کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آهنگم با نام پيغام از ماه در سبك امبينت

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 401 بار در 107 ارسال
    Trance
    None

آهنگم با نام پيغام از ماه در سبك امبينت

اين آهنگو در سبك ترنس ساخته بودم به سبك امبينت در آوردم و در يك سايت ديگه هم گذاشتم ببينيد چه طور شده ؟

نام : Message from the Moon

daw : اف ال استاديو 10

Nexus - Plucked - Flkeys -Harmless - Sytrus : vsti

حجم : 5.21 meg

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

پ.ن : يه تغيير كوچيك ايجاد شد.
    ویرایش توسط GreenSector : 2013/12/17 در ساعت 01:56 PM

11 کاربر زیر از GreenSector عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    رو ملودیت بحث نمیکنم فقط پروداکشن و میکس:
    اولا وقتی میخوای درام بچینی هیچوقت snare رو روی Kick ننداز. Snare رو تنها باید بذاری چون خودش یه ترنزینت قابل توجه داره وقتی با کیک ترکیب میشه صدا خراب میشه. اگه میخوای رو هم بندازی از Claps استفاده کن
    نکته ی دوم اینکه کیکت از بین رفته. یا زیادی compress کردی یا کیکتو بد انتخاب کردی
    نکته ی سوم هم اینکه low end کارت مشکل داره. یه bass line قوی باید بچینی که انژی فرکانسای پایین رو پر کنه. وقتی low end ت خوب نباشه حس میشه قسمتای pad همینجوری رو هوان...

6 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    خسته نباشی رفیق، کار زیبایی شده.

بنظرم ملودی و ریتم کارت خیلی خوبه، اما مشکلت تو اجرای آهنگه. جنس یه سری صداهایی که استفاده کردی چندان مناسب نیست، وسطای آهنگت هم خیلی خلوت میشه، با اینکه قسمت فرود آهنگه ولی نباید اونقدر خلوت باشه، یا حتی اگه خلوت باشه، حس کلیِ آهنگ نباید از بین بره.

موفق باشی....

7 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    None
    نقل قول نوشته اصلی توسط slash7 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

اولا وقتی میخوای درام بچینی هیچوقت snare رو روی Kick ننداز. Snare رو تنها باید بذاری چون خودش یه ترنزینت قابل توجه داره وقتی با کیک ترکیب میشه صدا خراب میشه. اگه میخوای رو هم بندازی از Claps استفاده کن
    جناب من از snare در اين كار اصلا استفاده نكردم شايد درامم شبيه snare ه

نقل قول نوشته اصلی توسط slash7 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

نکته ی دوم اینکه کیکت از بین رفته. یا زیادی compress کردی یا کیکتو بد انتخاب کردی

كيك ساده است درسته ولي اگه مي خواستم از كيك با فركانس صداي بالاتري استفاده كنم چون 4 step نيست مثل ترنس شايد 2 step باشه با كمي دستكاري فضاي يكنواختي ايجاد مي كرد

کته ی سوم هم اینکه low end کارت مشکل داره. یه bass line قوی باید بچینی که انژی فرکانسای پایین رو پر کنه. وقتی low end ت خوب نباشه حس میشه قسمتای pad همینجوری رو هوان...
    كاملا درسته اتفاقا براي اخر اخر كار ملودي را عوض كردم ولي چند ثانيه قبلش low end خوب نشده كاملا با شما موافقم ممنون ...

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشی رفیق، کار زیبایی شده.

بنظرم ملودی و ریتم کارت خیلی خوبه، اما مشکلت تو اجرای آهنگه. جنس یه سری صداهایی که استفاده کردی چندان مناسب نیست،

موفق باشی....

من ممنونم داداش گلم كارم كه بي ايراد نيست و نقدتون در جهت پيشرفت من هست از شما خيلي خيلي ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اما مشکلت تو اجرای آهنگه. جنس یه سری صداهایی که استفاده کردی چندان مناسب نیست،
    بله قبول دارم اين به خاطر اينه كه من تجربم كمه مخصوصا تو كار امبينت

وسطای آهنگت هم خیلی خلوت میشه، با اینکه قسمت فرود آهنگه ولی نباید اونقدر خلوت باشه، یا حتی اگه خلوت باشه، حس کلیِ آهنگ نباید از بین بره.
    خلوت بودن رو هم قبول دارم اما جايي ايجاب مي كنه حس كلي آهنگ عوض بشه تا از يكنواختي در بياد اصلا طور ديگه اي بشه تا گوش و احساس خسته نشه ... بهر حال كار من بي ايراد نيست و از تجربيات شما استفاده خواهم كرد ممنون...

2 کاربر زیر از GreenSector عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    None
    يه تغيير كوچيك ايجاد شد

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    قشنگ بود وسطا بهتر شد اما چندان فنی نبود و بیشتر به دانتمپو میخورد تا امبینت
    موفق باشی

کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    None
    اومدم بگم که اخرین کارمو می ذارم و از دنیای موزیک خداحافظی می کنم : تغییراتی که دوستان تذکر دادند رو همه رو اعمال کردم نهایت آهنگ این شد :

2 کاربر زیر از GreenSector عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.