کانال تلگرام انجمن
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: Shockwave - Essential EDM Vol.1 - از بهترین پک های midi برای EDM

1. Top | #1

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon

Shockwave - Essential EDM Vol.1 - از بهترین پک های midi برای EDM

پک زیر یکی از بهترین پک های Midi مخصوص موسیقی الکترونیک در تمام سبک های روز هست !

تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.

Shockwave Essential EDM Vol 1 WAV MiDi
    DISCOVER | 15 AUGUST 2013 | 30MB

'Essential EDM Vol 1' from Shockwave is a versatile Progressive, Electro and Commercial House MIDI pack which features 25 MIDI files and nine lead loops ready to trigger your favourite hardware or software synth. If you're looking for drums, bass and percussion right through to leads, vocals and FX, then this is the pack for you.

Aimed at producers looking to create their own House, Electro, Progressive, and Dutch House tracks, you'll find no shortage of inspirational material here.

MIDI:

All you need to do is assign the loops to your synth or sampler of choice. The MIDI data can be played at any tempo or pitch without glitching.

Loops:

Among these tempo and key-labelled loops you'll find a powerful assortment of Electro and Progressive House phrases, covering all of the instrumentation typical to the genre. All of these expertly recorded and composed samples are Royalty-Free, meaning they're cleared for personal and commercial use.

Product Contents:

• 25 MIDI files
    • Tempos from 128 BPM
    • 9 Bonus lead loops

[EXPRESS]
    http://expressleech.com/br4ofgn9c2f8/Shockwave.Essential.EDM.Vol.1.rar.html[/EXPRESS]

[HIPFILE]http://hipfile.com/r198qhsfb8px[/HIPFILE]

کلا به نظر من استفاده از Midi Pack ها خیلی کار خز و خزخرفیه و دیگه آدم midi ملودی و زیر لایه هاش هم از خودش نباشه دیگه کلا نمی دونم چی کار رو Original و هنر خودش می دونه !
    ولی خودمم جدیدا می خوام کمی ازینا استفاده کنم !

چون midi ها برای Bassline ها خیلی کار آدم رو راحت می کنن و باعث صرفه جویی زیادی تو وقت میشن ، مخصوصا برای کسایی که بلد باشن از Groove و Swing این Midi Pack ها استفاده کنن می تونه بهترین ابزار کمکی برای ساخت Bassline های حرفه ای تو کمترین زمان باشه!

ولی اینایی که ملودی و آکورداشونم ازین Pack ها در میارن به نظر من باید برن بمیرن کلا ! (هر چند داریم کسایی که تو همین ایران هم با استفاده از همینا آهنگ ریلیز کردن !)

7 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان

2. Top | #2

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif/images/statusicon/s2.gif

عنوان کاربر
    مدیر آزمایشی
    تشکر شده 2,076 بار در 407 ارسال
    Trance
    Ahmed Romel
    هه هه هه چه جالب از اين كارا ديدم ولي ديگه خيلي سوتي ميشه همون ملودي رو ريليز كني تو سمپلهاي ترنس،هوس،دنس،و. . . هم همينچين چيزي وجود دارن(Special Sounds) ولي سمپل هستن خو ديگه ميدي نيستن و كلا يه آهنگ ازش بيرون مياد RmaN ميدي اپليفتينگ هم وجود داره بزاري شايد ما هم قصد داشته باشيم ريليز كنيم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

3 کاربر زیر از ARAVAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. Top | #3

/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif/images/statusicon/s1.gif

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    تشکر شده 19,056 بار در 3,740 ارسال
    Others
    Madeon
    نقل قول نوشته اصلی توسط djbermuda تنها كاربران عضو مي توانند لينك ها را مشاهده كنند.
    هه هه هه چه جالب از اين كارا ديدم ولي ديگه خيلي سوتي ميشه همون ملودي رو ريليز كني تو سمپلهاي ترنس،هوس،دنس،و. . . هم همينچين چيزي وجود دارن(Special Sounds) ولي سمپل هستن خو ديگه ميدي نيستن و كلا يه آهنگ ازش بيرون مياد RmaN ميدي اپليفتينگ هم وجود داره بزاري شايد ما هم قصد داشته باشيم ريليز كنيم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

کجای کاری من تو Producer های ایرانی دیده بودم یکیشون دقیقا همون آهنگ دموی Special رو ورداشته بود با سمپل های همون پک ، Extended ش کرده بود و ریلیز هم کرده بود ، اونم یه پک معروف Vengeance بود فکر کنم !!!

خداییش چه لیبل هایی پپیدا می کنن این پرودیوسرها ، یکی از اصلی ترین مراحل ریلیز در ایران پیدا کردن یه لیبل درجه 3-4 ببو هست، نمی دونم خیلی ها چجری این لیبل ها رو پیدا می کنن ، من هر لیبلی پیدا می کنم تو beatport کاراشون رو می شنوم ، هنگ می کنم !

2 کاربر زیر از RmaN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امضای ایشان