کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: دموی مشترک پارسا و آرمان و مهدی و کامران PRMK - Initial Demo

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

دموی مشترک پارسا و آرمان و مهدی و کامران PRMK - Initial Demo

سلام

امروز یه روز خیلی خوب و Cool ای بود برامون ، قرار بود من و پارسا یه روز بیرون بریم ، قرار هم بود یه روز من و مهدی و کامران بیرون بریم !

یهویی من دیدم بابام رفته مسافرت و خونه به مدت چند ساعت کسی نیست گفتم به جای بیرون پاشین بیاین یه خورده از مهارت های پارسا تو آهنگسازی سو استفاده ابزاری بکنیم

خلاصه بچه ها قرار بود 2 بیان ولی 4 اومدن و به کامران هم چون کار و زندگی داشت نگفتم بیاد ولی بچه ها گفتن بهش و اونم جو رو خوب دید و اومد

خلاصه اومدن یه خورده حرف زدیم و یه خورده کلیپ ملیپ دیدیم و یه خورده از انجمن و کاربراش غیبت کردیم و بعد اومدیم پای آهنگسازی ، پارسا بیچاره کلی چیز تو Nexus ساخت !

ولی این مهدی چشم شور از همون اول شروع کرده به توهین به Ableton و اینکه این بده چون 32bit نمی خونه و FL خوبه ، حالا کصافط چشمش اندازه سنگ نمگ شوره !!! تو عمرم هیچ مشکلی نداشتما ، ولی کلا Nexus نمی دونم چرا ترکید و تا Nexus باز می کردی کلا Live می ترکید و بعد ازه بیشتر از Live بد می گفت دوست داشتم بگیرم بزنمش

یه خورده هم با برنامه Lunchpad رو تبلت حرکات نمایشی زدیم
    همه اینا به کنار بعد این همه شکست سخت دیدیم 1 ساعت ، 1 ساعت و نیم بیشتر وقت نداریم و تو همین وقت تقریبا 1 ساعت و نیم :

با آهنگسازی خالص پارسا
    تنظیم و صدا سازی من ( البته بازم یه خورده پارسا نقش داشت )
    و نظر های مهدی و کامران

این دمو رو تو یه ساعت جمعش کردیم!

باید فقط می بودید و می دیدید این پارسا کلا ما رو نابود کرده بود ، یه نوازندگی ای می کرد آدم خودشو خیس می کرد !
    به قول مهدی آدم اصلا ناامید میشد و DAW ش رو می رفت که Uninstall کنه !!!!

آهنگای آرمین رو سه سوت داشت مثل اون کلیپ ها Andrew Rayel که آهنگای خودشو زنده اجرا می کرد با midi من زنده اجرا می کرد ، کف و خون داشتم بالا میووردم ، حیف شد مهدی می گفت فیلم بگیریم ها

تازه یه سری دموهاش که هیچ جایی نذاشته بود هم برامون گذاشت ، بابا این 2 روز دیگه Madeon میشه ، یعنی من کف کرده بودم ، اون دموهاش یکی 2 تا ش رو کامل می کرد ، یه House , Complextro شدیدا ریلیزی ازش در میومد !!!!

خلاصه استعدادی هست این پارسا که ما از الان کشفش کردیم !

سرتون رو درد نمیارم ، این دمومون ، این هم عکس ما با هم !

در ضمن خودتون ببخشید دیگه دمو 1 ساعته و هست و منم به قول بچه ها ادامش بدم می .. رری نم توش ، سر همین قراره هر وقت شد پروژه رو آپلود کنم براشون :-p

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

22 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,677 بار در 18,028 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    جمع ارازل و اوباش انجمن جمع بوده! اگه پارسا نبود یه جا هر سه نفر رو تو همین تاپیک اخزارج میکردیم چه حالی میداد

به نظرم پارسا رو ول میکردید بهتر کار میکرد! ولی نه پیانو قشنگی زده پارسا! ملودیش هم قشنگ بود پارسا! آورین شما هم خوب تشویق کردید

14 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    برو بینیم Baw

این دمو نمادین بود این دمو رو هم تقدیم می کنیم به جمع اراذل و اوباش واقعی انجمن

11 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    خوب بید فقط من نمیدونم شماها به قول میلاد جز تشویق کردن چه نقشی داشتین؟؟اینکه معلومه همش کاره پارسایه.پیانویه خوبی میزنه.یکی از ملودیهای توی درسایه دانشگاش رو اومده اجرا کرده .
    ولی خوب پتانسیل خوبی داره این ملودی, میشه چیزه خوبی از در اورد.

8 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    پارسا ملودی ها رو می نواخت و تنظیم من و مهدی و کامران هم نظر میدادن !

حالا خوبه خودم گفتم پارسا اصل کاری بود وگرنه نمی گفتم دیگه چجوری می خواستین ما رو نابود کنیم !!!!

بابا ما شفتالو !

آره پارسا هم درساشو زده ، شما هم اگه پس می دونید درسای موسیقی چیه شما هم بزنید !

فلانی که میگه بچه 3 ساله هم میره کلاس پیانو و اندازه این 2 قرون پیانو می زنه و بعد میگه من 1 ماه وقت میذارم 1 Pad می سازم ( از همینجا بهش میگم آورین ! تو آرتیست همه چیت Perfect ، ای همه چیت Perfect ! )

خیلی هام که میان یا ما یا هممون رو با هم کلا می برن زیر سوال ،

کاش بودین و نوازندگی پارسا رو می دیدیدن که آهنگای آرمین جونتون رو سه سوت کاور می کرد !

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,973 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    ملودی خوبی داره ...
    پیانو کار قشنگ بود یه مقدار میکس ضعیفی داشت که فک میکنم وقت کم اوردین واسش وگرنه کارتون درسته
    آرمان جان اون MIDI قیمتش چنده داداش ؟ من یکی میخوام خیلی وقته فکرمو مشغول کرده البته یه چیز معمولی میخوام که زیاد گرون نباشه اطلاعی داری بهم بگو دمت گرم

5 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    من راجب دمو چیزی نمیگم باعث کدورت میشه... بلک لیست آرمان داره با لیست کاربرا یکی میشه...
    ولی عکسش مث این میمونه کامران و مهتی اون دو تا رو گروگان گرفتن حالا میخوان در خواست پول کنن !! قیافه کمران چقدر خبیثه...

5 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ملودی خوبی داره ...
    پیانو کار قشنگ بود یه مقدار میکس ضعیفی داشت که فک میکنم وقت کم اوردین واسش وگرنه کارتون درسته
    آرمان جان اون MIDI قیمتش چنده داداش ؟ من یکی میخوام خیلی وقته فکرمو مشغول کرده البته یه چیز معمولی میخوام که زیاد گرون نباشه اطلاعی داری بهم بگو دمت گرم

والا ما هی خواستیم یه تفعل کوچیکی به میکس بزنیم ، پارسا هی می گفت بذار میکس برای آخر کار ، خدایی هم وقت نمیشد ! حالا این آخر کار نمی دونم کیه ، من که نمی دونم روش کار خواهم کرد دوباره یا نه ! ازم هم قول گرفتن که Extended ش نگفتم ، چون دوباره احتمالا سبک کار رو با 6 تا سبک دیگه قاطی می کنم خودمم نمی فهمم چی شد !

midi م با دلار 4000 ای قیمت گرفته بودم 550 ، الان نمی دونم چنده !

این هم یه چیز معمولیه ، برندهای Behringer , CME تو قیمتای پایین نسبت به بقیه امکانات بیشتری دارن midi هاشون ، منم CME هایی که Knob , Pad داره رو پیشنهاد می کنم ، اونا نشد همین سری UMX های Behringer هم خوبن !

ولی از نظر کلاویه ها هیچی به M-Audio , AKAI نمی رسه ، که اونا گرونن !

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

9. Top | #9

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    اندازه ای که این ارمان از پارسا دفاع میکنه خودش از خودش تا حالا دفاع نکرده.همچین میگی که انگار من نمیشناسمش.خیلی وقت بود که ما داشتیم با هم کار میکردیم قبله اینکه شما با هم کار کنین.پس کامل میشناسمش نیازی نیست دفاع بکنی ازش.این کامنت رو هم برای خودش گذاشتم که باهاش شوخی دارم.
    شما هم کارتون در حد پورتر رابینسون ما غلط بکنیم زحمتایه شمارو ببریم زیره علامته سوال.خلاصه ببخشید ما با پارسا شوخی کردیم شما ازشون دفاع کردین باعث زحمت شد

5 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو ویژه
    تشکر شده 3,496 بار در 626 ارسال
    Trance
    Solarstone
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    پارسا ملودی ها رو می نواخت و تنظیم من و مهدی و کامران هم نظر میدادن !

حالا خوبه خودم گفتم پارسا اصل کاری بود وگرنه نمی گفتم دیگه چجوری می خواستین ما رو نابود کنیم !!!!

بابا ما شفتالو !

آره پارسا هم درساشو زده ، شما هم اگه پس می دونید درسای موسیقی چیه شما هم بزنید !

فلانی که میگه بچه 3 ساله هم میره کلاس پیانو و اندازه این 2 قرون پیانو می زنه و بعد میگه من 1 ماه وقت میذارم 1 Pad می سازم ( از همینجا بهش میگم آورین ! تو آرتیست همه چیت Perfect ، ای همه چیت Perfect ! )

خیلی هام که میان یا ما یا هممون رو با هم کلا می برن زیر سوال ،

کاش بودین و نوازندگی پارسا رو می دیدیدن که آهنگای آرمین جونتون رو سه سوت کاور می کرد !
    پسر چرا دنبال داستان میگردی؟
    همه تو چت باکس داشتن حرف میزدن منم به شوخی گفتم "بابا ول کنین بچه سه ساله هم داره کلاس پیانو میره دیگه" اونم با شکلک خنده
    من خودم سوال آکوردم رو از پارسا میپرسم چون اطلاعات داره.
    بعدشم عزیزم تو واسه من مثل برادر کوچیک منی. من نه انگیزه ای واسه کل کل با شما دازم و نه همچین احساسی واسم ایجاد میشه
    پس من که میام تو فیسبوک وبلاگ بهت معرفی میکنم یا اطلاعاتم رو باهات شیر میکنم و تو هم تا حدی منو راهنمایی میکنی اینجور صحبت کردنت شایسته این رابطه نبود

10 کاربر زیر از MJR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین