کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Saeid Panter - Rad Dadeh Maghzam (RmaN Remix) !!!!

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

Saeid Panter - Rad Dadeh Maghzam (RmaN Remix) !!!!

خوب ، دیدم شما ناشکری می کنید و به تتلو تو این سایت می گید بد و میگید نباید پاش باز می شد به این سایت ،

منم غیرتی شدم و سایت رو به اثر بسیار فاخری از سعید پانتر متبرک کردم ، تا شما باشید ناشکری تتلو رو نکنید

خوب اینم از رمیکس سعید پانتر !!!
    خسته شدم ازین ترک و دیگ حالم ازش بهم خورد ، که 1-2 هفته همش سر این بودم !

خیلی خوشم میاد ازین سعید و پانتر و امثالهم ، 2 هفته همش داشتم صداش رو می شنیدم پشت سرهم !( به بدترین وجه ممکن از همه آهنگ ها و خواننده های رپ 6/8 ایرانی متنفرم )

با این شعرای جلف و غیر اسلامی ! سر همین سعی کردم تا جایی که میشه حرفای غیراسلامیش رو با Effect بپوشونم :-p :-D

اینم نتیجش ، می دونم به هیچ وجه کار کاملا استاندارد و حتی عامه پسندانه ای نشده و حتی قرار بود حداقل سایتای ایرانی آهنگ بذارنش که هنوز بر و بچ استودیو مخالف گذاشتن این نسخه ازش هستن ( ولی مسئله اینه که دیگه من یکی حالم ازین آهنگ بهم خورد و دیگه فکر نکنم روش زیاد کار کنم !)

میکس و مستر هم خیلی خوب و استاندارد نیست !

مشکل اصلی اینه من مثلا رفتم استودیو که یکی کمکم کنه ، ولی همون آش و همون کاسه ، این ترک رو هم کلا خودم کار کردم :-|

نظرتون چیه؟

خیلی دوست دارم نظرتون رو بدونم ! این اولین کار Vocal دار کل عمرم هست !!!

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ویرایش توسط RmaN : 2013/10/21 در ساعت 10:22 AM

15 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    آهنگ سعید پانتر رو بفرست Madeon رمیکس کنه ببینیم اون چیکار میتونه بکنه
    نسبت به اون آهنگ خز و خیل اصلی خوب شده، ولی خوب خودتم گفتی که میکس و مستر نشده و یجوری آدم حس میکنه هنوز آهنگ خامه...

8 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    افرین ارمان.ترانه شو فاکتور بگیرم تنظیمت و میکس و مستر خیلی خوب بود و واقعا بیشرفتت محسوس بوده...ضرباهنگه کارت خیلی خوبه..بیس لاینت عالیه..قسمت low موزیکت عالیه...ولی رو قسمتهلی دیگه فرکانسی میشد بیشتر کار کنی.در کل خیلی خوب بود

6 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط radinss_saleh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    افرین ارمان.ترانه شو فاکتور بگیرم تنظیمت و میکس و مستر خیلی خوب بود و واقعا بیشرفتت محسوس بوده...ضرباهنگه کارت خیلی خوبه..بیس لاینت عالیه..قسمت low موزیکت عالیه...ولی رو قسمتهلی دیگه فرکانسی میشد بیشتر کار کنی.در کل خیلی خوب بود

واااااای

واقعا خیلی خوشحالم که شما انقدر خوشتون اومده و تعجب می کنم انقدر خوشتون اومده ، اصلا فکر نمی کردم این ترک انقدر Feedback خوب داشته باشه ( تو فیسبوک هم بازخورد هاش مثبت بود )

فکر می کردم همه فقط میان فحش میدن و میرن

والا یه هفته فقط رو Drum & Bass هاش وقت گذاشتم ( کلا من همه آهنگای خودم رو درام و بیسشون رو نیم ساعته می ساختم ولی این آهنگ هی تو استودیو بهم گیر می دادن خالیه و منم هی bassline بهش اضافه می کردم )

واقعا مرسی ، خیلی ممنون !

حالا اگه بشه شاید یه نسخه یه کوچولو بهتر مستر شده ازش تو سایت های ایرانی قرار بگیره به زودی ( شاید )

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نسخه جدید جایگزین نسخه قبلی شد ،

تو نسخه جدید شلوغی ها و کثیفی های کار گرفته شده و افکتا یه کوچولو بهتر شدن و میکس و مستر هم یه خورده بهتر شده !

در کل نسخه جدیدش بهتر و تمیز تر از قبلی شده !

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان