کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: Atomic Pulse - The Safi Collection 2002

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 1,529 بار در 248 ارسال
    Trance
    None

Atomic Pulse - The Safi Collection 2002

سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز

راستش مدت ها پیش من 2 تا آهنگ داشتم که اینها رو از کل آهنگ های خودم جدا کرده بودم ... اون زمانم نمیدونستم سبک Psy چی هست و این آهنگ ها در این سبک بودند و حس خاصی به من میدادند و همیشه برام سوال بود که اینها چرا اینطوری هستند

و بعد از مدتی یه روز صبح که رفته بودم برای اینکه بدوم و این آهنگ ها رو داشتم با هندزفری گوش میدادم به معنای واقعی کلمه ی توهم رو تجربه کردم ... یادمه هرکاری می کردم آهنگ قطع نمی شد و یه مرتبه یه حس خیلی عجیبی بهم دست داد و داشتم از حال می رفتم

خلاصه این 2 آهنگ حتی زمانی که با این سبک آشنا شدم و کارا رو دنبال می کردم هم قدرتشون رو از دست ندادن و هنوز هم کاملا برای من جدا هستند از دیگر آهنگ های این سبک

واقعا قوی هستند ! امروز متوجه شدم که هر دوی اونها از یک آرتیست هستند به نام Atomic Pulse و هر دو در یک آلبوم به نام The Safi Collection وجود دارند

این شد که گفتم این آلبوم رو هرچند که قدیمی هست برای شما قرار بدم - آهنگ های Digital Self و Element آهنگ هایی هستند که صحبتشون رو کردم - بقیه ی آهنگ ها رو هم خودم هنوز گوش ندادم و دارم دانلود می کنم

خواستم شما هم این ها رو ( اگر تجربه نکردید ) تجربه کنید حتما

این آلبوم معرکه رو می تونید از اینجا دانلود کنید »

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

ضمنا تاپیک فول آلبوم این آرتیست هم در انجمن وجود داره که میتونید یه سری بهش بزنید

موفق باشید

7 کاربر زیر از Unline عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    Atomic Pulse سبکش کاملا منحصر به فرد .. خیلی جالبه تو skype که داشتم چت میکردم میگفت سبک کاریش یه چیزی بین Fullon Morning - Twilight و Night هستش و هیچ وقت هم خسته نمیشه از این کارش .. الان نزدیک 8 یا 9 ساله داره از بانک صوتی که خودش ساخته اهنگسازی میکنه .. من با شخصیتش خیلی حال میکنم و دوستش دارم .. اخلاقش برخلاف چیزی هستش که تو اهنگاش میشنوین .. یه سلطان به تمام معناست .. بیوگرافی فوق العاده ای داره که تیکه شو گذاشته بودم انجمن .. البته Atomic Pulse اولش متشکل از دو نفر به اسمهای Tamir Ozana و Yair Bar on بود که بعدها Yair جدا شد و Tamir هدایتگر Atomic Pulse شد .. همچنین گروه Atomiculture نیز متشکل از Protoculture و Atomic Pulse هستش .. گروه Strike Twice هم از Atomic Pulse و Echotec هستش .. چنتا از اهنگاشم من معرفی کنم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

8 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان