کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: Trance Revolution Radio 016 | Mixed By Meh.T

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Trance Revolution Radio 016 | Mixed By Meh.T

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Trance Revolution Radio 016
    Mixed By: Meh.T

سلام خدمت تمامی دوستان و کاربرای عزیز انجمن انقلاب ترنس
    من مهتی هستم و میکس این هفته رو انجام دادم
    تقریباً اکثر شما عزیزان من رو میشناسید پس دیگه توضیحی نمیدم
    لازمه چند نکته رو اینجا بگم تا هدفم از این میکس رو به طور کامل گفته باشم :
    1.روی میکس وقت گذاشتم و تا جایی که تونستم سعی کردم خوب و قابل قبول باشه ، افکت و ریزه کاری هایی هم داره البته خیلی نا محسوس ، دیگه نهایت توان و وسع من در عرصه ی دی جی اینگ و میکس همینی هست که ملاحظه میکنید ، اگر کم و کاستی داره به بزرگی خودتون ببخشید
    2.به علت نداشتن میکروفون مجبور شدم با گوشی صدامو ضبط کنم به همین خاطر کیفیت صدای من خیلی خیلی پایین هست و به خاطر این مسئله بازهم ازتون عذرخواهی میکنم ، اما بخاطر اینکه خیلی وقته کسی روی میکسش صحبت نکرده و اینکه خواستم یه روحی به کار دمیده باشم به همین خاطر بر روی میکس صدای خودم رو قرار دادم
    3.و اما مهمترین چیزی که باعث شد تا این میکس تهیه بشه ؛
    واقعیت اینه که من توی mp3 player ام چند تا پوشه ی مجزا درست کردم که هر کدوم مربوط به یه سبک خاص هست و بهترین کارهای اون سبک رو هم اونجا گلچین کردم
    تصمیم خود من این بود که برای این هفته هاوس میکس کنم اما بخاطر اینکه هفته ی قبل وحید این کار رو کرده بود تصمیم گرفتم از سبک های دیگه استفاده کنم
    چندیدن هفته پیش هم چند تا میکس تو سبکای دیپ هاوس و تکنو و تک ترنس و آپلیفتینگ و هم چنین یه میکس کلاسیک ترنس تهیه کردم که بنا به دلایلی که خواهم گفت تصمیم گرفتم میکس این هفته از سبک پراگرسیو ترنس باشه
    حالا چرا پراگرسیو؟
    اسم اپیزود این هفته رو In The Highway , Above The Clouds گذاشتم بخاطر اینکه :
    تو راه تهران - قزوین یا بالعکس که میرم دانشگاه و برمیگردم اگه موزیک نباشه واقعاً عذاب میکشم و میمیرم! حتی یه همراه و همدم خوب هم که داشته باشی تو اون 2 ساعتی که تو مسیر هستی نیاز داری حداقل نیم ساعت آهنگ گوش کنی تا خستگی آدم کمی برطرف بشه!
    اما این آهنگها حکایت جالبی دارن ، من همیشه عادت دارم وقتایی که تنها باشم یا با صمیمی ترین دوست دانشگام بخوام برم دانشگاه ردیف جلوی اتوبوس بشینم تا جاده رو نگاه کنم و وقتی موزیک رو گوش میدم همزمان با نگاه کردن به بیرون و جاده و خیره شدن به کنار اتوبان وقتی اتوبوس با سرعت رد میشه خودمو تو آهنگ غرق کنم تا ازش لذت ببرم! (فقط کسایی که زندگیشون موزیک هست متوجه عمق مطلب میشن!!!)
    خیلی وقتا شده با یه آهنگ انقدر فاز گرفتم که دیگه اصلاً حواسم به محیط پیرامونم نبوده و حس میکردم بر فراز ابرها دارم پرواز میکنم....مخصوصاً با آهنگ های پراگرسیو و آپلیفتینگ...
    خلاصه این آهنگ هایی که انتخاب کردم براتون از آرتیستایی چون #Tom Cloud , #Gareth Emery , #Dinka و... گلچینی از پوشه ی پراگرسیوه منه و البته آهنگهای معروف و بیشتر شنیده شده رو حذف کردم و با یکی دوتا آهنگ که جدیداً کشف کردم جایگزین کردم تا جذاب تر باشه!

ترک لیست و میکس جهت دانلود به همراه cue بعد از 24 ساعت تو همین تاپیک قرار داده خواهد شد!
    راس ساعت 21:30 امشب میتونید از طریق لینک روبرو این میکس رو گوش کنید
    امیدوارم لذت ببرید...

Date: 25.10.2013
    Time: 40 min

Tracklist:
    01. Trance Revolution Radio Intro
    02. Gareth Emery - Stars (feat. Jerome Isma-Ae) (Original Mix)
    03. Dinka - Legends (Original Mix)
    04. Luigi Lusini - Who We Are (Original Mix)
    05. Tom Cloud - Confusion (Original Mix)
    06. Tempo Giusto - For That Someone (Original Mix)
    07. Evgeny Bardyuzha - Islands Of Tranquility (Original Mix)
    08. York - Mercury Rising (Original Club Mix)
    09. Trance Revolution Radio Outro

Download:
    Trance Revolution 016 Mixwd By Meh.T - 90 MB (Mp3 320kbps + cue + Tracklist + Cover)

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/7u05pzqlf7py/Trance_Revolution_Radio_016_Mixed_By_Meh.T.zip.htm[/UPLOD.IR]
    نسخه ی موجود بر روی رادیوی انجمن با کیفیت 128 و حجم 37 مگابایت :

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/9an7xb5dlpw3/Trance_Revolution_Radio_016_Mixed_By_Meh.T.mp3.htm[/UPLOD.IR]
    cue :

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/qn7c1eww0lq5/Trance_Revolution_Radio_016_Mixed_By_Meh.T.cue.htm[/UPLOD.IR]
    ویرایش توسط Meh.T : 2013/10/27 در ساعت 03:44 PM دلیل: اضافه کردن ترک لیست + لینک دانلود !

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,692 بار در 18,033 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    چه صدای خسته ای دمت گرم میکس قشنگی بود ترک های قشنگی بود مخصوصا که از دینکا هم کار گذاشته بودی هر چند کار قشنگ تر هم خیلی داره به نظرم ...

15 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 10,309 بار در 1,703 ارسال
    Psychedelic
    Captain Hook
    فکر کنم Trance Revolution Radio بعدیو من بدم سبکشم psy trance. full on. psychedelic کار کنم

10 کاربر زیر از Aras عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,789 بار در 313 ارسال
    Trance
    Anthony Waldhorn
    میکس خوبی بود ولی توضیحات اهنگو تو همین جا مینوشتی بهتر بود...فک کن اهنگای اجنبی گوش میکنی با توضیحات فار30...به هر حال کار قشنگی بود دمت گرم...

8 کاربر زیر از armin v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    چه صدای خسته ای دمت گرم میکس قشنگی بود ترک های قشنگی بود مخصوصا که از دینکا هم کار گذاشته بودی هر چند کار قشنگ تر هم خیلی داره به نظرم ...
    ممنون میلاد جان که گوش کردی ، خوشحالم که خوشت اومده ، اون کاری هم که از دینکا گذاشته بودم واقعاً آرامش بخش بود ولی خب باهات موافقم کارهای خوب کم نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط armin v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میکس خوبی بود ولی توضیحات اهنگو تو همین جا مینوشتی بهتر بود...فک کن اهنگای اجنبی گوش میکنی با توضیحات فار30...به هر حال کار قشنگی بود دمت گرم...
    مرسی آرمین جان ، خواستم یه تنوعی بدم به همین خاطر رو میکس صحبت کردم ، حالا نسخه ی 320 که قرار خواهم داد صدای خودم رو از روش حذف کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hypersonic تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    فکر کنم Trance Revolution Radio بعدیو من بدم سبکشم psy trance. full on. psychedelic کار کنم

دوست عزیز در این
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. میتونید جدول پخش رادیو رو مشاهده کنید و در صورت تمایل یک تاریخ رو برای خودتون مشخص کنید و میکستون رو تحویل بدید تا در تاریخ مشخص شده پخش بشه

با عرض معذرت خدمت تمامی دوستان به علت پایین بودن سرعت اینترنت هنوز موفق نشدم نسخه ی با کیفیت و بدون صدای خودم رو آپلود کنم ، اما فردا صبح حتماً ترک لیست به همراه لینک دانلود قرار خواهد گرفت.
    تا اون موقع میتونید از طریق رادیوی انجمن این میکس رو گوش کنید
    نظرات و انتقادات و پیشنهادهای شما عزیزان باعث دلگرمی من خواهد شد
    از همتون ممنونم

12 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #6

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    مهدی نتونستم تا اخر گوش بدم ولی واقعا خوب بود...فایل اپ کن دانلودش کنم.بعد میام میکست نقد میکنم

8 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    مهدی من نصفشو گوش کردم . ترکوندی پسر میام کامل نقد میکنم

8 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #8

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    Downtempo
    Francesco Berta
    ترک لیست به همراه لینک دانلود به پست اول اضافه شد.
    نسخه ی 320kbps که جهت دانلود گذاشته شده بدون صدای من هست ، امیدوارم خوشتون بیاد

12 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 3,343 بار در 691 ارسال
    Metal
    Markus Schulz
    مهدی داداش در یک کلام فوق العاده بود خسته نباشی.اهنگات تو حس و حال غم بود و منم خیلی حال کردم.مطابق با اوضاع فعلیمه
    میکستم خیلی خوب بود و از اینکه صدای خودتو گذاشتی خیلی خوشم اومد

8 کاربر زیر از warrior عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    مهتی عالی بود میکست ، ترک لیستت هم عالی چی دارم که بگم به غیر اینا !

صداتم که انگار می خوای لاس بزنی با شنونده سک سی صحبت می کنی

6 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین