کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: آهنگ خاطره انگیز iio-Is It Love

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 21,708 بار در 2,516 ارسال
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo

آهنگ خاطره انگیز iio-Is It Love

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    :123:خیلی دوس دارم این آهنگو

14 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 237 بار در 53 ارسال
    Trance
    Cosmic Gate
    وقتی اسم nadia ali میاد بدون تردید اونو دانلود کنین اکثر آهنگهایی که خونده قوی هستن و با هر آهنگی و کال نمیده این دیگه جای خود داره...
    احسنت به این حسن سلیقه آورین آورین .... :-)
    ویرایش توسط P!nk : 2011/10/27 در ساعت 08:47 PM

6 کاربر زیر از P!nk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 11,927 بار در 1,770 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    دانلود موزیک ویدیو با فرمت mkv و حجم 39 مگ:
    تماشا و دانلود با کیفیت HD:

برای دانلود از یوتیوب اولا باید وی پی ان یا نرم افزار چیلترنشکن داشته باشین و دویومن internet download manager داشته باشین اگه اینها رو ردیف کردین می تونین با سرعت بالاتر از هر سرور دیگری اقدام به دانلود کنین خیلی راحت. یوتیوب نیاز به مستقیم کردن لینک نداره اینهایی که میگن لینک های یوتیوب رو مستقیم کنین بی سوادی به خرج میدن.
    عزیز! مگه قویتر و پر سرعت تر از سرور یوتیوب سرور دیگه ای هم می شناسی؟
    ویرایش توسط 76107611 : 2011/10/28 در ساعت 04:17 AM

7 کاربر زیر از 76107611 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط P!nk تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    وقتی اسم nadia ali میاد بدون تردید اونو دانلود کنین اکثر آهنگهایی که خونده قوی هستن و با هر آهنگی و کال نمیده این دیگه جای خود داره...
    احسنت به این حسن سلیقه آورین آورین .... :-)

جا داره بگم که الکی از Nadia Ali تعریف نکنید فقط یه خورده صدا داره که صداشم تو مایه های صدای Rihanna می مونه و خیلی خاص هم نیست

هر چی داره ازین آهنگساز و Producer گروه iiO داره که بیچاره مردک اصلا کسی ازش یاد نمی کنه و آهنگ فوق العاده Rapture رو که اون ساخته بود دوباره اومدن به اسم Nadia Ali برای فروش بیشتر ریلیز کردن و چند تا رمیکس ازش زدن تا تنور نادیا علی داغه(سر شیلر و آرمین و....) یه نونی هم ازین آهنگ استثنایی دربیارن نامردا!

حالا من با این آهنگ Is It love خیلی خاطره دارم یه دوستم هست که فقط پاپ گوش میده(البته سلیقش تو موسیقی خیلی خوبه) و پاپ هم مثلا محسن چاوشی اینا فقط!!!
    بعد اون چند سال پیش که اصلا nadia رو نمی شناختم کلید کرده بود می گفت این خواننده کیه من نمیشناسمش فقط می دونم اسمش iiO هست

بعد همین آهنگش رو میذاشت اسم نداشت.هی میگفتیم این داره تو این آهنگ میگه Bussy love یا Is it love
    خلاصه 60 ماه دنبال این بود ببینه این خواننده کیه.بعد فرض کن من هر روز ازین طرف داشتم آهنگ Try ش رو با Schiller که کلیپش رو قبل آلبومش داده بود که گوش می کردم :115:

تا اینکه یه روز فهمیدم قضیه iiO و بهش گفتم این اونه خیلی خنده دار بود

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

جا داره بگم که الکی از Nadia Ali تعریف نکنید فقط یه خورده صدا داره که صداشم تو مایه های صدای Rihanna می مونه و خیلی خاص هم نیست

هر چی داره ازین آهنگساز و Producer گروه iiO داره که بیچاره مردک اصلا کسی ازش یاد نمی کنه و آهنگ فوق العاده Rapture رو که اون ساخته بود دوباره اومدن به اسم Nadia Ali برای فروش بیشتر ریلیز کردن و چند تا رمیکس ازش زدن تا تنور نادیا علی داغه(سر شیلر و آرمین و....) یه نونی هم ازین آهنگ استثنایی دربیارن نامردا!

حالا من با این آهنگ Is It love خیلی خاطره دارم یه دوستم هست که فقط پاپ گوش میده(البته سلیقش تو موسیقی خیلی خوبه) و پاپ هم مثلا محسن چاوشی اینا فقط!!!
    بعد اون چند سال پیش که اصلا nadia رو نمی شناختم کلید کرده بود می گفت این خواننده کیه من نمیشناسمش فقط می دونم اسمش iiO هست

بعد همین آهنگش رو میذاشت اسم نداشت.هی میگفتیم این داره تو این آهنگ میگه Bussy love یا Is it love
    خلاصه 60 ماه دنبال این بود ببینه این خواننده کیه.بعد فرض کن من هر روز ازین طرف داشتم آهنگ Try ش رو با Schiller که کلیپش رو قبل آلبومش داده بود که گوش می کردم :115:

تا اینکه یه روز فهمیدم قضیه iiO و بهش گفتم این اونه خیلی خنده دار بود
    راست میگه.هیچکس اسمه iiO رو هم نمیاره

2 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 237 بار در 53 ارسال
    Trance
    Cosmic Gate
    :110:

کاربر زیر از P!nk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    aaaaaaaaaaaaashegheeeeeeesham

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 135 بار در 33 ارسال
    Trance
    ATB
    این آهنگ فوق العاده بود .......... یادمه حدود 1 هفته صبح تا شب این تو گوشم بود ........................

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    Trance
    David Guetta
    دوستان این اهنگو میتونین با تمام ریمیکساش بهم لینک بدین !؟

10. Top | #10

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    Trance
    Airwave-Planisphere-Lolo
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agalloch تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوستان این اهنگو میتونین با تمام ریمیکساش بهم لینک بدین !؟

01.Is It Love (Radio Edit)
    02.Is It Love (Kotala Radio Edit)
    03.Is It Love (Extended Club Mix)
    04.Is It Love (Kotala Club Remix)
    05.Is It Love (Starkillers 3rd Street Remix)
    06.Is It Love (Martin Accorsi Vocal Remix)
    07.Is It Love (Chriss Ortega Remix)
    08.Is It Love (Album Version)

4 کاربر زیر از Polarstern عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان