 40 دقیقه دستتو خیلی دیگه باز نمی ذاره!

اما ناگفته نمونه که در عوضش من ترک ها رو از اونجایی که هر کدوم اورجینال میکسش 7 - 8 دقیقست اگه گوش کنی تو 2 یا 3 دقیقه قسمت های مهمشو خلاصه و کوتاه کردم که اینجوری نباشه که صرفا مثلا یک سوم از آهنگ تو میکس گوش داده بشه و مخاطب اصلا نفهمه که ورژن اصلی یه قسمتای دیگهای هم داشته که اصلا نشنیده ...

نظرتم یه جورایی برای من تخصصی بود مثل نظر اشکان، خیلی حال کردم کلی انرژی گرفتم واقعا ممنون، راستی منم مثه خودت سربازم

7 کاربر زیر از SRB عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,973 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    عالی بود داداش ترکلیستات حرف نداشت خیلی دوست داشتم میکست هم عالی بود از 10 میدم 9.5

7 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین