کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: RmaN - Modern 90's Clubs اولین آهنگ تقریبا واقعا کاملم

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - Modern 90's Clubs اولین آهنگ تقریبا واقعا کاملم

انتظارها به سر رسید ، می دونم همتون منتظر این آهنگ من بودید :-p

می تونم بگم اولین آهنگ عمرم که دیگه یه آهنگ با ساختار کامل و استاندارد هست رو ساختم ( فقط تنها ضعفش به نظرم میکس و مسترشه و یکی 2 جا یه ایراد خیلی جزئی)

این آهنگ ترکیب ملودی ها و حال و هوای Dance های قدیمی دهه 90 با ترکیب جدیدترین صداها و تکنیک ها و افکتای روز موسیقی الکترونیک هست !

یه جوری به تقلید از حال و هوای رمیکسای Madeon از آهنگای قدیمی ( البته نه همه تکنیک هاش ، چون خیلی از تکنیک هاش کار من نیست فعلا )

ایده این آهنگ یهویی کیلویی الهام شد بهم و شالوده اصلی آهنگ تو 2 روز ساخته شد و بقیش edit جزئیات آهنگ و افکتاش بود!

به نظر خودم که چیز قشنگی شده و آهنگ استانداردی ساختم بالاخره

این آهنگ رو دیگه جون خودم ریلیز نکنم بی خیال نمیشم ، بابا افسرده شدم انقدر آهنگ ساختم و هیچکدوم ریلیز نشدن :-( :-( :-(

پس هر کی پیشنهادی داره که چه لیبلایی این جور سبکا رو کار می کنن و ریلیز می کنن خواهشا بهم بگه ! اصلا سبک این آهنگم دقیقا چیه که برم تو beatport دنبال این لیب ها بگردم؟

کلا هر کی هر نصیحتی برای ریلیز این آهنگ بهم داره بهم بگه

ولی خواهشا نگین ملودی رو عوض کن یا طولانی ترش کن یا کوتاه ترش کن که خودم با ملودی ای که ساختم اینجوری حال می کنم :-D

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Soundcloud راستی خیلی وقته بدون فیلیل ی تر میشه گوش داد ( حواسم نبود )

پس به جای آپلود مجدد ( اینترنتم هم قطعه با رایتلم)

همون Soundcloud

20 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    ارمان کارت خوبه ایده ملوودیت واقعا ایده هست... فقط میکست خیلی بده...اصلا میکس هم هیچی ندونی کار نباید انقد له باشه؟ چه بلایی سرش اوردی؟!

5 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 202 بار در 53 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    اقا اگه مشکلی پیش نمیاد واسه لیبل گرفتنو این داسانا یه لینک دانلود بزار مرسی.

4 کاربر زیر از Ghpour عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    خیلی خوب بود.آفرین.واقعا آفرین.
    داشتم گوش میکردم یه صحنه حواسم نبود به آهنگ ،فک کردم کاره یه آرتیست خارجکی بید.
    خیلی خوب شده.ولی خوب اون قسمت اولش که ترک رو داری میاری رو ضایعس.اون اولش فک کردم یه آهنگ بندری ساختی.
    ولی خوب همونطور که خودت گفتی مشکله مستر داری.یه جاهایی هم اشکاله میکس هست.
    در کل خیلی خوبه.اینو حتما مشکلاتش رو برطرف کن به فکر ریلیز باش.
    بفرست برای mos

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط laminor تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ارمان کارت خوبه ایده ملوودیت واقعا ایده هست... فقط میکست خیلی بده...اصلا میکس هم هیچی ندونی کار نباید انقد له باشه؟ چه بلایی سرش اوردی؟!

مرسی . راستیتش من کلا میکس و مسترم ت...میه !!! هر کاری هم می کنم درست نمیشه می تونم خودم کتاب بنویسم انقدر فیلم آموزشی و مقاله ازش گرفتم ولی خوب انگار کلا حوصله این کار رو ندارم

حالا اون قدر که میگی له نیست نسبت به کارای قبلیم ، دموهای قبلیم 60 برابر بدتر بود ولی این له بودنی که میگی بیشتر بخاطر اینه که به نصیحت Madeon برای Pump ای شدن فضای کلی ترک ، خود Master رو هم Sidechain کردم !!!! که شاید ناشی بازی دراوردم اینجوری شده

درضمن میکس کار هم هنوز حتی pan , eq هم نکردم فقط level و compress و کمی هم wide بازی

وگرنه pan , eq بکنم یا بهتر میشه یا مثل همیشه بیشتر گند می زنم کسی رو می شناختی زیر 100 تومن میکس و مستر می کرد معرفی کن :-(

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghpour تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اقا اگه مشکلی پیش نمیاد واسه لیبل گرفتنو این داسانا یه لینک دانلود بزار مرسی.
    خوشحالم که انقدر خوشت اومده ببینیم میکس و مسترش چی میشه و کار به کجا می رسه ، ایشالله که ریلیز بشه ، من که یه امیدی دارم بهش

نقل قول نوشته اصلی توسط Mhvn تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خیلی خوب بود.آفرین.واقعا آفرین.
    داشتم گوش میکردم یه صحنه حواسم نبود به آهنگ ،فک کردم کاره یه آرتیست خارجکی بید.
    خیلی خوب شده.ولی خوب اون قسمت اولش که ترک رو داری میاری رو ضایعس.اون اولش فک کردم یه آهنگ بندری ساختی.
    ولی خوب همونطور که خودت گفتی مشکله مستر داری.یه جاهایی هم اشکاله میکس هست.
    در کل خیلی خوبه.اینو حتما مشکلاتش رو برطرف کن به فکر ریلیز باش.
    بفرست برای mos
    والا راستیتش من خودمم بعد ازینکه ساختمش به خودم گفتم یعنی من این رو ساختم ، شبیه آهنگای خارجکی ها شده اتفاقا من خودم عاشق اون اولشم

آره خوب شد گفتی به MOS هم می فرستم ، چی فکر کردی ، این اعتماد به نفس رو نداشتیم دیگهاصلا تا الان کار آهنگسازی رو ادامه نداده بودیم که

5 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    آقا به جان خودم فکر کنم همه سر عکس یکسان این تاپیک با تاپیک دموی قبلیم فکر کردن این نسخه بعدی همون دمو هست ، آقا این آهنگ با اون دموی قبلیم که عکسش همین بود کلا فرق دارن ها ، اصلا اون یه چیز دیگست این یه آهنگ دیگه کلا
    آخه جالبه هر کی اون رو گوش کرده و نظر داده این یکی رو اصلا گوش نکرده یا نظر نداده ، فکر کنم همه بخاطر عکسش فکر کردن این بیشتر کار کرده اون هست
    نه کلا این یه چیز دیگست ! گوش کنید دیگه !

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    من وایسادم یکی مستقیم کنه... چرا کسی نکرد ؟؟
    واسه من هنوز فیلتره ساندکلود
    امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,632 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB

خوب بود آرمان ولی خب همون طور که گفتن بچه ها میکسش کار داره ... البته بخشیش به خاطر کیفیت آهنگه چرا M4A نذاشتیش ... کیفیت خوبشو بذاری رو میکس بهتر می شه نظر داد ...

4 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin

3 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    M4A رو گذاشتم ولی M4A 150 میذارم همیشه !!!!

البته میکس و مسترش هم کردم ( البته خودتون می دونید میکس و مسترهای من اصلا حرفه ای نیست و خیلی بهتر ازین نسخه شده ) ولی خوب شاید به زودی نسخه میکس و مستر هم بذارم Soundcloud

در مورد آپلود هم ، اگه امیدی به ریلیز باشه نباید خودت جایی به صورت فایل خودت آپلود کنی ، حالا خودت Sundcloud بذاری و شما بیاین مستقیمش کنین مسئله ای نیست ،

آخه من فکر کنم تا اونجا که می دونم کلا Soundcloud سر Transcode ش یه خورده خودش کیفیت رو میاره پایین وگرنه اگه همون کیفیت بود که هلو بود چون همه آهنگای دنیا به محض عرضه توسط همون لیبل تو soundcloud قرار داده میشن و همه می رفتن با لیچر ها ازون دانلود می کردن به جای خریدن !!!

اونجوری که من خوندم اگه طرف خودش دانلود رو تو Soundcloud فعال کنه کیفت اصلی اصلیش رو میشه دانلود کرد فقط !

ولی سایت Bandcamp چون می تونی پولی آهنگت رو بذاری اونجا ، حتی می تونی FLAC , Waves هم بذاری که ملت دانلود کنن همونو بدون کوچکترین افت کیفیتی !

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین