کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Kitаrо - Finаl Саll | 2013

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

Kitаrо - Finаl Саll | 2013

بالاخره اومد
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Artist: Kitаrо
    Title: Finаl Саll
    Release Date: 2013
    Label: Dоmо Reсоrds
    Genre: New Age, Ambient
    Quality: MP3, 320 kbps
    Tracks: 11
    Total Time: 61:59 min
    Size: 142 mb

Tracklist:

01. Final Call [00:06:17]
    02. Jupiter's Beam [00:06:08]
    03. Yo-En [00:09:46]
    04. Shadow Of The Moon [00:04:45]
    05. Traveler [00:05:59]
    06. Valley Of The Spirit [00:04:10]
    07. After Glow [00:04:51]
    08. Wind From The Desert [00:05:34]
    09. Moment Circle [00:04:27]
    10. Whispering Shore [00:05:09]
    11. Solar Eclipse [00:04:50]

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

21 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,371 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    [HIPFILE]http://hipfile.com/6at9owddpspz[/HIPFILE]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/3iqngdj5v601/K1taro13.rar.htm[/UPLOD.IR]

18 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    آلبومو دان کردم و گوش دادم.از نظر من نسبت به آلبوم قبلی واقعا خیلی خیلی بهتر بود.بعضی ترک ها حال و هوای امبینت داشت که واقعا جالب شده بود.در کل از کیتارو ناامید شده بودم قبل از این آلبوم ولی این آلبوم امیدهامو زنده کرد.8/10 به این آلبوم میدم

9 کاربر زیر از CivilBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط CivilBoy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آلبومو دان کردم و گوش دادم.از نظر من نسبت به آلبوم قبلی واقعا خیلی خیلی بهتر بود.بعضی ترک ها حال و هوای امبینت داشت که واقعا جالب شده بود.در کل از کیتارو ناامید شده بودم قبل از این آلبوم ولی این آلبوم امیدهامو زنده کرد.8/10 به این آلبوم میدم
    آلبوم قبلی یه موسیقی متن بود برای یه تئاتر، انتظار نداشته باش ملودیک باشه، باید با جو تئاتر و نمایش هماهنگ باشه، واسه همین با بقیه ی آلبومای کیتارو فرق میکرد....

8 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 248 ارسال
    Ambient
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط CivilBoy تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آلبوم قبلی یه موسیقی متن بود برای یه تئاتر، انتظار نداشته باش ملودیک باشه، باید با جو تئاتر و نمایش هماهنگ باشه، واسه همین با بقیه ی آلبومای کیتارو فرق میکرد....
    حرفتو قبول دارم مجتبی.اما قبول کن کیتارو طی این سال ها افت محسوسی داشت و اون جایگاه درخشانشو از دست داده بود.این آلبوم امیدوار کننده بود .منو امیدوار کرد تا باز هم آلبوم شاهکاری مثل Dream
    که به نظر من بهترین آلبوم کیتارو تا امروز هست رو ازش انتظار داشته باشم.هرچند از آلبوم Silk Roadش هم نمیشه به راحتی گذشت...

5 کاربر زیر از CivilBoy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 30,952 بار در 2,810 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Kitaro - Final Call l 2013

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

Kitaro is universally acknowledged as the founding architect of new age music. His various sound collaborations and resonant, multi-textured compositions truly defy the constraints of any genre. The Grammy® and Golden Globe® winner has garnered global acclaim over a long career with a signature sound and a pioneering fusion of cultures, techniques and spheres of consciousness that are truly his own.

Name : Kitaro - Final Call
    Genre : New Age
    Label : Domo Records
    Quality : FLACK
    Format : Loosless
    Year : 2013
    Time : 01:02:00
    Size : 338 MB

Tracklist :
    01. Final Call (06:17)
    02. Jupiter's Beam (06:08)
    03. Yo-En (09:46)
    04. Shadow Of The Moon (04:45)
    05. Traveler (05:59)
    06. Valley Of The Spirit (04:10)
    07. After Glow (04:51)
    08. Wind From The Desert (05:34)
    09. Moment Circle (04:27)
    10. Whispering Shore (05:09)
    11. Solar Eclipse (04:50)

An homage to Kitaro s lifetime reverence for nature, Final Call is specifically concerned about how we treat our planet. It is Kitaro s assertion that the planet itself is crying out and warning us about potential serious consequences
    if we don t address these global issues in a timely fashion, thus the album is a voyage of introspection to help discover methods to treat our planet better and put those methods
    into practice.

In his own words, Kitaro describes his new musical work: I have always felt we all must respect the providence of the Universe. Unfortunately, through the course of time and the growth of civilization, many living creatures
    that we now know will become extinct ... This album is the story of an epic voyage ... A voyage of hope that all living creatures can someday live happily in harmony. The story begins from where we board for departure.

[EXPRESS]http://expressleech.com/75c8gvwb89wz.html[/EXPRESS]

6 کاربر زیر از EHsan.Shz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.