کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دمویی در سبک Progressive Trance

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 44 ارسال
    Trance
    Headhunterz

Arrow دمویی در سبک Progressive Trance

سلام دوستان یه پروژه شروع کردم در سبک پراگرسیو ... البته خیلی باید روش کار کنم مستر هم نشده و فقط یک ایده است ... واسه این میذارم اینجا که پیشنهاد های دوستان رو مورد استفاده قرار بدم...خیلی ممنون
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

6 کاربر زیر از Beathunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    گوش دادم داداش .. خوب بود .. یکم صداهارو گرم کن با پلاگینا .. بهتره بچه های ترنسی نظر بدن چون من کم گوش میدم ترنس اونا مطمعنا بهتر از من راهنمایی میکنن .. ولی پیشنهاد من اینه که دمو نساز .. چون وختی هدفت دمو ساختنه هزارتا ایده میاد به ذهن ولی اگه رو ترک تمرکز کنی ایده یکی میشه و ساختن همون ایده سخت .. چاکرم

6 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    بیس با آهنگ جور در نمیاد عوض کن در کل ایده خوبیه
    کارتم قشنگه با اینکه مستر نکردی یکم سعی کن جو آهنگو بالا ببری و فضاسازی کنی
    موفق باشی

4 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    آقا نقد تند دوست نداری اینو نخون...

خودت خوندیا!!!

ببین اینکه ساختی اصلا اسم آهنگ هم نمیشه روش گذاشت چه برسه به اینکه یگی پراگرسیو!!! شبیه کار کسی بود که انگار واسه اولین بار DAW باز کرده میخواد کارکنه
    یعنی فقط چندتا سمپل که هیچ ربطی به هم ندارن گذاشتی کنارهم.
    حالا این شاید دمو بود اینجوریه(البته کار باید به یه حدی برسه که بشه بهش گفت دمو!!!) ولی یه کار دیگه هم ازت شنیدم اونم ...ولش کن
    ببین اگه میخوای به جایی برسی باید خیلی بیشتر ازاینا به خودت سخت بگیری. به نظرم الان با کار ساختن وقتتو تلف میکنی. بیشتر مطالعه کن... آهنگ آنالیز کن...یه چند وقت اینجوری به خودت سختی بده بعد دوباره شروع کن به کار ساختن

آخرم اینکه من برای چیزایی که تو موزیک بلدم بیشتر از همه مدیون کساییم که بدون رودربایستی رک و رو راست نظرشونو بهم میگفتن. تعریف و همیشه دوستای آدم انجام میدن ولی اگه میخوای پیشرفت کنی باید دنبال نقدای وحشیانه باشی

موفق باشی

3 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 44 ارسال
    Trance
    Headhunterz
    نقل قول نوشته اصلی توسط slash7 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آقا نقد تند دوست نداری اینو نخون...

خودت خوندیا!!!

ببین اینکه ساختی اصلا اسم آهنگ هم نمیشه روش گذاشت چه برسه به اینکه یگی پراگرسیو!!! شبیه کار کسی بود که انگار واسه اولین بار DAW باز کرده میخواد کارکنه
    یعنی فقط چندتا سمپل که هیچ ربطی به هم ندارن گذاشتی کنارهم.
    حالا این شاید دمو بود اینجوریه(البته کار باید به یه حدی برسه که بشه بهش گفت دمو!!!) ولی یه کار دیگه هم ازت شنیدم اونم ...ولش کن
    ببین اگه میخوای به جایی برسی باید خیلی بیشتر ازاینا به خودت سخت بگیری. به نظرم الان با کار ساختن وقتتو تلف میکنی. بیشتر مطالعه کن... آهنگ آنالیز کن...یه چند وقت اینجوری به خودت سختی بده بعد دوباره شروع کن به کار ساختن

آخرم اینکه من برای چیزایی که تو موزیک بلدم بیشتر از همه مدیون کساییم که بدون رودربایستی رک و رو راست نظرشونو بهم میگفتن. تعریف و همیشه دوستای آدم انجام میدن ولی اگه میخوای پیشرفت کنی باید دنبال نقدای وحشیانه باشی

موفق باشی
    البته نظر شخصیه من اینه که بهتر از انتقاد و نقد "وحشیانه" (به قول شما)... انتقاد و مهمتر از اون پیشنهاد سازنده هست... ولی خب بله اینو همه میدونن که با تعریف به جایی نمیرسن... ما باید به خودمون یاد بدیم که به جای این که از تعریفها خوشحال بشیم از انتقاد ها بیشتر خوشحال بشیم... در مورد اینم که گفتی اسم آهنگم نمیشه روش گذاشت که بله 100% نمیشه چون یه دنیا کار داره من فقط ایده کلی ایمو میخواستم در معرض نقد و پیشنهاد قرار بدم... به هر حال ممنون از نصیحتت دوست خوبم...

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بیس با آهنگ جور در نمیاد عوض کن در کل ایده خوبیه
    کارتم قشنگه با اینکه مستر نکردی یکم سعی کن جو آهنگو بالا ببری و فضاسازی کنی
    موفق باشی
    ممنون یوسف جان بابت پیشنهاداتت بله فضا سازی رو که قطعا خودمم مد نظرم هست... ولی بیسم چشم روش بیشتر کار میکنم...

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    گوش دادم داداش .. خوب بود .. یکم صداهارو گرم کن با پلاگینا .. بهتره بچه های ترنسی نظر بدن چون من کم گوش میدم ترنس اونا مطمعنا بهتر از من راهنمایی میکنن .. ولی پیشنهاد من اینه که دمو نساز .. چون وختی هدفت دمو ساختنه هزارتا ایده میاد به ذهن ولی اگه رو ترک تمرکز کنی ایده یکی میشه و ساختن همون ایده سخت .. چاکرم
    البته من 100 % با نظرت موافقم که دمو ساختن اگه آدم عادت کنه تنبل میشه...منم دیگه وقتی پروژم کامل شد دمو میذارم از این به بعد ...

3 کاربر زیر از Beathunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.