کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: دموی جدید من-So Lovely

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

دموی جدید من-So Lovely

سلام
    خیلی وقت بود اهنگ ترنس نساخته بودم..این یک دمو از اهنگمه که البته شاید 30 درصد کار باشه و میکس و مستر و یک سری ریزه کاریها هنوز مونده...حالا اینجا دمویی ازش میزارم تا نظرتون رو بدونم...
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

17 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو ماهر
    تشکر شده 6,771 بار در 1,288 ارسال
    Trance
    Aurosonic
    سلام
    ملودیه کار که حرف نداره ، خیلی خوشم اومد
    میتونه از اون پراگرسیو های دوست داشتنی بشه
    برات آرزوی موفقیت میکنم.

9 کاربر زیر از mahdifarzaneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    حال کردم قشنگ بود کارات به عنوان یه ایرانی حرف نداره !( 3:50)به بعدش خیلی ننه شده بود یاده Perfect red الکساندر افتادم

10 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش الکترونیک
    تشکر شده 26,636 بار در 3,728 ارسال
    Trance
    ATB
    بچه ها این دموی صالح عالیه حتما دانلودش کنید ...
    صالح این کار عالیه کاملش کن بذار فیض ببریم هرچند همین الانشم کف کردم ... !!!
    ویرایش توسط pooya : 2013/09/06 در ساعت 12:50 PM

10 کاربر زیر از pooya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 4,701 بار در 777 ارسال
    Psychedelic
    Holymen
    عااااااااااااااااااااااال ی بود

مثل همیشه و قابل انتظار ................... فول انرژی و قابل ستودنه

ملودی های گیرا و جذاب / فضاهای فوق العاده / بهترین نواهای

این ملودی ها اگه کش دارتر بشه همون فضایی را در ذهن می بنده که تمام افکار انسان رو درگیر میکنه

بینظیره صالح جان ........... سپاس

8 کاربر زیر از psystyx عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 2,220 بار در 447 ارسال
    Trance
    A.R.D.I
    عالی ... خیلی خوبه کارات

فقط Clap رو عوض کنی به نظرم بهتره یه مقدار کوچولو مصنوعیه صداش

قسمت اول آهنگ که نموم میشه پیانو میاد رو یهو قطعش نکن یه Delay واسه صداهات در نظر بگیر

ملوی رو هم یه مقدار پیچیده ترش کن

در کل حرفه ای هست کارات ممنون

7 کاربر زیر از Pourya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    خسته نباشی. فوق العاده حسی. ترکیبی از ترنس و چیل اوت هست که عالی ترش کرده

6 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    تشکر شده 33,522 بار در 8,161 ارسال
    Psychedelic
    Lyctum
    5 بار گوشش دادم پشت سر هم دستت درد نکنه

6 کاربر زیر از HM.Majdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 401 بار در 107 ارسال
    Trance
    None
    ملودي كه از دقيقه 2:54 شروع مي شد به شدت تاثير گذار و عالي بود ولي دوست من چند تا نكته داره البته من خودم كسي نيستم كه بخوام شما راهنمايي كنم و خودم تو كارام ممكنه هزار تا ايراد داشته باشم ولي از منظر خودم ميگم

يكي اينكه چنين ملوديه تاثير گذاري كه از دقيقه 2:54 كه نقص هم بهش وارد نيست بايد با فضاي درام قاطي بشه درام ها و ليدها و پدها خيلي تاثير دارند تو اهنگ اگر از درام هايي استفاده مي كردي كه فضاي اوليه كارت هم جالب تر مي شد خيلي خوب مي شد درام و كيت بيس هايي مثل Dedicated اي تي بي را ايجاد مي كرد و فضا با ملودي هماهنگ و همسان مي شه روي درام كيت ها خيلي دقت مي كردي به اضافه چند تا نكته ديگه موسيقيت چيزي كم نداشت .

دوم فضا منهاي ملودي اصلي بايد ملودي هاي تكميلي داشته باشه كه يكم جز ريزه كاري هات مي شد كه بيشتر مي شد روش كار كرد.

سوم اينكه از دقيقه 3:54 كه ملودي شروع مي شد خيلي خيلي زيبا ولي اين صداي ليدي كه مي يومد خيلي فضا رو تكراري مي كرد البته اين به خلاقيت و سليقه شما ربط داره ولي از نظر من اگه صداي دوم ملودي هات رو به جاي اون ليد مي گذاشتي خيلي قشنگ تر مي شد و يك خلاقيت مي شد و فضا رو از اون حالت يكنواخت خارج مي كرد. به نظرم براي يك يا دوبار بايد از ليد استفاده مي كردي اهنگت خيلي بهتر مي شد .

در كل ملودي بسيار قوي داشت و از لحاظ ملودي چيزي كم نداشت ولي روي تكرار هاي ليدت ( كه شايد سليقه اي باشه) و همچنين درام و بيس بايد بيشتر كار كني ...
    ویرایش توسط GreenSector : 2013/09/16 در ساعت 07:02 PM

3 کاربر زیر از GreenSector عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 296 ارسال
    Others
    Calvin Harris
    فقط به خاطر اینکه خیلی خیلی از کار خوشم اومده وقت میذارم و اینا رو بهت میگم:
    ببین intro خوب شروع میشه تا اونجایی که اون صدای synth/pad رو میاری. طراحی صدای جالبی روش نکردی. بعدش یه صدای ریتمیک میاد اونم رو طراحی صداش کار کن که بیشتر به فضای آهنگت بیاد.
    به قسمت break که میرسی به نظرم قبل از اینکه lead رو بیاری تو کار فضارو پررنگ تر کن. یه pad یا synth اضافه کن
    اون fx vocal که گذاشتی خیلی عالیه حرف نداره شبیه کارای Hazem Beltagui شده...
    بعد به نظرم یکی از بدسلیقه ترین جاها یکی درام هست که هم kick خوب نیس هم clap و بدترین قسمتش اون hihat که سمت راست pan کردیش که وقتی با hihat سمت چپیه ترکیب میشه انگار دوتا چیز جدا از همند. به نظرم واسه سمت راستی هم صدای خوبی انتخاب نشده هم بد چیدی. ببین یه جور بچین قشنگ باهم ترکیب بشن...بیفتن روهم
    دیگر جایی که بدسلیقه عمل کردی قسمتای پاساژ هست که قسمتای مختلف آهنگو به هم وصل میکنی. چندتا پاساژ داری اومدی همه رو با automation کردن HP/LP ****** به هم وصل کردی. پاساژا باید متنوع باشند...
    میکس هم که گفتی انجام نشده دیگه...هیچی

همه ی اینارو گفتم چون واقعا اگه اینا برطرف بشه یه میکس مستر ردیفم بشه به نظرم مثه آب خوردن میتونی لیبل بگیری...
    ببین اونارو اگه برطرف میکنی که هیچ ولی اگه حوصله نداری و میخوای بیخیال شی میتونیم باهم کانکت شیم من اون مشکلارو واست برطرف کنم.آهنگه حیفه به خدا
    خلاصه که هرگلی زدی به سر خودت زدی
    موفق باشی

3 کاربر زیر از slash7 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.