کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: Trance Revolution Radio 007 | Mixed by Dj Mesmol

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 516 بار در 124 ارسال
    Trance
    Paul Van Dyk

Trance Revolution Radio 007 | Mixed by Dj Mesmol

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Trance Revolution Radio 007
    Mixed by Dj Mesmol

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

سلام، این هفته من افتخار این رو پیدا کردم تا با قسمت هفتم رادیو انقلاب ترنس در خدمتتون باشم.
    فعالیت من توی انجمن زیاد نیست و من رو شاید اصلا نشناسین، به هر حال...
    این هفته با آهنگهایی از #Gareth #Emery #Bobina #Alex #M.O.R.P.H. #Aligator #Giuseppe #Ottaviani #John #Callghan #Aly And #Fila و... در خدمتتون هستیم.
    ترک لیست و میکس جهت دانلود به همراه cue بعد از ۲۴ساعت تو همین تاپیک قرار داده خواهد شد.
    رأس ساعت ۲۲ امشب میتونید از طریق لینک روبرو این میکس رو گوش کنید تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Date: 23/9/2013
    Time: 30:00Min
    Size: 27.5 Mb

Tracklist

00 - Moonlight - Trance Revolution Radio Intro
    01 - Dj Mesmol - Ambient
    02 - Bobina feat. Ana Criado - For Who I Am
    02 - Gareth Emery - Full Tilt (Baltek Remix)
    04 - Alex M.O.R.P.H. - Sun Of Ilena (Original Mix)
    05 - Alex M.O.R.P.H. - Bay Of Bengal (Corti Organ Remix)
    06 - Aligator - Starting Over
    07 - Giuseppe Ottaviani Cold Flame
    08 - John Callghan - Ride The Wave
    09 - Aly And Fila - First Sun
    10 - Meh.T - Trance Revolution Radio Outro

Downlaod

[UPLOD.IR]http://uplod.ir/ryp6oiv6ct6o/0007-1.mp3.htm[/UPLOD.IR]
    ویرایش توسط dj_mesmol : 2013/08/24 در ساعت 10:45 PM

19 کاربر زیر از dj_mesmol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,960 بار در 1,646 ارسال
    Others
    Solarstone
    مکیست بدنبود و در مورد ترکلیستت فک کنم بیشتر دوست داشتی اهنگ هایی که خودت ازش خوشت میاد بزاری و بهم میان ، 22:10 بیش از حد اختلال شنیده میشه بین دو تا اهنگ هی Pitch هم دستکاری می کنی جالب نشده، 22:48 ، 22:59 یا فایل اهنگت مشکل داره یا نرم افزارت خرابش کرده در کل :

خسته نباشی
    ویرایش توسط w3x : 2013/08/23 در ساعت 11:21 PM

7 کاربر زیر از w3x عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Paul Van Dyk
    نقل قول نوشته اصلی توسط w3x تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    مکیست بدنبود و در مورد ترکلیستت فک کنم بیشتر دوست داشتی اهنگ هایی که خودت ازش خوشت میاد بزاری و بهم میان ، 22:10 بیش از حد اختلال شنیده میشه بین دو تا اهنگ هی Pitch هم دستکاری می کنی جالب نشده، 22:48 ، 22:59 یا فایل اهنگت مشکل داره یا نرم افزارت خرابش کرده در کل :

خسته نباشی
    مرسي دوست عزيز

دقيقا 80% ش ترك هاي مورد علاقه م بود البته قبلش ترك ليست يه چي ديگه بود كه بعد با Key آهنگ ها آشنا شدم تقريبا نصف آهنگا رو عوض كردم دليل اينكه چن جا تو اين ميكس مشكل داشتن نرسيدم درست كنم همين بود كلا كارم خيلي دقيقه 90 ي شد همين تاپيك رو جمعه ي مسافرت بودم با كلي داستان زدم...
    دقيقا اونجايي كه شما ميگي بين ترك Giuseppe و Callghan بود كه داشتم برا تمپو 137 !!! آمادش ميكردم ولي ترك قبليش 132 بود سينك زده بودم ترك جديد اومد تازه يادم افتاد كه برگردونمش رو 137 اونجوري شد متاسفانه و چون لايو ركورد ميكردم و وقت نداشتم ديگه درستش نكردم

4 کاربر زیر از dj_mesmol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    شرمنده ، ولی توجیه نمیشه کرد این اشکالات مبتدیانه رو ، چون شما از 1 ماه و نیم قبل خبر داشتی که چه روزی نوبتت هست...
    خواهشاً برای شنونده احترام قائل شید و کار رو به اصطلاح "سمبل" نکنید و وقت بزارید براش!
    موفق باشید

4 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Paul Van Dyk
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh.T تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    شرمنده ، ولی توجیه نمیشه کرد این اشکالات مبتدیانه رو ، چون شما از 1 ماه و نیم قبل خبر داشتی که چه روزی نوبتت هست...
    خواهشاً برای شنونده احترام قائل شید و کار رو به اصطلاح "سمبل" نکنید و وقت بزارید براش!
    موفق باشید
    كامنت رو كه ديدم ياد يكي از مصاحبه هاي علي كريمي افتادم ميگفت تو بازي ميزنن ساق ت رو ميتركونن بعد ميگن شرمنده ببخشيد !!! البته شما شرمنده رو اول گفتيد
    اتفاقا من از همون موقع برا اين ميكس وقت گذاشتم و بفكر بودم كه البته ريا شد
    مشكلات !!! 100 % مشكلات هست چون راديو شو اول كارش ه و منم مبتدي هيچكي هم اينجا ادعايي نداره بقول دوستان asot كه نيست يه مورد بود كه خودم ميدونستم و نرسيدم درستش كنم به اين ميگي سمبل !!! و بي احترامي به شنونده!!!

6. Top | #6

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سردبیر مجله انجمن
    تشکر شده 7,810 بار در 1,034 ارسال
    Downtempo
    Francesco Berta
    نقل قول نوشته اصلی توسط dj_mesmol تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh.T تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    موفق باشید
    كامنت رو كه ديدم ياد يكي از مصاحبه هاي علي كريمي افتادم ميگفت تو بازي ميزنن ساق ت رو ميتركونن بعد ميگن شرمنده ببخشيد !!! البته شما شرمنده رو اول گفتيد
    اتفاقا من از همون موقع برا اين ميكس وقت گذاشتم و بفكر بودم كه البته ريا شد
    مشكلات !!! 100 % مشكلات هست چون راديو شو اول كارش ه و منم مبتدي هيچكي هم اينجا ادعايي نداره بقول دوستان asot كه نيست يه مورد بود كه خودم ميدونستم و نرسيدم درستش كنم به اين ميگي سمبل !!! و بي احترامي به شنونده!!!
    نه دوست عزیز ، سو تفاهم نشه ، بحث دی جی بودن و ادعا و ASOT و غیره مطرح نیست ، شما گفتید فهمیدید چی شده ولی چون لایو رکورد بود دیگه وقت نداشتید برگردید واصلاح کنید ، آخه مدت زمان میکس شما زیاد هم طولانی نیست ، آیا بهتر نبود برای احترام به شنونده برمیگشتید و از اول میکس میکردید ، نهایت یکی دو ساعت از وقتتون گرفته میشد اما باعث میشد کیفیت کار شما به مراتب بالاتر بره
    به هر حال اگه بد حرف زدم یا بد منظورمو متوجه شدید ازتون معذرت میخوام
    به امید پیشرفت و موفقیت های بیشتر شما...

11 کاربر زیر از Meh.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو نیمه فعال
    تشکر شده 1,789 بار در 313 ارسال
    Trance
    Anthony Waldhorn
    به نظر من این که بگی چون asot نیست نباید حرفه ای در بیاد اشتباه باید بیشتر کار کرد و از asot هم بهتر میکس کرد...

4 کاربر زیر از armin v عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

8. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Paul Van Dyk
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin v تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    به نظر من این که بگی چون asot نیست نباید حرفه ای در بیاد اشتباه باید بیشتر کار کرد و از asot هم بهتر میکس کرد...
    چنين چيزي گفته نشد !!!
    ايشالا تو ميكس هاي بعد از ASOT هم بهتر ميكس ميكنم

7 کاربر زیر از dj_mesmol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 6,280 بار در 946 ارسال
    Others
    Schiller
    Dj Mesmol - Ambient قشنگ بود !!!! بابا اینا واقعا کار خودتونه یا خالی میبندین ؟؟؟ اون سروشم که جواب هیشکیو نداد !! بابا انقدر خفنین یه کم کار بذارین تو سایت ببینیم چی به چیه !!

میکس که سوتی زیاد داشتی !! ولی دیگه خیلیم بد نشده بودا... من نمیفهمم کسی که میتونه همچین آهنگی بسازه چرا نمیتونه با Daw اش میکس کنه
    پ.ن : (اینو کلی میگم) فک میکنم بهتره از دور بعدی رادیو شو واقعا میکس مهم باشه ، چون اینجا رادیو شو انجمن تخصصی موسیقی الکترونیکه ! باید میکسا در حد و اندازه اسم اینجا باشه... از سری بعد یه تاپیک بزنیم معرفی هفتگی آهنگا که از رادیو شو جدا باشه... هر کی خواست اونجا ترکاشو معرفی میکنه بچه ها گوش میدن نظر میدن ! دیگه نه خودش تو دردسر میفته نه بقیه...

9 کاربر زیر از AshkAn PrinCe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو
    Trance
    Paul Van Dyk
    نقل قول نوشته اصلی توسط AshkAn PrinCe تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    Dj Mesmol - Ambient قشنگ بود !!!! بابا اینا واقعا کار خودتونه یا خالی میبندین ؟؟؟ اون سروشم که جواب هیشکیو نداد !! بابا انقدر خفنین یه کم کار بذارین تو سایت ببینیم چی به چیه !!

میکس که سوتی زیاد داشتی !! ولی دیگه خیلیم بد نشده بودا... من نمیفهمم کسی که میتونه همچین آهنگی بسازه چرا نمیتونه با Daw اش میکس کنه
    پ.ن : (اینو کلی میگم) فک میکنم بهتره از دور بعدی رادیو شو واقعا میکس مهم باشه ، چون اینجا رادیو شو انجمن تخصصی موسیقی الکترونیکه ! باید میکسا در حد و اندازه اسم اینجا باشه... از سری بعد یه تاپیک بزنیم معرفی هفتگی آهنگا که از رادیو شو جدا باشه... هر کی خواست اونجا ترکاشو معرفی میکنه بچه ها گوش میدن نظر میدن ! دیگه نه خودش تو دردسر میفته نه بقیه...
    ممنون دوست عزيز
    قبلش من يه نكته ي رو بگم هميشه اين بوده كه وقتي يه كاربر سطح بالا كامنت منفي گذاشته بعد و ربطش داده به بقيه تو تصميم گيري ديگران تاثير چشمگيري گذاشته يه نمونه ش تو نظر سنجي بهترين آلبوم تو همين فروم

آره خودم كار كردم ! تاپيكش رو بعدا ميزنم
    اگه بگيد سوتي ها كجاس ممنون ميشم كه تو سري هاي بعدي تكرار نشه
    من برا ميكس از Virtual Dj استفاده كردم و همين ميكس چهار بار ركورد شد تايمي كه قبلش تمرين شد براي تك تك آهنگ ها بماند

در رابطه با پيشنهاد كلي موافقم پيشنهاد خوبيه

آخرين مطلبي هم كه ميتونم بگم بعد صحبت هاي كه تو تاپيك من شد من مقايسه اي كه كردم بنظر خودم ميكس من از بقيه چيزي كمتر نداشت!!! منم ميتونستم يه سري آهنگ رو فقط بعد هم پلي كنم يا اينكه برم فقط تو سبك هاوس و...بحرحال فك ميكنم كم لطفي شد

7 کاربر زیر از dj_mesmol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین