کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سوال و جواب با Guy Gerber

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    تشکر شده 2,222 بار در 285 ارسال
    Techno
    Sasha

سوال و جواب با Guy Gerber

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

اگه تو کار موزیک نبودی، چه شغلی رو انتخاب می کردی؟

من قبلاً فوتبالیست بودم. پس احتمالاً یه فوتبالیست حرفه ای. کلاً تو همه چیز به جز موسیقی خیلی بدم. شاید یه عکاس مد می شدم.به نظرم کار خوبیه. همیشه به مهمونی ها دعوت میشی و با دخترهای خوشگل آشنا میشی.

بهترین نصیحتی که تاحالا شنیدی چی بوده؟

John Digweed یه زمان بهم گفت اگر داری تو یه کلاب اجرا می کنی، همیشه موسیقی رو انتخاب کن که خودت دوست داری. شاید نصف جمعیت بدشون بیاد، ولی اون نصف دیگه که خوششون اومده، تا آخر عمرت باهات می مونن. پس همیشه خودت رو 100% با موقعیت وقف نده. ولی نصیحت خود من اینه، یه کمی کلیشه ای هست، ولی جواب میده" بهتره که برای کاری که کردی پشیمون بشی تا کاری که نکردی.

چی بهت الهام می بخشه؟

موقعیت هایی تو زندگی که توش قرار می گیرم. موقعیت های عجیب. بعضی وقت ها این موقعیت ها دردناک هستند و بعضی اوقات هم خنده دار. می تونم بگم من طوری زندگی می کنم که خودم رو تو موقعیت هایی قرار میدم که انگار دارم لب تیغ راه میرم.

بهترین تجربه ی اجرا تو کلاب؟

همیشه سخته که بهترین رو انتخاب کنی. ولی می تونم بگم بهترین تو میامی و Conference بود. آره، اون بهترین اجرا برای من بود. خیلی دوستش داشتم.

کی بود که فهمیدی که می تونی شغل روزانه ات رو ول کنی؟

(می خندد) این یکی خیلی داستان باحالیه. من کارهای زیادی کردم و تو همشون هم بد بودم. این آخری فقط یکی بودم که بشقاب ها رو از سر میزها جمع می کرد. ولی بعد تصمیم گرفتند بهم ترفیع بدن و پیشخدمت کردنم. من می گفتم "بابا بچه ها من خوب نیستم اصن". ولی اونا اصرار کردند و گفتند "از فردا می خوایم برای اولین بار برای ناهار هم باز باشیم و خیلی ها خبر ندارند و شلوغ نمیشه. می تونی تمرین کنی." من فقط دو تا میز داشتم، ولی خیلی اشتباه می کردم. یه حایی راهم به آشپزخونه رو گم کردم. بعد یکی از مشتری ها به عبری گفت "هی گارسون، چرا یه گیتار برنمی داری ؟ این تو نیستی." من بهش نگاه کردم و گفتم " می دونی چیه ؟ تو درست میگی". از رستوران داشتم میومدم بیرون که سرآشپز گفت "کدوم گوری داری میری ؟" گفتم "من دیگه کارم تمومه اینجا".

چه آهنگی رو آرزو می کنی تو نوشته بودی؟

Fool to cry از The Rolling Stones. یه آهنگ از بیتل ها به نام A Day in the life. شاید یه کاری هم از دیوید باوی. آهنگ های زیادی هستند که آرزو می کردم من نوشته بودمشون، بیشترشون از دهه های 60 و 70 هستند. شایدم یه کاری از Depeche Mode.

آسون ترین راه برای وارد شدن به صنعت موسیقی چیه ؟

اینکه فوق العاده باشی. به نظرم باید عالی باشی، ولی باید دیوونه هم باشی. وقتی همه ی دوست های من می رفتند بیرون، من می موندم تو استودیو. نمی تونی فقط انتخابش کنی. واقعاً باید درگیر و معتاد به موزیک باشی.

کی به نظرت دست کم گرفته شده؟

بذار فکر کنم... به نظرم دوستم از اسرائیل، Chaim کارش عالیه. اون Producer فوق العاده ای هستش. آهنگ های خیلی احساسی می سازه. می شناسنش، ولی باید از اینی که هست شناخته شده تر باشه.

بدترین برنامه ای که اجرا کردی کجا بوده؟

یه برنامه تو اسرائیل. خیلی وقت پیش. وقتی که تهیه کننده تصمیم گرفت که یه After Party برگذار کنه. بهم گفت "به کسی نمی گیم. فقط خودم و خودت می دونیم." فقط خودم و خودش بودیم و یکی که اونجا کار می کرد. صدا هم خیلی بد بود. یعنی بعد از اون برنامه می خواستم بازنشسته شم.

عجیب ترین جایی که یه آهنگ ساختی؟

توالت موزه ی Guggenheim.

یه توصیه ی توئیتری بهمون بکن. بهترین توصیه ای که درباره ی آهنگسازی می تونی تو 140 حرف یا کمتر بکنی چیه؟

من بیشتر مثل مجسمه سازی بهش نگاه می کنم. بدون فکر کردن انجام میدم و انقدر تغییر میدمش تا خودم رو از رو صندلی بلند کنم. اگر بتونم خودم رو برقصونم و تکون بدم، اونجاست که فکر می کنم کار داره جواب میده.

9 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.