کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Beathunter - Alone (Demo) Hard Trance

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 163 بار در 44 ارسال
    Trance
    Headhunterz

Unhappy Beathunter - Alone (Demo) Hard Trance

سلام و درود فراوان خدمت همه رفقا ...
    پروژه جدید ی دارم در سبک هارد ترنس که خب سبک مورد علاقه من هست یعنی عاشق این سبکممم ... این روزا همه دغدغه و فکر و ذهنم شده این که بتونم کارهایی که انجام میدم رو تحت لیبل منتشر کنم لیبلهای دست پایینم مد نظرم هست خیلی وسواس به خرج میدم که بعضی وقتام بعث میشه کلا گند بزنم بره پی کارش ولی به هر حال تلاشمو میکنم اگه بتونم یه کار بلاخره تحت یک لیبلی منتشر کنم کمی آرامش پیدا میکنم
    ... به هر حال دوستان نظر بدید در مورد این کارم ... با این که تا همین الانم خیلی وقت گذاشتم روش ولی باز راضی نمیشم ...
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

7 کاربر زیر از Beathunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    والا من ازین سبک زیاد خوشم نمیاد و نمیومد دیما هم که حتی رو بورس بود و سر همین چن زیاد گوش نمی کردم نمی تونم نظر خیلی خاصی بدم
    ولی به نظرم آهنگت به جز میکس و مسترش خودش استاندارد بود تو این سبک تقریبا و قابل ریلیز شدن هست به نظرم تو یه لیبل غیر شاخ
    ولی در کل سبک منسوخیه این سبک ، زیاد مخاطب نداره
    ولی خوب مهمه خودت با چی حال کنی !

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Headhunterz
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    والا من ازین سبک زیاد خوشم نمیاد و نمیومد دیما هم که حتی رو بورس بود و سر همین چن زیاد گوش نمی کردم نمی تونم نظر خیلی خاصی بدم
    ولی به نظرم آهنگت به جز میکس و مسترش خودش استاندارد بود تو این سبک تقریبا و قابل ریلیز شدن هست به نظرم تو یه لیبل غیر شاخ
    ولی در کل سبک منسوخیه این سبک ، زیاد مخاطب نداره
    ولی خوب مهمه خودت با چی حال کنی !
    ممنون آرمان جان خیلی خوشحال شدم از این که گفتی قابل ریلیز هست از یک لیبل غیر شاخ ... در مورد میکس مستر کار هم باید بگم که خودمم راضی نیستم ولی میدونم میشه تحت یه لیبل غیر شاخ منتشر کرد کما این که کار تو این سبک واسه لیبل سنشوآل بلیس فرستادم که بعد بهم پیام دادن گفتن کارم قابل قبوله منتها اونا در حال حاضر این سبکو منتشر نمیکنن منم تو این سبک فقط Tunnel Records رو میشناسم که ماله DJ Dean هست که لیبل در پیتی هم نیست...در پیت ترین لیبلی که سراغ دارم واسه سبک ترنس کلا Trance4Live هست که ماله Rob Meloni هست ... باز اگر لیبل در پیت سراغ داری بهم بگو ممنون

کاربر زیر از Beathunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    Super Moderator
    تشکر شده 56,373 بار در 7,622 ارسال
    Techno
    Wasted Penguinz
    عزیز اهنگتو گوشیدم خیلی باهاش حال کردم دمت گرم

من این سبکا رو دوس دارم،مخصوصا هارداستایل و هاردترنس

دی جی مورد علاقه ات رو هم هدهانترز گذاشتی ؛اصلا دمت گرم

در مورد اهنگ خیلی خیلی خوب بود،یه نظرم چیزی کم نداشت،فضا سازی ها عالی بود،وقتی که اهنگ از دقیقه ی 2 به بعد اوجش کم میشه،و یه خورده اروم میشه،خیلی قشنگ بود،دوباره شنونده رو برای قسمت اوج اماده میکنه،من واقعا لذت بردم!!

در ضمن سبک هاردترنس هم اصلا منسوخ نشده ، نمیدونم کنسرت ها رو دنبال میکنید یا نه،توی معروف ترین کنسرتهای هارداستایل نظیر Qlimax ،همیشه ست اول هاردترنس پلی میشه

مثلا توی Qlimax 2012 این ست هارد ترنس برای A*S*Y*S بود،و توی Qlimax 2011 برای STANA بود وبرای 2010 DJ_Stephanie بود

اصلا A*S*Y*S توی Qlimax 2012 ترکوند،و همیشه توی Qliamx ها ست اول حتما باید هارد ترنس باشه

درضمن اینم یادت باشه

Life is Hard, Hard is my style

اینم لینک اهنگ از دوتا اپلودسنتر دیگه

[HIPFILE]http://hipfile.com/5km8ek95ngww[/HIPFILE]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/aiawp0yrjp1d/Beathunter_-_Alone_(Original_Short_Mix)__5BDemo_5D.mp3.htm[/UPLOD.IR]
    ویرایش توسط H_crysis_EN : 2013/09/03 در ساعت 10:51 PM

6 کاربر زیر از H_crysis_EN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    خوشم اومد مرسی .. ماله منم گوش بده اگه سبکمون به هم خورد باهم یکی بدیم .. البته من سای کار میکنم و فقط این یدونه رو دارم میسازم .. مرسی بازم

5 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Headhunterz
    نقل قول نوشته اصلی توسط H_crysis_EN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    عزیز اهنگتو گوشیدم خیلی باهاش حال کردم دمت گرم

من این سبکا رو دوس دارم،مخصوصا هارداستایل و هاردترنس

دی جی مورد علاقه ات رو هم هدهانترز گذاشتی ؛اصلا دمت گرم

در مورد اهنگ خیلی خیلی خوب بود،یه نظرم چیزی کم نداشت،فضا سازی ها عالی بود،وقتی که اهنگ از دقیقه ی 2 به بعد اوجش کم میشه،و یه خورده اروم میشه،خیلی قشنگ بود،دوباره شنونده رو برای قسمت اوج اماده میکنه،من واقعا لذت بردم!!

در ضمن سبک هاردترنس هم اصلا منسوخ نشده ، نمیدونم کنسرت ها رو دنبال میکنید یا نه،توی معروف ترین کنسرتهای هارداستایل نظیر Qlimax ،همیشه ست اول هاردترنس پلی میشه

مثلا توی Qlimax 2012 این ست هارد ترنس برای A*S*Y*S بود،و توی Qlimax 2011 برای STANA بود وبرای 2010 DJ_Stephanie بود

اصلا A*S*Y*S توی Qlimax 2012 ترکوند،و همیشه توی Qliamx ها ست اول حتما باید هارد ترنس باشه

درضمن اینم یادت باشه

اینم لینک اهنگ از دوتا اپلودسنتر دیگه

[HIPFILE]http://hipfile.com/5km8ek95ngww[/HIPFILE]
    [UPLOD.IR]http://uplod.ir/aiawp0yrjp1d/Beathunter_-_Alone_(Original_Short_Mix)__5BDemo_5D.mp3.htm[/UPLOD.IR]
    این که اصلا 100% ممنون که گوش دادی به کارم واقعا خوشحالم که کامنت مثبت میگیرم من هم اعتقاد دارم هیچ سبکی هیچ وقت منسوخ نمیشه چون به هر حال طرفدارای خاص خودشو همیشه داره مثل سبک کلاسیک نمیتونیم بگیم سبک منسوخیست چوناسطوره هاش سالهاست که از دنیا رفتن یا این که عموم مردم بهش گوش نمیدن ... در مورد هارد ترنس هم همینطوره من سبکهای هارد استایل و هارد ترنس به طور اخص رو خیلی دوست دارم یعنی عاشقشم ... بازم ممنون H_Crysis_EN که گوش دادی و نظر لطفتو گفتی ...

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خوشم اومد مرسی .. ماله منم گوش بده اگه سبکمون به هم خورد باهم یکی بدیم .. البته من سای کار میکنم و فقط این یدونه رو دارم میسازم .. مرسی بازم
    ممنون Talamasca که نظر دادی لطف داری من کارتو حتما گوش میدم و از این که با هم همکاری کنیم هم استقبال میکنم شدید ... و خیلی خوشحال میشم ... ممنون
    ویرایش توسط Beathunter : 2013/09/04 در ساعت 01:53 PM

3 کاربر زیر از Beathunter عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.