کانال تلگرام انجمن
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: RmaN - Desert Sun Shining Through Mountain Tops - Melo

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

RmaN - Desert Sun Shining Through Mountain Tops - Melo

خوب اینم دمو و Preview آخرین شاهکار هنری ای که خلق کردم

بازم ترکیب Chillout , Breakbeat

تو این کار از کوچکترین Loop ای استفاده نکردم و تک تک ریزه کاری های درامش رو هم خودم دراوردم ( اشکم دراومد سر این قضیه )
    کلی هم رو ریزه کاری های افکت های Stutter و Glitch ای که زدم وقت گذاشتم ( بیشتر این ریزه کاری هاش وقتم رو گرفت تا خود آهنگ :-D )
    در ضمن تو این Preview ، ملودی اصلی Lead آهنگ هست تو قسمت بعد از Break ش ، ولی قسمت بعد از Break ش کلی واسه تنظیم کار داره هنوز
    ولی به زودی ایشالله نسخه کامل ترش رو آماده می کنم

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

18 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش Downtempo
    تشکر شده 17,919 بار در 2,447 ارسال
    Ambient
    Hammock
    آهنگ جالبی شده...سبکش که بیشتر شبیه سبک chiptune و 8bit شده تا اینکه بخواد idm و breakbeat باشه.
    ملودیش یجور حس نوستالژیک داشت، آدمو یاد این کارتونایی میندازه که تو بچگی میدیدم !

8 کاربر زیر از Mystery عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

3. Top | #3

/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو
    تشکر شده 103 بار در 38 ارسال
    Others
    Above & Beyond
    ... نت هاش فالشی داره ... به کار نمیاد فالشیش مخصوصا اول کار . خلاقیت استفاده از نت فالش خوبه اما اول کار که استفاده کردی حس کارو یکم گرفته از وسطا اضافه کن قشنگ تر میشه

به جز این مورد کارت خوبه

رستی اسم کارت هم اصلا خوب نیست

9 کاربر زیر از pashiz_quantum عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیرکل سایت
    تشکر شده 92,713 بار در 18,037 ارسال
    Trance
    DJ Tatana
    این آهنگ یکی از بازی های میکرو بود اسمش یادم نیست ولی قشنگ جلو چشممه

قشنگ شده آرمان. یه اینترو بهتر و آرومتر براش بذار. خیلی پیشرفت کردی ولی میدونی که ریلیز اینجور کارا سخته!

6 کاربر زیر از milad_a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

5. Top | #5

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    سرپرست کل
    تشکر شده 4,974 بار در 674 ارسال
    Trance
    Schiller
    قشنگ بود استعداد بالایی داری
    موفق باشی

5 کاربر زیر از Yousef عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

6. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 15,537 بار در 2,374 ارسال
    Classical
    Andrew Bayer
    خوب این نظر قراره سه جا کپی پیست بشه بشه و تو هم باید سه بار جواب بدی
    اول از همه این نکته که مربوط به تمام کارهات هست .... آهنگت با یه ملودی شروع میشه و اون ملودی در تمام آهنگ لوپ میشه ... به نظرم اصلا" جالب نیست این حرکت مگر اینکه بخوای مینیمال کار کنی ... دوم اینکه به نظرم صدای پدی که اضافه میشه رو تغییر بده ... تیکه ی دوم آهنگت خیلی بهتره . اما در کل آهنگت با اینکه لایه زیاد داره اما به نظرم حجم نداره . به نظرم میتونی آهنگت رو اول با یه درام لوپ شروع کنی و کم کم لایه ها رو رو کنی . (مثل آهنگ های ترنس ) و در آخر یک فکری هم به حال باس بکن چون اصلا" محسوس نیست !!!!
    تا این جا ایراد گرفتم اما نکات مثبتش این بود که ملودی ی خوبی داره آهنگت و صدای پرکاشن هات خیلی خوبه !!! اما بعضی جا ها که چند تا ملودی همزمان داری هارمونی جالبی نداره آهنگت !!!
    ببینیم در ادامه چه میکنی

5 کاربر زیر از Mo0nlite عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

7. Top | #7

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    اول از همه این نکته که مربوط به تمام کارهات هست .... آهنگت با یه ملودی شروع میشه و اون ملودی در تمام آهنگ لوپ میشه ... به نظرم اصلا" جالب نیست این حرکت مگر اینکه بخوای مینیمال کار کنی ... دوم اینکه به نظرم صدای پدی که اضافه میشه رو تغییر بده ... تیکه ی دوم آهنگت خیلی بهتره . اما در کل آهنگت با اینکه لایه زیاد داره اما به نظرم حجم نداره . به نظرم میتونی آهنگت رو اول با یه درام لوپ شروع کنی و کم کم لایه ها رو رو کنی . (مثل آهنگ های ترنس ) و در آخر یک فکری هم به حال باس بکن چون اصلا" محسوس نیست !!!!
    تا این جا ایراد گرفتم اما نکات مثبتش این بود که ملودی ی خوبی داره آهنگت و صدای پرکاشن هات خیلی خوبه !!! اما بعضی جا ها که چند تا ملودی همزمان داری هارمونی جالبی نداره آهنگت !!!
    ببینیم در ادامه چه میکنی

خوب اینم کپی من از جوابم در فیسk

نقل قول نوشته اصلی توسط Aether تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ببینیم در ادامه چه میکنی

خوب اینم کپی من از جوابم در فیسبوک ، یادت باشه جواب ها هم باید کپی بشنا

اول از همه جالبه بدونی ، منمی خواستم این آهنگ رو با یه نفر feat بدم و دقیقا فقط تو تو ذهنم بودی ، ( سر ملودی های بخش دوم آهنگ که فکر کنم یه خورده شبیه استایل خودته !)

یعنی جدی می خواستم باهات فیت بدم ولی چون یادم افتاد Cubase ای هستی و نمیشه و wav هم که با این اینترنت برای ما آپلود کردنش یه جک بزرگه ، سر همین بی خیال شدم دیگه !

[COLOR=#000080][SIZE=3][FONT=times new roman][B]دوم از همه بگم سر اینکه این آهنگ سر Detune ها و کمی tune هاش از نظر هارمونی خیلی ,))k

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

8. Top | #8

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    خسته نباشید. خوشمان امد. موزیک کاملیه.فقط کافیه هماهنگی هارمونی هات با هم رعایت بشه و کار میکس بشه...

2 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. Top | #9

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    آهنگ جالبی شده...سبکش که بیشتر شبیه سبک chiptune و 8bit شده تا اینکه بخواد idm و breakbeat باشه.
    ملودیش یجور حس نوستالژیک داشت، آدمو یاد این کارتونایی میندازه که تو بچگی میدیدم !
    حالا Chiptune شاید یه صداش یه خورده بخوره به اون سبک ، ولی 8Bit ؟؟!!!!!!!!!
    Come On ، اون یه چیز دیگست ، برو Suprano یه دونه 8bit ساخته ته باحالیه !

نقل قول نوشته اصلی توسط pashiz_quantum تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    ... نت هاش فالشی داره ... به کار نمیاد فالشیش مخصوصا اول کار . خلاقیت استفاده از نت فالش خوبه اما اول کار که استفاده کردی حس کارو یکم گرفته از وسطا اضافه کن قشنگ تر میشه

به جز این مورد کارت خوبه

رستی اسم کارت هم اصلا خوب نیست

والا خودم ناجور درگیر این فالشیم ، یه جاهایی رو Detune و Tune و اینا کردم برای این که صداهاش استایل گروه Boards Of Canada ای پیدا کنه بد کلا یه نموره هارمونی مشکل داره یا فالش می زنه به قول شما ، خودم نمی دونم واقعا مشکل از نت هایی هست که نواختم یا اون detune ها ، واقعا هنگ کردم خودم سر این موضوع!

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_a تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    این آهنگ یکی از بازی های میکرو بود اسمش یادم نیست ولی قشنگ جلو چشممه

قشنگ شده آرمان. یه اینترو بهتر و آرومتر براش بذار. خیلی پیشرفت کردی ولی میدونی که ریلیز اینجور کارا سخته!

بابا تو هم که هر چی من می سازم ، یا میگی آهنگ میکرو و سگائه یا آهنگ ژاپنی و چینیه

Intro رو خوب اومدی ، راست میگی یه Intro واسش خواهم ساخت در آینده ، ممنون ، ممنون ( یکی خاطر intro یکی هم بخاطر تشویق )

در مورد لیبل هم والا زدی تو خال ، نمی خوام چیزی بگم کسی ناراحت شه ولی متاسفانه من خیلی ها رو دیدم آپلیفت می سازن فقط برای اینکه آپلیفت راحت لیبل می گیره و بگن ما لیبلی هستیم ، سر همینم هر روز آپلیفت های کیلویی

ولی بزرگترین معضل برای این سبکای عجیب غریب یکی سختی کارشه نسبت به Uplift اینا که قشنگ دیگه قالبشون معلومه و نو آوری نمی خواد برای ریلیز ، یکی هم اینکه لامصب آدم لیبل مناسب این سبکا رو اصلا پیدا نمی کنه ! آدم واقعا نمی دونه اینا رو واسه چه لیبلی بفرسته اصلا!!!!

شما اگه آهنگای تو این فازا می شناسید به من اسم بگید برم ببینم بلاشون چیه و به اونا بفرستم!

یه چیزی بگم فقط کف کنید ، یکی از دوستام 1 سال اومده تو این خط آهنگسازی ، بعضی از افکت ها رو هم خودم بهش یاد دادم ، خیلی چیزای Ableton Live هم خودم بهش گفتم ، حالا اون آپلیفتینگ ساخت و 3 سوت با یه آهنگ فوق تکراری لیبل گرفت ، بعد من اینجا دارم غاز می چرونم! ولی خدایی حاضرم یه آهنگ درست حسابی ازم ریلیز شه تا 100 تا آپلیفتینگ کپی هم !

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    قشنگ بود استعداد بالایی داری
    موفق باشی
    ممنون ، شما لطف داری

ببینیم در ادامه چه میکنی

بابا چرا کپی نمیشه جواب فیسبوکم ، خلاصه همونطور که تو فیسبوک هم گفتم ، تورو لینک می کنم به کامنت فیسبوکم ، حتما هم برو جواب دبه ، جون من تورو خدا ، I Need Your Answer Eagerly

نقل قول نوشته اصلی توسط laminor تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    خسته نباشید. خوشمان امد. موزیک کاملیه.فقط کافیه هماهنگی هارمونی هات با هم رعایت بشه و کار میکس بشه...
    والا خودم ناجور درگیر این مشکل هارمونیش شدم ، یه جاهایی رو Detune و Tune و اینا کردم برای این که صداهاش استایل گروه Boards Of Canada ای پیدا کنه بد کلا یه نموره هارمونی مشکل داره یا فالش می زنه به قول شما ، خودم نمی دونم واقعا مشکل از نت هایی هست که نواختم یا اون detune ها ، واقعا هنگ کردم خودم سر این موضوع!

3 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

10. Top | #10

عنوان کاربر
    عضو فعال
    تشکر شده 5,485 بار در 1,006 ارسال
    Trance
    Dash Berlin
    detune بحث مهمیه تو صدا سازی .همیشه صدای پیانو با صدای سینتت مقایسه کن.یعنی همزمان یک نت مثلا می کیبورد با می سینتت بزن که نتهات خارج نشن.کاریه که خودم انجام میدم.در مورد هارمونی مشکلت بیشتر فضای مختلف ملودی و هارمونیت هست...
    بی جهت فضای کارو شلوغ نکن!

پ.ن:اپلیفت سبک بیخودیه! کمتر موزیسینی جرعت داره و میتونه فضای مختلف برای این سبک بسازه.

3 کاربر زیر از Loser عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین