کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: واقعیت ارسال دمو به لیبل های ترنس

1. Top | #1

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 103 بار در 38 ارسال
    Others
    Above & Beyond

واقعیت ارسال دمو به لیبل های ترنس

دوستان بحثی که میخوام مطرح کنم شاید سوال خیلیا باشه یا بهتر بگم سوال آینده خیلی از عزیزان

بنده یه ترک ساختم و پس از میکس و مستر و تایید اطرافیانم از کیفیتش اونو واسه 40 تا لیبل ترنس فرستادم ... جدا از اینکه کلی تحقیق کردم و کلی سرچ ... مطلبم حاصل تجربه این مدته

نمیخوام کسی رو دلسرد کنم ولی راستش من اصلا در مورد گوش دادن و چک شدن کارها توسط اونها شک دارم .. چون حتی شمارنده تعداد دفعات پخش آهنگ من تو ساوند کلاود هیچ تغییری نمیکنه و یا تعداد دفعات دانلود آهنگم توی یه سایت آپلود 0 بوده ...

10 روز از ارسال من میگذره ... لیبل هایی که کار رو فرستادم همه بزرگ نبودن

لیبل های متوسط و حتی کوچیک هم بودن

فکر میکنم تمام شرایط پذیرش و چک شدن کار توسط هر لیبل رو مطالعه کردم و جایی رو از قلم ننداختم ... این فوق العاده عجیبه چون من بار ها لینک هامو چک کردم از لحاظ سالم بودن و تست کردم

این تنها موید این موضوعه که بعد از 10 روز اونها هنوز به کار من گوش ندادند

من این قضیه رو توی فروم های خارجی دنبال کردم و کسانی بودند که این مطلب رو تایید میکردند. اونها میگفتند اگه بشه یه سی دی فیزیکی تهیه کزد و واسه اونها فرستاد حداقل شانس شنیده شدن کار بالا میره ... بعضی هم میگفتند شما از طریق ارتباط و یه شخص معروف راحت تر میتونید لیبل شید و نیاز به کانکشن دارید

اگه از دوستان کسی تجربه ای داره بگه که اگه من اشتباه میکنم متوجه بشم

10 کاربر زیر از pashiz_quantum عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    لینک ساندکلاد رو private کردی یا public ه؟ اگه private ه، مطمعنی لینک درستش رو فرستادی؟ لینک پیج رو نباید بفرستیا!

14 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 500 بار در 109 ارسال
    Others
    Above & Beyond
    مشکل خودمم هست
    من راهی به ذهنم رسیده چندوقت !!
    اگه بگردی منیجر اون لیبل رو پیدا کنی از طریق فیس بوک و .... باهاش چت کنی و کارو براش بفرستی شاید جواب بگیری !! یا حداقل یکی که تا حالا ریلیز داشته ازش کمک بخوایی و گرنه این ایمیل هایی که میزنن برا ارسال دمو همش الکیه اصن شاید ایمیل رو باز نکنند .

9 کاربر زیر از VahidGh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد Psychedelic
    تشکر شده 35,944 بار در 6,353 ارسال
    Psychedelic
    Symbolic
    من همچین مشکلی نداشتم تاحالا .. یعنی دموها و ترکهایی که ساختمو به همه لیبلها و ارتیستای Psy دادم .. چه بزرگ چه کوچیک همشون جواب دادن و حتی راهنمایی کردن که اگه میخای فلان صدارو دربیاری باید از این vst ها استفاده کنی .. داداش اگه کارت کیلر و خوب شد خودشون جواب میدن

9 کاربر زیر از Inner Sphere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    من كه هنوز شروع به گفتن ليبل نكردم ولي تا جايي كه من ميدونم و دوستام ليبل كردن بايد صبري نظير حداكثر 3 ماهي داشه باشي و اين كه كا رو براي ليبلهاي ميفرستي كه ميشناسي مطمئنا ليبلي كه شناخي از شما نداشته باشه از رو اسمون ميگذره و كار ديگه اي رو گوش ميكنه بيشت بايد اسمت در بياد تو دنياي ليبل كردن موسيقي و من تاجايي كه ميدونم بايد از ليبلهاي كوچيك شروع كني و هر بار كه فكر ميكني كا ليبل بهتري ميخوه بالاتر بري و كارهاي كه خوب باشن براي Asot ميفرستي اگه اونجا آهنگت پخش پشه يعني ديگه ليبلهاي بزرگ ميتوني بگيري و هوادار بيشترب براي شنيدن پيدا ميكني اينا چيزي بود كه من ميدونم

6 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Others
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من همچین مشکلی نداشتم تاحالا .. یعنی دموها و ترکهایی که ساختمو به همه لیبلها و ارتیستای Psy دادم .. چه بزرگ چه کوچیک همشون جواب دادن و حتی راهنمایی کردن که اگه میخای فلان صدارو دربیاری باید از این vst ها استفاده کنی .. داداش اگه کارت کیلر و خوب شد خودشون جواب میدن
    نکته خوبی بود اما مثل اینکه به عرض بنده توجهی نکردید . گفتم حتی کار من شنیده هم نشده چه برسه که در موردش داوری شه

- - - - - پست ادغام شده- - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    لینک ساندکلاد رو private کردی یا public ه؟ اگه private ه، مطمعنی لینک درستش رو فرستادی؟ لینک پیج رو نباید بفرستیا!
    بله دوست عزیز همه این موارد رو رعایت کردم لنک پرایوت بدون دانلود ... سایت های آپلود حتی پرایوت ... برای هر لیبل طبق شرایطی که گفته بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    من كه هنوز شروع به گفتن ليبل نكردم ولي تا جايي كه من ميدونم و دوستام ليبل كردن بايد صبري نظير حداكثر 3 ماهي داشه باشي و اين كه كا رو براي ليبلهاي ميفرستي كه ميشناسي مطمئنا ليبلي كه شناخي از شما نداشته باشه از رو اسمون ميگذره و كار ديگه اي رو گوش ميكنه بيشت بايد اسمت در بياد تو دنياي ليبل كردن موسيقي و من تاجايي كه ميدونم بايد از ليبلهاي كوچيك شروع كني و هر بار كه فكر ميكني كا ليبل بهتري ميخوه بالاتر بري و كارهاي كه خوب باشن براي Asot ميفرستي اگه اونجا آهنگت پخش پشه يعني ديگه ليبلهاي بزرگ ميتوني بگيري و هوادار بيشترب براي شنيدن پيدا ميكني اينا چيزي بود كه من ميدونم
    ممنون شاید 10 روز واسه قضاوت کم باشه !!

نقل قول نوشته اصلی توسط VahidGh تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مشکل خودمم هست
    من راهی به ذهنم رسیده چندوقت !!
    اگه بگردی منیجر اون لیبل رو پیدا کنی از طریق فیس بوک و .... باهاش چت کنی و کارو براش بفرستی شاید جواب بگیری !! یا حداقل یکی که تا حالا ریلیز داشته ازش کمک بخوایی و گرنه این ایمیل هایی که میزنن برا ارسال دمو همش الکیه اصن شاید ایمیل رو باز نکنند .
    منم فکر میکنم کانکشن بهتر جواب میده ! باید ظاهرا همین کارو بکنم

5 کاربر زیر از pashiz_quantum عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    شما کارتو بزار تو سایت ببینیم در چه حدیه

2 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    Others
    Above & Beyond
    نقل قول نوشته اصلی توسط Talamasca تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    حالا میشه بفرمایید چطوری دقیقا ایمیل زدید ؟ متن ایمیلتون چی بود ؟ نوع ادبیاتش ؟ کارو کجا آپلود کرده بودید ؟ چون میگید جواب شما رو میدن گفتم شاید باید از روش خاصی توی ایمیل استفاده کنم. بسیار هم خوشحالم دوستانی اینجا هستن که کیفیت کارشون در این سطحه که ما رو هم راه بندازن

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    شما کارتو بزار تو سایت ببینیم در چه حدیه
    حتما این کارو میکنم. تا حالا هم که نذاشتم دلیل این بود که گفتم شاید اگه کار قبل لیبل شدن دانلود بشه لیبل ها قبول نکنن . چون خیلیاشون تاکیید داشتن

2 کاربر زیر از pashiz_quantum عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    یک نکته هم اینکه باید موزیک تو استایل همون لیبل که میفرستی باشه...اگه یه موزیک خیلی خوب تو استایل یک لیبل حتی درجه 4 نباشه معمولا ریلیز نمیکنن...
    برا جواب دادن لیبلها هم باید حداقل یک ماهی صبر کنی

10 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

10. Top | #10

عنوان کاربر
    ناظم ارشد
    تشکر شده 28,078 بار در 3,568 ارسال
    Trance
    Solid Stone
    منظورم اون چیزی که شما میگی نیست، از اونجایی که لیبل های کوچیک هم حتی پلی نکردنش، میگم شاید لینک رو اشتباه فرستادی، به عنوان مثال:
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این لینک صفحه ایه که یه آهنگ private توشه، ولی اینو اگه بفرستی واسه کسی نمیتونیه فایل رو ببینه و ارور میده، باید یه لینک مخصوص بگیری از ساندکلاد (از قسمت share) که اینجوریه:
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند. تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این لینک فقط پلی میشه

10 کاربر زیر از Omid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین