کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اهنگی از البومم-Dance of sea waves

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock

اهنگی از البومم-Dance of sea waves

سلام

این کاری هست که ساختم احتمالا در البومم قرار میگره...هدفم از قراذ دادن این اهنگ اینه که با نظراتی که داده میشه به این نتیجه برسم البومم رو تو همین فضا ادامه بدم یا عوض کنم...
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

8 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 14,079 بار در 1,846 ارسال
    Others
    Autechre
    به به یه کار قشنگ دیگه.فضاش که خیلی قشنگ بید ولی به اسمه ترک نمیخوره.چه شود این البوم.
    خیلی خوبه فقط جایه کار داره میتونه از این قشنگ تر شه.اگه یکم روی قسمت بین 1:45 تا3:00 اهنگ بیشتر کار کنی هم که خیلی بهتر میشه.
    ولی در کل خیلی خوبه.

6 کاربر زیر از Mhvn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,707 بار در 18,035 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    قشنگ بود اولاش خیلی خوب بود ولی به اواسطش که رسید به نظرم باید فضاسازی بهتری میداشتی یه کم به نظر خلوته و اون حس و حال همیشگی آهنگ هات رو نداره با وجود اینکه ملودی خیلی زیبایی داره

4 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    گوش دادم خیلی قشنگ بود ، ملودی کار و صداهایی که استفاده شده بود خیلی قشنگ بودن ، اون فاکت vibrato یا repeat ای که به نت های گیتار داده بودین هم خوب بود !
    فقط آخرای آهنگ احساس می کنم یه خورده فضا خلوت بود که با pad های خیلی آروم یا reverb های هوشمندانه می تونین پر ترش کنید !

ولی از نظر موسیقیایی کار خیلی تمیز بود ! از نظر جنس صداهایی هم که انتخاب کردی هم که فوق العاده بود ! این صداهای خوب برای Chillout رو بیشتر از کجا میاری؟ Omnisphere ؟

4 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    هنرمند و کارشناس انجمن
    تشکر شده 2,821 بار در 404 ارسال
    Downtempo
    Hammock
    نقل قول نوشته اصلی توسط RmaN تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    گوش دادم خیلی قشنگ بود ، ملودی کار و صداهایی که استفاده شده بود خیلی قشنگ بودن ، اون فاکت vibrato یا repeat ای که به نت های گیتار داده بودین هم خوب بود !
    فقط آخرای آهنگ احساس می کنم یه خورده فضا خلوت بود که با pad های خیلی آروم یا reverb های هوشمندانه می تونین پر ترش کنید !

ولی از نظر موسیقیایی کار خیلی تمیز بود ! از نظر جنس صداهایی هم که انتخاب کردی هم که فوق العاده بود ! این صداهای خوب برای Chillout رو بیشتر از کجا میاری؟ Omnisphere ؟
    مرسی ارمان...نکته ای که میلاد و وحید هم گفتن درسته خودمم حس کردم قسمت اوج کار و بایانش یکنواخت شده...خب این اهنگ در حد دمو بود ...
    در رابطه با جنس صداها که nexus استفاده کردم omnisphere رو هم ندارم ولی خب این صداها رو عوض میکنم میخوام از بانکهای کنتاکت استفاده کنم...
    در ضمن این اولین چیلوتی بود که با ابلتون ساختم واقعا عالیه و البومم رو کلشو با همین ابلتون میسازم..

2 کاربر زیر از saleh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,055 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    ایول ، موفق باشی !

وای Kontakt ، کلا خاطرات خوبی باهاش ندارم ، چیز الکی سنگینیه ! (البته الکی که نه ، آخرشه ) ولی سر سنگینیش تا جایی که میشه سراغش نمیرم

ولی لامصب بهترین بانک صداها رو داره :-(

کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امضای ایشان