کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: Sasver-Tranceform Episode 006 رادیوشوی فارسی

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد انجمن الکترونیک
    تشکر شده 27,149 بار در 3,394 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren

Sasver-Tranceform Episode 006 رادیوشوی فارسی

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Radio Javan introduces a new show TranceForm brought to you by Sasver! This show will air every month on the first; we hope you enjoy it.
    Love to keep up to date with the latest in trance, but don't really have time to listen to all the sets and radio shows in the month?
    We have good news for you: TranceForm presents you the highlights in trance in a one hour show every month! It even has a section for Persian trance
    Listen to the new episode of TranceForm, a monthly podcast featuring highlights of trance music, brought to you by Sasver!

Style: Trance / Progressive
    DJ: Sasver
    Title: TranceForm Podcast Episode 006
    Date: 01-09-2013
    Size: ~ 77 MB

Tracklist :

n/a..

[EXPRESS]http://expressleech.com/xsfj4jnqgm30.html[/EXPRESS]
    [HIPFILE]http://hipfile.com/wc0micpuxh07[/HIPFILE]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/44q4qa4gm5sj/TranceForm-20130901.mp3.htm[/UPLOD.IR]

12 کاربر زیر از Medusa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 26,239 بار در 3,701 ارسال
    Psychedelic
    Yahel
    دمه شوما جیز داش علی سرعته عملت تو معدم

4 کاربر زیر از Yahel عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,233 بار در 267 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    Tracklist:

Dash Berlin feat. Christina Novelli – Jar Of Hearts
    Adrian Lux - Damaged (Marcus Schossow 'Ibiza Love' Remix)
    Mark Sixma & Faruk Sabanci – Tripod (Original Mix)
    Protoculture feat. Tricia McTeague - Burning Bridges (Original Mix)
    Alexandre Bergheau and Arman Aydin - Brigantia
    Broning - Deadline
    Lost Emotions feat. Anthya – Heal (Original Mix)
    Artra & Holland – Mountains
    Adam Ellis – Napalm Poet (Original mix)
    Ana Criado and Adrian & Raz - How Will I Know (Daniel Kandi & Dennis Pedersen Remix) (Tune of the Month)
    Bogdan Vix – Stella Maris
    The Noble Six - Lost Civilization (Alexandre Bergheau Remix)
    Alex M.O.R.P.H. feat. Sylvia Tosun – An Angel’s Love (Andrew Rayel Aether Remix) (TranceYad)

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

آقا شوت اوت آرمان آیدین چقد خوبههه......

6 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 79 بار در 22 ارسال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آقا فقط منم یا این رادیو شو واقعا معرکس؟

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    آقا واقعا حال میده این برنامه.دم اونا و دم سایت گرم که حمایت هم میکنه..این برنامه هنوز جای کار داره ولی با همین حمایت هاس که میتونن بیشتر پیشرفت کنن

2 کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    تشکر شده 2,222 بار در 285 ارسال
    Techno
    Sasha
    آقا من گوش کردم این اپیزود رو. درباره ی موزیک نظر نمیدم، چون نه حرفه ای هستم که بخوام نقد کنم، نه ترنس باز که بخوام بگم موزیکا خوب بود یا بد!

ولی این توضیحات این برادرمون فاجعه است رسماً من این همه رادیوشو گوش کردم. آقا قصه نمیگن که !
    "سلام، من فلانی هستم، به فلان شو خوش اومدید. میریم که این کارها ... رو بکنیم، امیدوارم خوشتون بیاد!" حالا این وسط یه موقع دیدی درباره ی یه ترک توضیح میدن و یا موقع بریک میگن که میریم و برمی گردیم و از این حرفا! این رادیو شو رو شنیدم باهاش دقیقاً فاز 90 گرفتم. احساس اون جایی که فردوسی پور اتفاقات هفته رو خیلی کوتاه و طنز می گه بهم دست داد!!! جدای موزیک، به نظرم این حرکت ها فاجعه بود و مطمئناً دیگه گوش نخواهم کرد!

3 کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    بقیه رادیو شو ها اتفاقا بیشتر حرف میزنن..چون انگلیسیه به چشت نمیاد..این واسه رادیو جوانه..یعنی عامه پسند...حال و هوای رادیو رو داشته باشه..
    آرمین و خیلی های دیگه هم همیشه خودشونو معرفی میکنه

کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NFS

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی بخش Techno
    تشکر شده 2,222 بار در 285 ارسال
    Techno
    Sasha
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen27 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    بقیه رادیو شو ها اتفاقا بیشتر حرف میزنن..چون انگلیسیه به چشت نمیاد..این واسه رادیو جوانه..یعنی عامه پسند...حال و هوای رادیو رو داشته باشه..
    دوست عزیز انگلیسی ام اینقدر کامل هست که متوجه شم حرف می زنن و درباره ی چی حرف می زنن! آرمین رو نمی دونم، چون آرمین خودش عامه پسنده! ولی رادیوشوهای دیگه هم هستند! من نگفتم که حرف نمی زنن، حرف می زنن، توضیح میدن، ولی قصه نمیگن ! بازم میگم انگار می خواد ادای فردوسی پور رو دربیاره تا هوست یه رادیوشوی واقعی!
    البته به عنوان یه حرکت خوب که رادیو شوی منظمی رو شروع کردند، خوبه، اینایی هم که گفتم جنبه انتقادی داره که به نظرم درست شه، کلاس و پرستیژ برنامه میره بالا

کاربر زیر از Nick Warren عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NFS

امضای ایشان

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    Trance
    Armin Van Buuren
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nick Warren تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen27 تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    دوست عزیز انگلیسی ام اینقدر کامل هست که متوجه شم حرف می زنن و درباره ی چی حرف می زنن! آرمین رو نمی دونم، چون آرمین خودش عامه پسنده! ولی رادیوشوهای دیگه هم هستند! من نگفتم که حرف نمی زنن، حرف می زنن، توضیح میدن، ولی قصه نمیگن ! بازم میگم انگار می خواد ادای فردوسی پور رو دربیاره تا هوست یه رادیوشوی واقعی!
    البته به عنوان یه حرکت خوب که رادیو شوی منظمی رو شروع کردند، خوبه، اینایی هم که گفتم جنبه انتقادی داره که به نظرم درست شه، کلاس و پرستیژ برنامه میره بالا
    آره گرفتم که چی میگی...آره کلا تازه اول راهن..آخه یه چیزی که هست اینه که شنونده حرفه ای میره کارای دی جی های بزرگ رو گوش میده..این برنامه به علاوه اینکه آهنگای خوب میزاره باید حالت اینکه ملت حال کنن رو هم رعایت کنه...سر همین باید یکم قصه ای که میگی توش بزارن که شنونده معمولی خسته نشه..ولی از دید تو من نظرت رو قبول دارم

کاربر زیر از mohsen27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان

10. Top | #10

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 418 بار در 97 ارسال
    House
    Deadmau5
    باید جالب باشه الان میدانلودونم