کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: I Like To Dance In The 90's دموی جدیدم ( Preview )

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

I Like To Dance In The 90's دموی جدیدم ( Preview )

من با اینکه Electronic Dance Music های جدید رو خیلی دوست دارم ولی به نظرم هیچی آهنگای Dance و Disco اصیل و Retro و قدیمی دهه 80 و 90 نمیشن !

یه حس خیلی خیلی خوبی تو همه آهنگاشون نهفته هست که باعث میشه دهه 70و80و90 که هیچ ، تا سال 3000 هم لذت بخش و منحصر به فرد باشن !

خیلی از آرتیست های بزرگ امروز مثل Madeon , Justice هم ازین قضیه استفاده می کنن و المان های اون سبکای قدیمی رو با تنظیم ها و صداهای مدرن قاطی می کنن و موسیقیایی های بسیار زیبا و منحصر به فردی درست می کنن

سر همین عشقم به این سبک ، سعی کردم یه پروژه به سبک Dance های دهه 90 ( مخصوصا اواخر 90 ) بسازم ، این هم نتیجش

البته من هر چی تو زندگیم می سازم نمی دونم چرا یه خورده هم فضای Chill پیدا می کنه ، اینم یه خورده ترکیب Dance های قدیمی و Chillout شده :-p

البته این بخشی از آهنگ هست و در ادامش باید بیشتر روی ملودی کار کنم

فعلا Intro مناسبی هم برای این ریتم Groovy پیدا نکردم ، باید بعدا بیشتر آهنگای دهه 90 گوش کنم تا الهام بگیرم کمی ازشون

میکس و مستر هم نشده فعلا !

فعلا چطوره؟ Any Feedback ؟

به قول معروف ، چن تا لایک داره ؟ هااااااا چن تا ؟ :-p

شما مجاز به دیدن تصاویر نیستید. با مدیر کل سایت در تماس باشید

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

15 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,287 بار در 948 ارسال
    Others
    Schiller
    آفرین آرمان ! این بهترین دموی این چند وقتته ! ملودی خیلی خوب بود... فقط اون صدایی که تمپوش دو برابره بقیس رو خیلی نپسندیدم ! هم خود صداش ، هم اینکه تمپوش تند بود به این سبک زیاد نمیخورد ! فک میکنم یه کم باید بیشتر گوش کنی اون تم خاصش بیاد تو دستت... یه حالت بشکن زدنم داره ! اونو بتونی بیاری توش خیلی باحال میشه... به این دمو امیدوارم...

5 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آفرین آرمان ! این بهترین دموی این چند وقتته ! ملودی خیلی خوب بود... فقط اون صدایی که تمپوش دو برابره بقیس رو خیلی نپسندیدم ! هم خود صداش ، هم اینکه تمپوش تند بود به این سبک زیاد نمیخورد ! فک میکنم یه کم باید بیشتر گوش کنی اون تم خاصش بیاد تو دستت... یه حالت بشکن زدنم داره ! اونو بتونی بیاری توش خیلی باحال میشه... به این دمو امیدوارم...

والا اون صدا رو خیلی ها میگن بهترین قسمت کاره ، نمی دونم هر کی یه نظری داره

آره هنوز به اون تم خاص نرسیده ، صداها تقریبا تو اون سبکن ولی روح کار یه خورده فرق داره ، یه جوری با CHill ترکیب شده ( کلا با اینکه من انقدر آدم قاطی ای هستم ولی نمیدونم هر ی ی خواستم بسازم یه خورده Chill میشه ! )

آره اون بشکن ها نکته جالبی بود !!! بعدا باید بیشتر رو این کار کنم

تازه می خوام اگه یاد بگیرم ، به جای صدای Lead آخر آهنگ ، صدای Lead های مدل Madeon ای استفاده کنم اگه یاد بگیرم بتونم بسازم ، تو ذهنم که تصور می کنم اون Lead خوراکشه !

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,731 بار در 18,043 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    قشنگ شده یاد کارهای قدیمی دافت پانک و پت شاپ بویز می افتم ...

3 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان