کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: Trance Revolution Radio 010 | Mixed by M.Saeedi

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta

Trance Revolution Radio 010 | Mixed by M.Saeedi

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Trance Revolution Radio 010
    Mixed By تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

با سلام خدمت همه دوستان
    میکس این هفته رو یکی از بچه های قدیمی و گل انجمن یعنی آقا میلاد سعیدی که همه تو انجمن با نام کاربری
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. میشناسید انجام داده ، آقا میلاد دیگه سوابقشون تو پرورش اندام و... مشخصه پس توضیحی نمیدم ،
    ضمناً ایشون به نوعی نماینده رسمی تیستو تو ایران هم هست ، چون که مسئول پیج طرفداران تیستو در ایران هستن که زیر نظر تیستو هست.
    اینم آدرس فن پیج تیستو در ایران :
    میکس آقا میلاد شامل آهنگ هایی از #Andy Duguid و #French Skies و #HeatBeat و... هست

ترک لیست و میکس جهت دانلود به همراه cue بعد از 24 ساعت تو همین تاپیک قرار داده خواهد شد!
    راس ساعت 23 امشب میتونید از طریق لینک روبرو این میکس رو گوش کنید
    امیدوارم لذت ببرید...

Date: 13.09.2013
    Time: 55 min
    Size : 50 mb

Tracklist:
    00-Trance Revolution Radio Intro
    01-Snatt & Vix - Late Night Getaway [Extended Intro Mix]
    02-Cosmic Gate - Back To Earth [Arty Remix]
    03-Andrew Bennett - The Orange Theme [Original Mix]
    04-Andy Duguid - Music Box [Dub Mix]
    05-Solange And Binary Finary - Subliminal Delusions [Sean
    Murphy Remix]
    06-Elles de Graaf- Tears From The Moon [l.as Salinas Extended]
    07-Koko B feat. Ally Irwin - In Search For [Oleg Espo Remix]
    08-HeatBeat - Rocker Monster [Tomas Heredia Remix]
    09-Tiesto - Elements Of Life [Airbase Remix]
    10-French Skies- Calista [Original Mix]
    11-Trance Revolution Radio Outro

Download:

[UPLOADBAZ]http://www.uploadbaz.com/mqnx5gl9nujv[/UPLOADBAZ]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/17rvo8y8pqod/Trance_Revolution_Radio_010_Mixed_by_M.Saeedi.mp3. htm[/UPLOD.IR]

cue:
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/jthhymbqn0m1/Trance_Revolution_Radio_010.cue.htm[/UPLOD.IR]

ویرایش توسط Meh.T : 2013/09/15 در ساعت 04:32 PM دلیل: اضافه کردن ترک لیست و لینک دانلود

23 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 3,407 بار در 648 ارسال
    House
    Tiesto
    بچه ها میکس من اومد تو رادیو .. نمیدونم چه بلایی سرش اوردن چرا امروز اومد ولی برید گوش کنید..

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

میکسم چرا اینجوری شدههه
    مهدی و پارسا مسئولای خوب رادیوی انجمن درخواست دارم کلا میکسه منو بر دارید.. 30 دقیقه همش پخش شد وسط یه اهنگ احساسی قطع میشه اخه چجوری دلتون اومد...
    امیدوارم به درخواست من عمل کنید
    ویرایش توسط saeedimilad : 2013/09/20 در ساعت 01:22 AM

5 کاربر زیر از saeedimilad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedimilad تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بچه ها میکس من اومد تو رادیو .. نمیدونم چه بلایی سرش اوردن چرا امروز اومد ولی برید گوش کنید.. اصلا شانس ندارم نمیدونم چرا برای من تو این انجمن اینجوری میشه اون از شب شیشه ایم اینم از میکسم

میکسم چرا اینجوری شدههه
    مهدی و پارسا مسئولای خوب رادیوی انجمن درخواست دارم کلا میکسه منو بر دارید.. 30 دقیقه همش پخش شد وسط یه اهنگ احساسی قطع میشه اخه چجوری دلتون اومد...
    امیدوارم به درخواست من عمل کنید
    سالمه !!!!! اینترنت شما فک کنم به مشکل برخورده بوده !!!!!

6 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,721 بار در 18,039 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    سالمه سعید! 50 مگ و 59 دقیقه س! اتفاقا منم تعجب کرد میکس اینقدر طولانی بود!

9 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #5

عنوان کاربر
    عضو فعال
    House
    Tiesto
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من برای تایمش با مهدی هماهنگ کردم بهش گفتم میکس کوتاه نمیکنم.. خودمو اینجوری میکسو دوس دارم..حالا ببین دیگه اینم مثله شب شیشه ایم به خاطر نا هماهنگ بودن اون لابه لا ها گم میشهبعدشا میلاد دمت گرم بعد این همه مدت هنوز منو سعید میگی

2 کاربر زیر از saeedimilad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #6

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,811 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedimilad تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من برای تایمش با مهدی هماهنگ کردم بهش گفتم میکس کوتاه نمیکنم.. خودمو اینجوری میکسو دوس دارم..حالا ببین دیگه اینم مثله شب شیشه ایم به خاطر نا هماهنگ بودن اون لابه لا ها گم میشهبعدشا میلاد دمت گرم بعد این همه مدت هنوز منو سعید میگی
    میلاد جان تاپیک میکس شما مهم شده و الان بالای همه پست ها هست ، پس نگران نباش تا یک هفته همونجاست و گم نمیشه...
    بعدشم بعد ازون نظرسنجی قرار شد که تایم میکس اختیاری باشه ولی خب اگه نیم ساعت باشه که چه بهتر... پس تایم مشکلی نداره

3 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #7

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,721 بار در 18,039 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    شوخی بود دیگه باو! ما که هم اسمیم

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #8

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,286 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    میرسیم به نقد میکس آقا میلاد گل !!
    شروع میکس فوق العاده بود در حد کنسرتای هاردول !! عجب ترکی انتخاب کردی...
    1 به 2 : خیلی خوب بود اگه نمیترسیدی و فیدرو محکم میوردی اتک میکردی سمت ترک بعدی قشنگ در حد آرمین در میومد ، چون به نظر key هاشون نزدیک بود... در واقع اینطوری بگم که ترک بعدی با ولوم بیشتری میومد...
    2 به 3 : فوق العاده !! کار خودته ؟؟
    3 به 4 : ضعیف ! نمیدونم چرا اینطوری کردی ! کاملا مشخص بود میتونی خیلی بهتر عمل کنی... یهو فک کنم Low Pass رو برگردوندی! اصن یه وضع بدی شد
    4 به 5 : عالی !
    5 به 6 : خیلی خوب بود فقط ترک قبلی باید دو تا بار عقب تر یا جلو تر تموم میشد... هیف این آهنگ با این ریمیکس !! اصلش فوق العادست
    6 به 7 : فوق العاده !! کار خودته ؟؟
    7 به 8 : عالی !!
    8 به 9 : بد !! چرا یه بار دیر شروع کردی ؟؟؟ اگه یه بار زودتر شروع میکردی خیلی بهتر میشد...
    9 به 10 : یه کیک اولش اشتباه خورد ! ولی زیاد بد نبود...
    10 به 11 : رفتی یه چایی بخوری بیای وسطش ؟؟؟
    در کل میکست خوب بود یه جاهاییش در حد روستا ها یه جا هایی در حد لالیگا !!! خیلی عجیبه !! فک کنم ترکارو باینری میکس کردی بیا اعتراف کن خودت وگرنه میرم پیدا میکنماااا... آخه واقعا بین یه ترک و ترک بعدیش نمیتونه انقدر تفاوت سطح باشه تو یه میکس !!!
    به هر حال !! میکس 8 در حد میکس آرمان دیناورد... یکی از بهترین میکس ها ، ترک لیست 7 ، معمولی !!

10 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    House
    Tiesto
    شوخی بود دیگه باو! ما که هم اسمیم
    نوکرتم میلاد جون.. شما با ما شوخی کن....

نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    میرسیم به نقد میکس آقا میلاد گل !! ک
    نوکرتم داداش شروع میکس فوق العاده بود در حد کنسرتای هاردول !! عجب ترکی انتخاب کردی... اره این کارو خیلی دوس دارم مخصوصا اینترو میکسشو
    1 به 2 : خیلی خوب بود اگه نمیترسیدی و فیدرو محکم میوردی اتک میکردی سمت ترک بعدی قشنگ در حد آرمین در میومد ، چون به نظر key هاشون نزدیک بود... در واقع اینطوری بگم که ترک بعدی با ولوم بیشتری میومد...
    ترس نیست داداش من میکسام قائده خاصی نداره بیشتر شنیداری میکس میکنم هر اهنگی که با اهنگ بعدیم مناسب باشه میتونه میکس بشه
    2 به 3 : فوق العاده !! کار خودته ؟؟ نه متاسفانه تیستو هم کنارم بود با هم میکس کردیم

3 به 4 : ضعیف ! نمیدونم چرا اینطوری کردی ! کاملا مشخص بود میتونی خیلی بهتر عمل کنی... یهو فک کنم Low Pass رو برگردوندی! اصن یه وضع بدی شد
    اره یکم اشتباه زمانی پیش اومد من تو میکسام بیشتر از لوپ استفاده میکنم ولی این یکم کم اورد
    4 به 5 : عالی !
    مرسی
    5 به 6 : خیلی خوب بود فقط ترک قبلی باید دو تا بار عقب تر یا جلو تر تموم میشد... هیف این آهنگ با این ریمیکس !! اصلش فوق العادست
    دیگه میکس اصلی این کار و میکس تیستو کارهای بودن که همه شنیدن ولی من این ریمیکس هم دوست دارم
    6 به 7 : فوق العاده !! کار خودته ؟؟
    اینجا بازم با کمک تیستو بود

7 به 8 : عالی !!
    مرسی
    8 به 9 : بد !! چرا یه بار دیر شروع کردی ؟؟؟ اگه یه بار زودتر شروع میکردی خیلی بهتر میشد... اینجا یکم دیر لاین کیک رو باز کردم مشخصه چند صدم ثانیه ای شده
    9 به 10 : یه کیک اولش اشتباه خورد ! ولی زیاد بد نبود...
    خوب بود ولی این ترک یکی از بهترین اپلیفت های که تو این چند ساله اخیر گوش کردم
    10 به 11 : رفتی یه چایی بخوری بیای وسطش ؟؟؟
    نه بابا اصلا حواسم نبود اوترو هم داره یه دفعه دیدم تا بیام پیدا کنم بذارم تو پلیر اجرا کنم اون مدتی که فهمیدی دیر شد
    در کل میکست خوب بود یه جاهاییش در حد روستا ها یه جا هایی در حد لالیگا !!!
    مرسی داداش میکسه شما حرف نداشت این که چیزی نبود
    خیلی عجیبه !!
    چی؟؟؟ فک کنم ترکارو باینری (چیکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟) میکس کردی بیا اعتراف کن خودت وگرنه میرم پیدا میکنماااا... آخه واقعا بین یه ترک و ترک بعدیش نمیتونه انقدر تفاوت سطح باشه تو یه میکس !!! منظورتو متوجه نشدم اشکان ؟>
    به هر حال !! میکس 8 در حد میکس آرمان دیناورد... یکی از بهترین میکس ها ، ترک لیست 7 ، معمولی !!
    مرسی داداش از نمره و نقد جالبو دقیقت

6 کاربر زیر از saeedimilad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,761 بار در 373 ارسال
    Ambient
    Hammock
    داش میلاد دمت گرم.خیلی قشنگ بود میکست.
    هم قشنگ شروع کردی هم ترک لیست فوق العاده ای داشتی.من که مدام هد میزدم وقتی گوش میکردم

4 کاربر زیر از Reorder عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین