کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: یک دمویه ساده از من

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre

یک دمویه ساده از من

دیروز بعده این که نسبتا کار با لایو رو دیگه کامل یاد گرفته بودم(گفتم نسبتا یعنی اینکه منوهاش کجاست و اینا ),داشتم تمرین میکردم که کم کم این دمو ساخته شد.

نمیخواستم که دمویی چیزی بدم,یعنی قرار گذاشته بودم با خودم که آموزش هام رو تکمیل بکنم بعد شروع کنم به ساخت ولی خوب دیگه زدم زیرش شرمنده.دفعه آخرمه.

توی این دمو خواستم یکم بیشتر توی فضاسازی کار کنم.اینم سبکش یه Space Ambient هست با یه ملودیه درب و داغون.همه چی رو هم از خوده صداها و افکت هایه پیش فرضه لایو استفاده کردم.هیچ چیزه اضافه ای نزدم.درضمن نسخه ی کرک شده ی 200مگیش رو هم دارم.فک نکنید از این پک کامل 50 گیگیش رو دارم.
    در کل یه کار خیلی ساده و آماتور هست که بیشتر جنبه ی تمرینی داره.دوست دارم نظراتتون در موردش بدونم.خیلی کمکم میکنه.به خصوص در مورده فضاسازیش.

Mhvn-Echo

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Size : 4.30 Mb

10 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    وحید قشنگ شده بود یه خورده هاموکی ترش کن ، بعدش دموتو گوش کردم رفتم تو حس اینجوری : تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. در تماس باشید
    ویرایش توسط w3x : 2013/09/07 در ساعت 12:55 PM

5 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط w3x تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    وحید قشنگ شده بود یه خورده هاموکی ترش کن ، بعدش دموتو گوش کردم رفتم تو حس :
    مرسی عسیسم که گوش دادی
    یه کاره اماتوره هنوز خیلی جایه کار داره.
    در ضمن نمودی مارو با این عکس. دهنه مجی سرویس که این عکسو گذاشت و مارو سوژه خنده کرد

پ.ن:از همه ی دوستایی که تگ شدن معذرت میخوام.

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    معذرت خواهی ت رو قبول نمیکنم !!!!!! الان ر. 14 تا تاپیک تگ شدم که هنوز نرسیدم بازشون کنم و الان پارتی بازی کردم
    فضای خوبی داره اما یکی دو تا تیکه ش کورد ها نمیخورن به هم و اون جایی که صدای بل مانند میاد به نظرم ملودیک ترش میکردی یهتر بود ...
    اما در کل جنس صداتو دوست دارم

6 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    معذرت خواهی ت رو قبول نمیکنم !!!!!! الان ر. 14 تا تاپیک تگ شدم که هنوز نرسیدم بازشون کنم و الان پارتی بازی کردم
    فضای خوبی داره اما یکی دو تا تیکه ش کورد ها نمیخورن به هم و اون جایی که صدای بل مانند میاد به نظرم ملودیک ترش میکردی یهتر بود ...
    اما در کل جنس صداتو دوست دارم
    تو غلططططط میکنی که قبول نمیکنی
    کدوم دو تا تیکه؟؟؟توضیح بده من نمیکشه مغزم الان اونجا هم حسش نبود میخواستم اصن حذفش کنم بعدش گفتم باشه دلش میشکنه . توی اونی که برات فرستادم بگوش.کلی دادمش اون پشت مشتا
    i love u too
    ویرایش توسط Mhvn : 2013/09/07 در ساعت 01:35 PM

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    من تا حالا اين سبك كار رو گوش نداده بودم ولي خيلي خوشگل بودش فقط اگه ميكس يشه چون صداهاي اضافه و زيادي و تيزي كه اصلا براي گوش مناسب نيست تو كار هستش

و يه چيز ديگه من صداي bell رو قبول نداشتم انگار رو اكتاو نبود ولي صداي پيانو هارموني خوبي ايجاد كرده بود اي كاش صداي Bell پيانو يا گيتار بودش خوشگل ميشد ولي در كل خيلي عاليه

5 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

• Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من تا حالا اين سبك كار رو گوش نداده بودم ولي خيلي خوشگل بودش فقط اگه ميكس يشه چون صداهاي اضافه و زيادي و تيزي كه اصلا براي گوش مناسب نيست تو كار هستش

و يه چيز ديگه من صداي bell رو قبول نداشتم انگار رو اكتاو نبود ولي صداي پيانو هارموني خوبي ايجاد كرده بود اي كاش صداي Bell پيانو يا گيتار بودش خوشگل ميشد ولي در كل خيلي عاليه
    مرسی دوست عزیز.اره اصن میکس و مستر نشده بود.
    در مورده اون صدا هم آره اصن باید در کل باید اون صدایه رو حذف کنم.اولش هم داده بودمش اون پشت مشت ها ولی گفتم بیارمش رو جالب میشه که مسلما نشده.
    گفتم این یه کاره ساده و آماتوری بید هنوز خیلی جایه کار داره.بازم ممنون.

4 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,283 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    همون فضا سازیش خوب بود ! منم فک میکنم اون صدای bell مشکل فنی داشت... علاوه بر اینکه صداشو نپسندیم !!!
    در کل
    خوب بود... بیشتر دوست دارم سبک دمو های قبلیتو ادامه بدی...

5 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Autechre
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    همون فضا سازیش خوب بود ! منم فک میکنم اون صدای bell مشکل فنی داشت... علاوه بر اینکه صداشو نپسندیم !!!
    در کل
    خوب بود... بیشتر دوست دارم سبک دمو های قبلیتو ادامه بدی...
    مرسی عسیسم.نیوایج خیلی سبکه سختی بید.حوصله و وقته زیادی میخواد. که الان وقتش نیست.انشالله بعدا که بیشتر چیزی یاد گرفتم میرم سراغش.

4 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,376 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    به نظر من فقط فضاش خوب بود

وحید قبل از گوش دادن گفتم حتما یه چیزی مث اون تیکه ی اروم The Prophet - Emergency Call ساختی!!

البته یه کم چاشنی این اهنگ THE Prophet رو داشت

2 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین