کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: PersiaVibe - Rapture Portal (نسخه دمو)

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection

PersiaVibe - Rapture Portal (نسخه دمو)

سلام به همگی،

یکی از اخرین دموهایی که کار کردم به سبک گوا ترنس رو میزارم اینجا امیدوارم علاقمندان به سایکدلیک لذت ببرن

PersiaVibe - Rapture Portal

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Soundcloud

soundcloud.com/persiavibe/rapture-portal

Filegir

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

5 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    خوب بود علی اقا .. کاملش کنی بهتر میشه .. goa کم گوش میدم ولی هم سطح با اونایی بود که گوش داده بودم .. با اصول بود مرسی .. تو Goa بیشتر کارای Power Source - VOX - Asia2001 - Etnica رو میپسندم

3 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 327 بار در 49 ارسال
    Psychedelic
    Astral Projection
    نقل قول نوشته اصلی توسط VirusTech تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوب بود علی اقا .. کاملش کنی بهتر میشه .. goa کم گوش میدم ولی هم سطح با اونایی بود که گوش داده بودم .. با اصول بود مرسی .. تو Goa بیشتر کارای Power Source - VOX - Asia2001 - Etnica رو میپسندم
    ممنون حمید جان از نظرت، ایشالا با چندتا کار دیگه دارم تکمیل میکنم که بعد از مدت ها بالاخره بشه در قالب یه EP یا آلبوم ریلیزشون کنیم، دقیقا به آرتیست های الد اسکول اشاره کردی که منم کارهاشونو دوست دارم واقعا بخصوص Hallucinogen که تاثیر گرفتن از اون ها در ترکیب با عناصر New School و همینطور استفاده از ملودی های نیتزو میتونه نتیجه خوبی بده.

3 کاربر زیر از PersiaVibe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    نقل قول نوشته اصلی توسط PersiaVibe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط VirusTech تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ممنون حمید جان از نظرت، ایشالا با چندتا کار دیگه دارم تکمیل میکنم که بعد از مدت ها بالاخره بشه در قالب یه EP یا آلبوم ریلیزشون کنیم، دقیقا به آرتیست های الد اسکول اشاره کردی که منم کارهاشونو دوست دارم واقعا بخصوص Hallucinogen که تاثیر گرفتن از اون ها در ترکیب با عناصر New School و همینطور استفاده از ملودی های نیتزو میتونه نتیجه خوبی بده.
    ایشالا موفق شی علی جان .. اتفاقا منم دارم یه چیزایی جمع میکنم واسه ریلیز .. Psytrance میسازم ..

3 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان